עיצוב גרפי – עיצוב אלבום דיגיטלי לאירועים

//עיצוב גרפי – עיצוב אלבום דיגיטלי לאירועים

עיצוב אלבום דיגיטלי לאירועים

אלבום דיגיטלי תמונות  -PHOTO EDITOR של אירוע יכיל בתוכו מגוון של תמונות מרגעים שונים באירוע ומבין התמונות תיבחרנה כמות מסוימת שיאוגדו לאלבום התמונות של האירוע. האירוע שתועד בתמונות יכול להיות חתונה, בר / בת מצווה, ברית, יום הולדת ועוד. מקורן של התמונות אפשרי ממצלמה דיגיטלית, תמונות שצולמו במצלמת פילים – נסרקו והומרו לתמונות דיגיטליות, כל מקור אחר המאפשר צילום והעברת התמונות ממקור זה למחשב לצורך עיבוד ועריכה של התמונות לאלבום התמונות של האירוע.

עיצוב גרפי - עיצוב אלבום דיגיטלי לאירועים

  • כל תמונה שתהיה באלבום האיכות שלה תהיה שונה מאחרת זאת בגלל תנאי תאורה שונים, מקור הגעת התמונות – סרוקות, תמונות ישנות כהות / בהירות, ועל מנת שהאלבום יופק באופן איכותי חשוב שהתמונות תהיינה באיכות טובה כמה שיותר. לצורך עיבוד ועריכה של התמונות לאלבום האירוע צריך תוכנה גרפית העוסקת בעבודה על קובצי תמונה, תוכנה היכולה לתקן חלקים בתמונה, לשנות את מראה התמונה המקורית – לשדרג אותה כך שתראה ברורה ושימושית לאלבום אותו מעצבים. תוכנה לעבודה זו ניתן למצוא באינטרנט כאשר האידאלית לכך היא תוכנת פוטושופ Photoshop הידוע בשלל כלי העיבוד והעריכה שיש לה, מאפשרת להכין תמונות ברמה מקצועית ואיכותית ביותר.

עיצוב תמונות לפייסבוק Facebook

השימוש ברשתות חברתיות הולך וגדל, את המשתמשים ברשתות חברתיות אפשר לחלק לשני סוגים: משתמשים פרטיים – אנשים היוצרים חשבון ברשת חברתית אליה הם מעוניינים להשתייך ולשתף עם המשתמשים מידע, חוויות בעזרת מלל או תמונות אותן הן מעלים לאתר ומקבלים תגובות על מה שפרסמו, סוג אחר של משתמשים הם משתמשים עסקיים שבחרו להשתמש ברשתות חברתיות לצורך שיווק, העברת מסר לקהל יעד, יצירת קשר עם עובדים, מכירה ועוד. בין הרשתות החברתיות ניתן למצוא את הרשתות החברתיות המוכרות כגון: פייסבוק Facebook, טוויטר Twitter, לינקדאין Linkedin ועוד.

המשתמשים ברשתות חברתיות מעלים תמונות שחלקן יכולות להיות לא ערוכות ואחרות כן.

עריכת התמונות נעשית בעזרת תוכנות עיבוד ועריכה של תמונות אותן אפשר למצוא באינטרנט, משתמשים רבים בוחרים לעצב את התמונות שלהם לפני פרסומן (לתקן חלקים מיותרים, להוסיף אפקטים שונים כך שהתמונה שיעלו לרשת תהיה יפה במיוחד).
תוכנה נפוצה מאוד לעיצוב ועריכה של תמונות בה משתמשים אנשים רבים היא תוכנת פוטושופ Photoshop של חברת אדובי Adobe שלה כלים רבים ומקצועיים לעריכה ועיבוד של תמונות שונות, מאפשרת תיקון ומיזוג של תמונות, יצירת מסגרות בעיצוב אישי שלכם כך שתמונותיכם יבלטו ויהיו ייחודיות בעיצובכם האישי ברשת.

2019-08-05T10:15:02+03:00