עיצוב גרפי יהוד

עיצוב גרפי יהוד Photoshop, Illustrator, InDesign

ישנם סוגים רבים ושונים של מעצבים גרפיים. חלקם לוגו מעצבים, חלקם חוברות עיצוב, וחלקם אפילו מעצבים אתרים. תפקידו של מעצב גרפי הוא להמציא תוכנית, ליצור את הגרפיקה ולפקח על כל הפרויקט מתחילתו ועד סופו. הם חייבים להיות בעלי כישורי תקשורת וארגון מצוינים, כמו גם מוח יצירתי.

מה זה גרפיקה ממוחשבת?

גרפיקה ממוחשבת היא תחום של מדעי המחשב והנדסה העוסק ביצירת תמונות על גבי מסך. ניתן ליצור תמונות באמצעות שלוש שיטות עיקריות: רסטריזציה, ציור וקטור ורינדור תלת מימדי. רסטריזציה היא כאשר התמונה מפורקת לריבועים קטנים אשר עוברים פיקסלים ליצירת תמונה על המסך. ציור וקטור כרוך ביצירת וקטורים מתוך נקודות, קווים ועיקולים שניתן להשתמש בהם כדי ליצור תמונות מורכבות יותר. עיבוד תלת מימד לוקח את שתי השיטות הללו צעד אחד קדימה על ידי יצירת תמונה תלת מימדית על המסך.

מה זה עיצוב גרפי?

עיצוב גרפי הוא תהליך של יצירת תקשורת חזותית לקהל המיועד. מעצבים גרפיים יוצרים תמונות, טיפוגרפיה ופריסות כדי לשפר את חווית המשתמש. מעצב גרפי חייב להיות יצירתי, בעל עין מצוינת לפרטים ויכול לעבוד עם מדיה דיגיטלית ומסורתית כאחד. עיצוב גרפי משמש לעתים קרובות בפרסום, אריזות מוצרים, עיצוב אתרים וצורות שיווק אחרות.

מה זה מיתוג?

מיתוג הוא תהליך של יצירת שם, מונח, עיצוב, סמל או תכונה אחרת המזהים חברה או מוצר ומבדילים אותם מאלה של חברות אחרות. מותג יכול להיווצר בכוונה או שלא בכוונה על ידי החברה או לקוחותיה. מטרת המותג היא ליצור נאמנות ללקוחות ולמנוע מלקוחות לעבור למתחרים.

כמה שיטות נפוצות למיתוג כוללות שימוש בלוגו על אריזות, שימוש בצבעים ודפוסים ייחודיים על מוצרים ופיתוח קמפיינים שיווקיים המשתמשים בסלוגנים קליטים או ג'ינגלים בלתי נשכחים. רוב העסקים כיום מסתמכים במידה רבה על מיתוג כדי לעזור להם לבלוט על פני המתחרים שלהם.

Photoshop, Illustrator, InDesign

מעצבים גרפיים משתמשים בפוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין כדי ליצור פריסות, לוגואים, אייקונים ואיורים אחרים. לכל תוכנית יש את החוזקות והחסרונות הייחודיים לה שיכולים לעזור במצבים שונים.

Adobe Photoshop היא תוכנת עריכת התמונות הפופולרית ביותר בשוק. הוא רב תכליתי וניתן להשתמש בו למגוון רחב של משימות, כולל יצירת לוגואים, אייקונים ועיצובי פריסה. חסרון אחד לפוטושופ הוא שיכול להיות קשה ללמוד כיצד להשתמש בתוכנה ביעילות אם אינך מכיר את כלי עריכת התמונות.

אילוסטרייטור תוכנן במיוחד לציור איורים וקטוריים. יש לו מגוון רחב של תכונות שיכולות להיות שימושיות בעיצוב לוגו, כמו היכולת ליצור צורות ודפוסים מורכבים מבלי צורך להשתמש בקימורים או נתיבים. Illustrator מציעה גם כלים מתקדמים ליצירת טקסט ולמניפולציה גרפית.

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop הוא עורך תמונות רב עוצמה המשמש מעצבים גרפיים וצלמים. יש לו מגוון רחב של תכונות שיעזרו לך ליצור תמונות שנראות נהדר בכל מכשיר. מכלי עריכה בסיסיים ועד מסננים והתאמות מורכבות, ב-Adobe Photoshop יש את כל מה שאתה צריך כדי ליצור תמונות יפות. עם הממשק הידידותי למשתמש, Adobe Photoshop מושלם לכל רמה של מעצבים.

Illustrator

ישנם מעצבים גרפיים רבים שמשתמשים באילוסטרייטור כדי ליצור את העיצובים שלהם. זוהי תוכנית רב-תכליתית שיכולה לשמש למגוון משימות עיצוב. חלק מהמאפיינים שהופכים את אילוסטרייטור לכלי רצוי עבור מעצבים גרפיים כוללים את יכולות הציור הווקטוריות שלו, יכולתו ליצור לוגואים וגרפיקה אחרת, ומגוון הרחב של גופנים ותבניות. בנוסף, אילוסטרייטור הוכח כידידותי למשתמש ויעיל כשמדובר ביצירת עיצובים העונים על הצרכים הספציפיים של לקוחות או לקוחות.

InDesign

מה זה אינדיזיין?

InDesign היא תוכנת עיצוב גרפי וקטורי המשמשת ליצירת פריסות וגרפיקה לפרסום. ניתן להשתמש בו כדי ליצור כל דבר, מחוברות וכרטיסי ביקור ועד ספרים ומגזינים מלאים. זה גם פופולרי ליצירת לוגואים, דפי אינטרנט ואיורים.

InDesign הוא רב תכליתי להפליא, עם תכונות המאפשרות לך ליצור פריסות עבור מדיה מודפסת ודיגיטלית כאחד. אתה יכול להשתמש בו כדי ליצור מסמכים מפורטים או פליירים פשוטים, והוא מציע מגוון רחב של כלים לכוונון עדין של העבודה שלך.

אם אתם מחפשים תוכנית עיצוב גרפי עוצמתית שיכולה להתמודד עם מגוון רחב של פרויקטים, כדאי לשקול את InDesign.

טיפים לעיצוב

אם אתה מחפש לקחת את כישורי העיצוב הגרפי שלך לשלב הבא, הטיפים האלה יעזרו.

 1. השתמש במערכת רשת. פריסה מעוצבת היטב עוסקת ביצירת מראה עקבי ומאורגן. שימוש במערכת רשת יעזור לך להשיג מטרה זו. אתה יכול להשתמש בסרגל פשוט או בתוכנה כמו סרגלים של Photoshop כדי ליצור רשתות ברווח שווה בדף שלך. זה יהפוך את הפריסה שלך למאורגנת יותר וקלה יותר לניהול.
 2. השתמשו בצבע במשורה. יותר מדי צבע יכול להיות מכריע ומבלבל עבור הצופה. בחרו צבעים בקפידה והשתמשו בהם במשורה כדי לשמור על דברים מושכים מבחינה ויזואלית. השתמש בצבעים המשלימים זה את זה במקום להשתמש ביותר מדי צבעים שמתנגשים זה בזה.
 3. צרו נקודות מיקוד חזקות. אחת הדרכים ליצור השפעה חזותית חזקה היא על ידי מיקוד תשומת הלב באלמנטים מסוימים בעיצוב שלך.

תחומי האחריות של מעצב גרפי

מעצב גרפי אחראי על יצירת גרפיקה ליישומי דפוס ואינטרנט. מעצבים גרפיים חייבים להיות בעלי כישורי עיצוב מצוינים, כמו גם ידע בטיפוגרפיה ופריסה. הם עשויים גם להיות אחראים ליצירת עיצובים מקוריים, או עשויים לעבוד עם מעצבים אחרים כדי ליצור עיצובים נגזרים.

מעצבים גרפיים צריכים מיומנויות תקשורת ועבודת צוות חזקות. הם חייבים להיות מסוגלים לעבוד עם לקוחות וחברי צוות אחרים כדי ליצור מוצר סופי שהוא גם יעיל וגם נעים לעין. בנוסף, על מעצבים גרפיים להיות בעלי הבנה טובה של טכנולוגיות דיגיטליות, כמו פוטושופ ואילוסטרייטור, על מנת ליצור גרפיקה באיכות גבוהה.

מהם חוקי העיצוב הגרפי?

מעצבים גרפיים אחראים ליצירת עיצובים מושכים ויזואלית יעילים עבור דפוס, אינטרנט ומדיה אחרת. עקרונות העיצוב הגרפי כוללים שימוש במגוון גופנים, צבעים וטכניקות פריסה ליצירת עיצוב מגובש ומרתק.

כמה עקרונות עיצוב גרפי נפוצים כוללים: שימוש בגופן סטנדרטי עבור כל הטקסט; שמירת אלמנטים מאורגנים לפי סוג (כותרות, פסקאות וכו'), גודל או צבע; הימנעות מבלגן; שימוש ברווח לבן כדי לשפר את הקריאה; ושימוש במערכות רשת או מדריכים כדי לסייע ביישור ובריווח.

בנוסף, מעצבים גרפיים חייבים להיות מודעים למגמות האחרונות בעיצוב גרפי כדי שיוכלו לשלב אותם בעבודתם. לדוגמה, הם עשויים לבחור להשתמש בגרפיקה בתנועה או באיורים וקטוריים בעיצובים שנועדו להיראות מודרניים והיי-טקיים.

מהן הטעויות שמעצבים גרפיים עושים?

יש הרבה טעויות שמעצבים גרפיים עושים, והנה כמה מהנפוצות ביותר.

 1. לא לבדוק את הפריסה לפני שמתחילים לעצב. זה יכול להוביל לחוסר עקביות בפריסה, שיכול להיות קשה לתקן.
 2. לא להשתמש בגופנים שעובדים טוב ביחד. זה יכול לגרום לטקסט להיות קטן מדי או קשה לקריאה, וזה גם מפחית את ההשפעה של העיצוב הכולל.
 3. אי התחשבות ברזולוציות מסך שונות בעת עיצוב גרפיקה. למכשירים שונים יש רזולוציות מסך שונות, לכן חשוב לוודא שהגרפיקה תיראה טוב בכולם.
 4. אי שימוש ברשתות או קווים מנחים בשלבי פריסה ועיצוב, מה שעלול להוביל לעיצובים מבלבלים או לא מקצועיים.
 5. חזרה על עיצובים שלא לצורך על פני מספר עמודים או פרויקטים. זה מבזבז זמן ומשאבים, ועלול להוביל לחוסר עקביות במוצר המוגמר.

מה זה עיצוב אתרים?

עיצוב אתרים הוא תהליך יצירת אתר אינטרנט. מעצב אתרים יוצר פריסה ייחודית ומותאמת אישית לכל לקוח, ומשלב את המיתוג והמטרות של החברה שלו בעיצוב. הם עשויים להשתמש במגוון כלים ותוכנות כדי ליצור גרפיקה, גופנים וקוד HTML המרכיבים את האתר.

מעצבי אתרים חייבים להיות בעלי מיומנויות עיצוב גרפי חזקות על מנת ליצור עיצובים מושכי עין שיכולים ללכוד ולהחזיק את תשומת הלב של המשתמשים. הם צריכים להיות מסוגלים לחשוב באופן ביקורתי על האופן שבו המשתמשים יתקשרו עם האתר, כמו גם להבין את עקרונות השיווק הדיגיטלי.

משימה חשובה אחת עבור מעצבי אתרים היא בדיקת העיצובים שלהם מול אנשים אמיתיים באמצעות תוכנת בדיקת שימושיות. זה מאפשר להם לזהות בעיות בפריסה או בגרפיקה לפני שהם עולים לאוויר באתר.

מה ההבדל בין מעצב למעצב אתרים?

יש הרבה ויכוחים על מה שמפריד בין "מעצב אתרים" ל"מעצב גרפי". אבל, באופן כללי, מעצב אתרים יתמקד בעיצוב ופיתוח המראה והתחושה של אתר אינטרנט, בעוד שמעצב גרפי יתמקד בעיצוב חזותיים כגון לוגואים, אייקונים ואיורים. עם זאת, ישנן וריאציות להגדרות אלו שיכולות להקשות על קביעת מי בדיוק אחראי למה באתר. לדוגמה, מעצבים מסוימים עשויים להיות מסוגלים להתמודד עם משימות עיצוב ופיתוח; אחרים עשויים להתמחות בתחום זה או אחר. בסופו של דבר, זה תלוי במערך הכישורים הספציפי של המעצב הבודד.

מה ההבדל בין עיצוב דפוס לעיצוב אתרים?

עיצוב דפוסים ועיצוב אתרים הם שני סוגים שונים של עיצוב גרפי. מעצבי אתרים יוצרים את המראה והתחושה של אתר אינטרנט, בעוד שמעצבי דפוסים יוצרים עיצובים שניתן להשתמש בהם כדי להמחיש מסר או רעיון. לשני הדיסציפלינות יש מטרות וטכניקות שונות, אך שניהם דורשים יצירתיות ומיומנות. מעצב דפוסים טוב יכול ליצור עיצובים יפים המעבירים רעיונות ביעילות, בעוד שמעצב אתרים טוב יכול לעזור לחברה לבנות נוכחות מקוונת.

מאילו טעויות מעצבים גרפיים צריכים להימנע?

מעצבים גרפיים נשאלים לעתים קרובות מאילו טעויות הם נמנעים. הנה כמה עצות כלליות:

 1. אל תשתמש יתר על המידה בגופנים. יותר מדי גופנים עלולים להיות מכריעים ולהוריד את העיצוב הכללי. השתמש בגופן שמתאים לפרויקט וגם מסוגנן.
 2. הימנע משימוש בקליפארט או בתמונות הדומות מדי לעיצובים אחרים בתיק העבודות או באתר שלך. אם אתה משתמש בתצלום מלאי, נסה למצוא תמונה ייחודית לפרויקט שלך.
 3. שמור על הטקסט שלך פשוט וקל לקריאה. השתמש בפונטים ללא סריף וודא שכל הטקסט מוגדר בגודל ובסגנון עקביים לאורך העיצוב שלך. הימנע מגושים גדולים של טקסט שיהיה קשה לקרוא במסכים קטנים או בעת הדפסה.

מה עושים מעצבים גרפיים?

מעצב גרפי אחראי על יצירת התקשורת החזותית למוצר או למותג. הם עובדים עם לקוחות כדי להעלות רעיונות, מושגים ועיצובים שיעזרו להם להתבלט מהמתחרים. למעצבים גרפיים יש בדרך כלל תעודה בעיצוב גרפי או אמנות, ולעתים קרובות יש להם ניסיון בעבודה במגוון תחומי עיצוב לפני שהם הופכים למעצב גרפי. ייתכן שיש להם גם ניסיון בעבודה עם תוכנות כגון Photoshop ו-Inkscape.

חווית משתמש

חווית משתמש, או איכות החוויה שיש לאדם עם מוצר או שירות, היא שיקול חשוב עבור מעצבים. חווית משתמש טובה עוזרת למשתמשים להשיג את מטרותיהם במהירות ובקלות, ללא תסכול.

ישנם מספר גורמים שמעצבים חייבים לקחת בחשבון בעת עיצוב חוויות משתמש. אלה כוללים: כיצד אנשים מחפשים מידע באינטרנט; איך הם מנווטים באתרי אינטרנט; כיצד הם מקיימים אינטראקציה עם מוצרים דיגיטליים; וכיצד הם משתמשים במכשירים ניידים.

מעצבים יכולים לשפר את חווית המשתמש על ידי יצירת עיצובים ברורים ותמציתיים; באמצעות מערכות ניווט אינטואיטיביות; על ידי מתן משוב והנחיות מועילות; ועל ידי הקפדה על מוצרים דיגיטליים מגיבים לגדלים ומראה מכשירים שונים.

מה זה עיצוב UX של ממשק משתמש?

עיצוב חווית משתמש הוא תהליך של יצירת חוויה חיובית ומועילה לבני אדם באמצעות מוצרים או שירותים דיגיטליים. עיצוב חווית משתמש מקיף את כל ההיבטים של עיצוב עבור אנשים, מעיצוב ממשק ועד ניווט באתר. המטרה היא ליצור סביבה בה המשתמשים מרגישים בטוחים ומוכשרים, ומסוגלים לבצע את המשימות הרצויות במהירות ובקלות.

התהליך מתחיל בהבנת המטרות והצרכים של המשתמש. לאחר מכן, מתבצע ניתוח מקיף של המצב הנוכחי של המשתמש (למשל, באמצעות סקרים, ראיונות או קבוצות מיקוד). מידע זה עוזר למעצבים ליצור ממשק משתמש יעיל העונה על צרכי המשתמשים תוך הפחתת רמות התסכול. ניתן גם להתאים עיצובים על סמך משוב שהתקבל לאחר ההשקה הראשונית.

בסך הכל, עיצוב חווית משתמש שואף ליצור קשר חיובי בין משתמשים לבין מוצרים או שירותים דיגיטליים.

הטיפים הטובים ביותר לגרפיקה ממוחשבת

למעצבים גרפיים יש ביקוש רב בימינו. ישנם מעסיקים פוטנציאליים רבים בחוץ, לכן חשוב שיהיו לך את הכישורים והידע הנכונים. הנה כמה טיפים להפוך למעצב גרפי מצליח:

 1. בעל תיק עבודות חזק. ודא שהעבודה שלך עקבית ומציגה היטב את כישוריך. הצג את עבודתך בפני מעסיקים ולקוחות פוטנציאליים, כדי שהם יוכלו לראות למה אתה מסוגל.
 2. היו יצירתיים. המעצבים הגרפיים המצליחים ביותר הם אלו שיכולים להעלות רעיונות ופתרונות ייחודיים לבעיות. היה יצירתי בעת עיצוב גרפיקה, והיה מוכן להתנסות בטכניקות ורעיונות חדשים.
 3. בעלי כישורי עיצוב טובים. רוב הזמן, זה לא עוסק ביצירת ויזואליה מדהימה; מדובר על שימוש בטכניקות עיצוב יעילות שעוזרות להעביר את המסר או המוצר המוצגים.

עקרונות העיצוב הגרפי

עיצוב גרפי הוא תהליך יצירתי המבקש להעביר רעיונות באמצעות שימוש בגרפיקה. מעצבים גרפיים עובדים במגוון רחב של תעשיות, מפרסום ושיווק ועד הוצאה לאור ועיצוב מוצר. על מנת שעיצובים גרפיים יהיו יעילים, עליהם לעמוד בעקרונות מסוימים.

 1. איזון: המטרה של עיצוב גרפי היא ליצור קומפוזיציה מאוזנת מושכת ויזואלית וקלה להבנה. יש למקם אלמנטים גרפיים בצורה שתומכת במסר המועבר.
 2. בהירות: עיצובים גרפיים חייבים להיות ברורים ותמציתיים כדי שהצופים יוכלו להבין את המסר המועבר. יש להשתמש בגופנים, צבע, פריסה ואלמנטים אחרים באופן עקבי כדי להבטיח בהירות.
 3. פשטות: עיצובים צריכים להיות פשוטים ככל האפשר מבלי לוותר על הבהירות או המשיכה האסתטית. פריסות מורכבות עלולות לבלבל את הצופים, בעוד קישוט מוגזם יכול להיראות מיושן וחובבני.

מה ההבדל בין גרפיקה ממוחשבת לעיצוב אתרים?

כשאנשים חושבים על מעצבים גרפיים, הם בדרך כלל חושבים על מישהו שמעצב גרפיקה ממוחשבת. עם זאת, יש הבדל גדול בין גרפיקה ממוחשבת לעיצוב אתרים. בעזרת גרפיקה ממוחשבת, המעצב יוצר תמונות ועיצובים עבור דברים כמו משחקי וידאו או סרטים. עיצוב אתרים, לעומת זאת, עוסק ביצירת אתרים יפים ופונקציונליים שאנשים יכולים להשתמש בהם כדי למצוא מידע או לבצע רכישות. מעצב גרפי המתמחה בעיצוב אתרים עשוי ליצור הכל מהלוגו ופריסת האתר ועד לחומרים השיווקיים המשמשים לקידום האתר.

מה זה טיפוגרפיה?

טיפוגרפיה היא האומנות והטכניקה של סידור הכתב במסמך לצורך פרסום או תצוגה. המונח יכול להתייחס לסגנון, לסידור, לגודל ולמאפיינים אחרים של גופים, אותיות או מספרים במסמך. הגדרת טקסט מתייחסת לתהליך הידני של הגדרת סוגי טקסט לפי כללים ספציפיים.

מה זה תורת הצבע

תורת הצבע היא חקר האופן שבו צבעים מתקשרים ומשפיעים זה על זה. ישנם שלושה מרכיבים עיקריים בתורת הצבע: גוון, בהירות ורוויה. גוון הוא השם שניתן לצבע ספציפי מכיוון שהוא הצבע השולט בקבוצת צבעים. בהירות מתייחסת לכמה בהיר או כהה צבע ורוויה מודד כמה צבע יש באזור מסוים. ניתן להשתמש בתורת הצבעים כדי ליצור עיצובים יפים ולוודא שכל הצבעים מאוזנים.

וורדפרס עיצוב אתרים

מעצבים גרפיים תמיד היו מבוקשים מאוד בשל העובדה שהם יכולים ליצור פריסות וגרפיקה מושכות חזותית עבור אתרי אינטרנט. עם וורדפרס, למעצבים גרפיים יש הזדמנות גדולה עוד יותר להשתמש בכישוריהם. וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן פופולרית (CMS) המאפשרת למשתמשים ליצור אתרים או בלוגים משלהם.

וורדפרס הוא רב תכליתי וניתן להשתמש בו עבור מגוון אתרים. לדוגמה, עסק יכול להשתמש בוורדפרס כדי לבנות אתר למטרות מכירה ושיווק, או סטודנט יכול להשתמש בו כדי ליצור בלוג על הלימודים שלו. בין אם אתה מתחיל מאפס או משתמש באתר קיים כבסיס, ישנן דרכים רבות להתאים את וורדפרס לצרכים שלך.

אחד ההיבטים החשובים ביותר בכל אתר הוא חווית המשתמש. אם האתר שלך נראה טוב אבל קשה לנווט בו, סביר להניח שלא תמשוך מבקרים רבים.

תיק עבודות עיצוב גרפי

אין דרך אחת נכונה ליצור תיק עיצוב גרפי, אבל הנה כמה טיפים להתחיל:

 1. בחר נושא או ז'אנר שאתה מעוניין בו ומקד את תיק העבודות שלך סביב זה. זה יעזור לך להתבלט מהקהל ולהראות את היצירתיות שלך.
 2. ודא שכל חלק מתיק העבודות שלך מאורגן היטב ומושך מבחינה ויזואלית. אתה רוצה להשאיר רושם אצל לקוחות פוטנציאליים, אז וודא שכל מה שאתה שולח נראה מקצועי.
 3. כלול מגוון של סגנונות ושיטות בתיק העבודות שלך, כך שלקוחות פוטנציאליים יוכלו לראות עד כמה אתה רב-תכליתי כמעצב. נסה לשלב מדיה דיגיטלית, צילום ואיורים בעבודתך.
 4. הקפד להציג חלקים מוגמרים כמו גם סקיצות ורעיונות, כך שלקוחות יוכלו להבין כיצד העיצובים שלך מתפתחים מתחילתו ועד סופו.

תוסף אלמנטור וורדפרס

תוסף WordPress Elementor הוא תוסף קל לשימוש המאפשר למשתמשים ליצור גרפיקה ופריסות מותאמות אישית עבור אתרי וורדפרס שלהם. לתוסף מגוון תכונות, כולל היכולת להוסיף לוגואים, אייקונים וטקסט; ליצירת רקעים וכותרות מותאמות אישית; וכדי להוסיף אייקונים ותגים של מדיה חברתית. Elementor כולל גם כלים ליצירת טפסים, רשימות ביקורת וסקרים.

אלמנטור הוא כלי רב תכליתי שיכול לשמש גם מעצבים גרפיים מקצועיים וגם טירונים כאחד. הממשק הידידותי למשתמש שלו מקל אפילו על מתחילים ליצור פריסות וגרפיקה יפהפיות. עם אלמנטור, כל אחד יכול ליצור עיצובים מותאמים אישית התואמים למותג או לסגנון האתר הייחודי שלו.

תוכנה עיצוב אפליקציות XD

תוכנת עיצוב נמצאת בשימוש נרחב על ידי מעצבים גרפיים ליצירת עיצובים במראה מקצועי. תוכנת עיצוב פופולרית כוללת את Adobe Photoshop ו-Adobe Illustrator. יישומים פופולריים אחרים כוללים Inkscape, GIMP ו- CorelDRAW. לכל אחד יתרונות וחסרונות משלו, לכן חשוב למעצב לשקול איזה מהם יתאים ביותר לצרכיו.

Adobe Photoshop היא אפליקציית העיצוב הפופולרית ביותר בשוק. זה רב תכליתי ויכול להתמודד עם מגוון רחב של משימות, החל לעריכה בסיסית ועד לתכונות מורכבות יותר כמו מניפולציה של תמונות. עם זאת, Adobe Photoshop עשוי להיות קשה ללמידה עבור משתמשים חדשים ויכול להיות יקר לרכישה מוחלטת.

Adobe Illustrator דומה ל-Adobe Photoshop בכך שהוא יכול להתמודד עם מגוון רחב של משימות, אך הוא מציע גם תכונות מורכבות יותר כגון ציור וקטורי ואנימציה. ישנם סוגים רבים ושונים של מעצבים גרפיים. מעצב אתרים יוצר ומתחזק אתר אינטרנט, מעצב פרסום יוצר ומעצב פרסומות, עורך תמונות יוצר ועורך תמונות לשימוש במגזינים או עיתונים, טיפוגרף יוצר ומשנה פונטים לחומרים מודפסים ואפילו מעצב מוצר שעוזר ליצור מוצרים חדשים.