עיצוב גרפי כרטיסי ברכה בפוטושופ

//עיצוב גרפי כרטיסי ברכה בפוטושופ

משתמשים בכרטיסי ברכה לאירועים שונים כגון חגים, ימי הולדת, חתונות ועוד, לכל כרטיס ברכה יש את המאפיינים שלו הבאים לידי ביטוי בסמלים, צבעים הקשורים לאירוע אליו מתייחס הכרטיס.

כיום אפשר לקנות כרטיסי ברכה מוכנים או לעצב אותם לפי רצונכם, לאפשרות העיצוב קיימות שתי אפשרויות:
עיצוב כרטיסי ברכה באופן ידני, עיצוב כרטיס ברכה בעזרת תוכנה גרפית המאפשרת זו – עיצוב כרטיס ברכה מקורי בעיצובכם האישי תוך שימוש  באפקטים צבעים ואלמנטים רבים ומעניינים.
תוכנה שבעזרת אפשר להכין כרטיסי ברכה לכל אירוע שתירצו בעיצובכם האישי והמקורי היא תוכנת הפוטושופ Photoshop של חברת אדובי Adobe. התוכנה הינה תוכנה גרפית בה מרבים להשתמש מעצבים גרפים ואנשים מקצוע אחרים שעבודתם קשורה לעולם העיצוב הגרפי (לדוגמה: צלמים, מעצבי אופנה ועוד) והן יש אנשים אחרים שבחרו בדרכים שונות, ללמוד תוכנה זו כתחביב ללא קשר למקצוע כלשהו ויוצרים בעזרת תוכנה זו עבודות מרשימות.

עיצוב גרפי כרטיסי ברכה בפוטושופ

עיצוב תמונות לאחר צילום

בתוכנה תוכלו לעצב כרטיס ברכה הכולל הקדשה אישית ממכם, לשים תמונה ולעצב אותה, להוסיף אלמנטים רבים ואפקטים לפי בחירתכם, דוגמה לעיצוב אפשרי: אפשר את התמונה של החוגג/גת לשים בתוך צורה למשל – לב, ולשלב טקסט ותמונות לצד תמונה זו של דברים האהובים על החוגג/גת ועוד אפשרויות רבות. אפשר למזג מספר תמונות לאחר צילום יחדיו או לבחור חלק מסוים בתמונה ואותו להעביר לתמונה אחרת, לעצב מסגרת לכרטיס הברכה / לתמונה שתופיע על גבי הכרטיס.לתוכנה כלים רבים מאוד ומגוונים לעיצוב, התוכנה קלה לשימוש ומהנה, קיימת בשפות רבות כולל בשפה העברית.

הכנת כרטיסי ביקור לעסק בתוכנת עיצוב תמונות פוטושופ Photoshop – כלי שיווק.

לעסקים רבים הן בארץ והן בעולם כיום עם עידן האינטרנט, לעסקים יש אתר שבעזרתו העסקים משווקים את עצמם ומציעים את שירותיהם לקהל הרחב, אתר שכזה יכיל וודי מידע על העסק, גלריית תמונות, ופרטים ליצירת קשר – זה הכרטיס הביקור הווירטואלי של העסקים, לצד כרטיס ביקור מסוג זה ישנו הכרטיס הביקור המוכר בטח לכולנו שהוא מכיל מידע מצומצם יותר – כרטיס שכזה יכיל את לוגו החברה המייצג אותה והייחודי לה, כתובת אתר האינטרנט של העסק – להתרשמות נרחבת יותר, פרטים ליצירת קשר: כתובת דואר אלקטרוני, מיקום גאוגרפי, טלפון, פקס (אם יש)
כרטיס ביקור זה אפשר ליצור בתוכנת פוטושופ Photoshop של חברת אדובי Adobe לתוכנה המון כלים לעיצוב ועריכה שיוכלו לענות באופן המקצועי ביותר לכל הנדרש לעיצוב כרטיס הביקור לעסק שלכם.

2019-08-05T07:58:24+03:00