עיצוב גרפי תל אביב ללמוד להיות מעצבים גרפיקה

מה תרוויחו מקריאת מאמר זה? אם הגעתם למאמר זה כדי לקבל מידע איך ללמוד עיצוב גרפי באזור תל אביב אכן הגעתם למקום הנכון, אם אתם מחפשים מעצבים גרפיים או פרילנסרים באיזור זה אכן תוכלו לקרוא בסוף הפסקה איך ליצור קשר עם מועמדים לעבודה או איך לראות תיק עבודות של מעצבים, ברשותינו קבוצה גדולה בפייסבוק של מעצבים הפנויים לעבודה כך שתוכלו ליצור איתם קשר דרך גלישה ישירה לפייסבוק לקבוצה זו. נתחיל בהסבר קצר מזה בכלל עיצוב גרפי ולמה זה חשוב? בעולם שמקבל מידע דרך מודעות שונות אם הן במדייה חברתית או בכל צורה אחרת כמו עיתונות אכן עיצוב גרפי הוא השחקן הגדול ביותר בבמה זו ולמה? דרך עיצובים מרהיבי עיניים תקבלו מידע ישירות לתחום שאתם מתעניינים בו או בעדכון סטטוס או תמונה שלעתים שווה אלף מילים ומעבירה את התחושה שאתם צריכים לקבל, כיום התוכנות הגרפיות עומדות לרשות המעצב לבצע כל מניפולציה שונה כדי לתפוס לכם את העין ולהעביר לכם את המידע הרלוונטי.

 

מיתוג עסקי והכשרה לתחום.

הכשרת תחום כה רחב לעולם המדייה דיגיטאלית לא קורה ביום אחד ותהליך כזה אכן לוקח זמן, כדי לעסוק בתחום העיצוב גרפי תצטרכו ללמוד מספר תחומים הראשון בהם מיתוג עסקי מהו? לאחר מכן תלמדו טכניקות בעיבוד גרפי כדי להעביר את המותג בצורה הטובה ביותר, עיצוב גרפי והעברת רעיון או מסר אכן מתבצעת בלימודים על ידי שימוש בטכניקות המניפולטיביות ביותר בתוכנות גרפיות ממוחשבות, בשוק הגרפי קיימות אין ספור מעבדי גרפיקה בתחום או התוכנות שמבצעות זאת והפופולריות ביותר כיום הם של חברת אדובי העולמית שמפתחת אותם ומשדרגת מידי מספר שנים, הפופולרית ביותר היא הפוטושופ שאחראית על כל המניפולציות שבטח ראיתם כגון עבודה על הדמיות דיגיטליות או מניפולציות ביצירת רקעים והעברת תחושה דרך תמונות, בסקירה זו אכן נסביר לכם מהם התוכנות הפופולריות כיום בשוק העבודה.

  • תוכנת הגרפיקה לעיבוד תמונות – פוטושופ- כתוכנה המרכזית בהדרכות שונות החל מעולם הצילום ועד גרפיקה ועיצוב מוגדרת כתוכנה המניפולטיבית ביותר להעברת תחושות ומסרים, שימושית בקרב צלמים ומעצבים גרפיים שרוצים לשדרג את הקומפוזיציה של התמונה כדי להעביר מסר או לחדד תחושה דרך תמונה, ידועה כתוכנה שמבצעת את תפקידה היטב ונלמדת לרוב במספר תחומים ולאו דווקא להכשרות מקצועיות של מעצבים גרפיים. תוכלו אכן להרחיב ולראות דוגמאות לעבודות שונות בקטגוריה באתר של תיק עבודות של בוגרי תקשורת חזותית ועיצוב.
  • תוכנת וקטור לעיצובי וקטורים וגרפיקות כגון צורות – אילוסטרייטור- מוגדרת כתוכנת גרפיקה ממוחשבת שיודעת לעשות נפלאות בחיבור של קווים וצורות, אחראית על כל תהליכי המיתוג ביצירת תדמית עסקית, שימושית בקרב מאיירים גרפיים , אכן עובדת היטב בכל תכנית או שרטוט, מרכזית מאוד בלימודי עיצוב גרפי, הבנת תהליכי מיתוג וביצוע לוגואים מקצועיים.
  • תוכנת עריכה למלל ועיבוד אין דיזיין- אין דיזיין איננה תוכנת עיצוב מקצועית יהיה קשה לבצע איתה איזה מניפולציה לכן שואבת את כל העיצובים שיהיו בה מתוכנות הפוטושופ ואילוסטרייטור אכן נוחה לעבודה עם מלל רב והבאה לדפוס, אכן מבצעת חוברות ספרים וקטלוגים בצורה מהירה ונוחה ידידותית מאוד עם עבודה של טקסטים רבים ויכולה לייבא בשניות מעל 700 עמודים של מלל מתוכנת הוורד. כמובן שאין הגבלה למספר העמודים ותוכלו הרבה יותר מאלף.

איך תהיו מעצבים גרפיים או גרפיקאים פרילנסרים ?

אם אתם רוצים להיות מעצבים גרפיים ואכן להצדיק את התעודה שתקבלו בסוף הלימודים אכן תצטרכו לקרוא את עמוד עיצוב גרפי תל אביב ביתר הרחבה, שם תוכלו לראות בצורה מפורטת יותר מה בעצם תלמדו במסלול הלימודים, הלימודים יהיו כוללים את לימוד כל טכניקות הטיפוגרפיה בעיצוב, איך להתחיל לחשוב כמעצב גרפי, מאיפה לשאוב יצירתיות בעיצוב, התאמת דרישות לקוח לעיצוב מקצועי, העברת מסר לקהל יעד בצורה נכונה מבלי לפגוע, כיום קהלי יעד הם מגוונים ולכן ברגע שמעצבים אכן צריכים לדעת איך להיות מסוגלים לקלוע לכל קהלי היעד ולאו דווקא לנישה אחת, במסגרת ההדרכות התלמידים יקבלו שיעורים ומטלות להגיש כדי להטמיע את החומר הנלמד במהלך השיעורים , חלק מהתרגילים אכן הם לתיק העבודות העתידי שהמעצבים יגישו לאתר אינטרנט או ללקוחות שירצו לעבוד איתם, הבנת תהליכי עיצוב הוא נושא הנלמד ומיושם בתוכנות הגרפיות לכאורה העבודה אחרי תהייה אך ורק בתוכנות אלו, שילוב של טכניקות עיצוב מקצועיות ויצירת אפקטים בתוכנות עם דגש במנימלסטיות אכן תורם לעבודות מקצועיות יותר. מסלולי בניית אתרים אכן נלמדת במסלול תקשורת חזותית בשנה השניה של הלימודים בתחום הסטודנטים אכן ילמדו טכניקות לקידום אתרי אינטרנט ללקוחות, בניית אתרי תדמית ואנימציה באנרים בתוכנת אדובי פלאש, אי אפשר להתחיל ללמוד בניית אתרים לאינטרנט ללא ידע כלשהוא בתוכנות עיצוב האתר כגון פוטושופ ואילוסטרייטור שהם הבסיס ליצירת עיצובים גרפיים לאתרים כיום.

עד כמה באמת התעודה חשובה בשוק הגרפי כיום?

תעודה היא אסמכתא אכן שלמדתם בצורה מסודרת את התחום, אך כיום בתחום מה שבעצם קובע אם אכן תתקבלו למקומות עבודה או לא או אם יעבדו איתכם לקוחות או לא זה אך ורק תיק העבודות שלכם, אם תיק העבודות שלכם יהיה איכותי ומספיק מקצועי אכן תקבלו הזמנות או לראיונות עבודה או הזמנות לעבודות בתחום כפרילנסרים, לכן בתקופת הלימודים ואחרי אתם צריכים להיות אחראים במידה רבה מה תציגו בתיק ומה לא, חובה בסיום הלימודים אכן לבנות אתר ידידותי למנועי חיפוש כדי שיגיעו אליכם וידידותי לאלה שיבקרו בו, העבודות שיהיו באתר אכן יהיו מגוונות ולאו דווקא ידגישו נושא אחד ספציפי, יהיו קטגוריות מסודרות של עבודות באיור ואילוסטרציה, עיצובי מודעות והזמנות לפרסום וקידום מכירות, שיווק באמצעות מדיות חברתיות שונות, מיתוג עסקי החל מקטגוריה של לוגואים ועוד, על המעצב לחשוב על קהל היעד שיכנס לאתר ולנסות לקלוע לכל התחומים ולאו דווקא לפופולרים ביותר “מיתוג עסקי” עיצוב וגרפיקה הוא תחום רחב מאוד ולו אלפי נושאים בתחומים שונים ולכן כדאי להיות גם עם ראש פתוח ולחשוב מי בעצם הלקוחות שיעבדו איתכם.

דרישות המעסיקים בתחום העיצוב בתל אביב והמרכז

דרישות המעסיקים אכן הוצגו בפסקה הקודמת , אין דרישות ספציפיות שאפשר אכן לשים את האצבע תחום העיצוב וגרפיקה הנו תחום רחב ולכל אחד טעם אישי בעיצוב יש כאלה שיאהבו מאוד עבודה שביצעתם ויש כאלה שירימו גבה על מה בעצם ניסתם להעביר בעיצוב שלכם, לכן בתקופת הלימודים ואחרי עליכם לדאוג לעבוד עם מספר קולגות ולקבל ביקורת מה בעצם יהיה הכי טוב להכניס לתיק העבודות, האחריות היא של בית הספר ושלכם יחדיו מה בעצם ואיך תראו בפני החברה, לא כדאי להראות תיק עבודות בכל מיני אתרים חינמיים שמאפשרים פרסום שם אלה לבנות לכם אתר עם כתובת אישית שלכם עם סיומת ישראלית, דרישות מעסיקים היא לאו דווקא תעודה היא לראות בעצם איך הראש שלכם מבחינת יצירתיות עובד ואם הם יהיו מסוגלים לתת לכם פרוייקטים שונים בתחומי עיצוב, יש חברות רבות וזאת רק דוגמה אחת מבין מאות , חברות אופנה וטקסטיל שמעסיקות מעצבים גרפיים על פי עבודות באיור וציור שעשו , יש חברות שיאהבו את רעיון ההדמיות הדיגיטליות שעשיתם ואכן יתנו לכם עבודות על פי הניסיון שלכם, הכל תלוי לאיזה סגנון של עבודה אתם מכוונים, לכן הגיוון הוא לכל העבודות וכמה שיותר קטגוריות ונושאים שיהיו אצלכם באתר האינטרנט. תוכלו לבקרנו במדור תיק עבודות של בוגרים באתר ישנם מספר דוגמאות מגוונת החל מסגנונות באיור ועד לעיצובי לוגו ומניפולציות לקידום מכירות.

אם אתם מחפשים עובדים בגרפיקה ועיצוב הפסקה הזאת אליכם

כמו שציינו בתחילת המאמר אכן פסקה זו מתאימה לאלה שמחפשים מעצבים גרפיים או גרפיקאים פנויים לעבודה באזור תל אביב והמרכז, אכן במדור דרושים אצלנו יש משרות של גרפיקאים ומעסיקים שמחפשים מעצבים גרפיים עם ניסיון או ללא ניסיון מוקדם בעבודה, אכן תוכלו להתקשר שם בתחילת העמוד לקישור לקבוצה רחבה מאוד של מעצבים גרפיים ומעסיקים שמעבירים עבודות בינהם תוכלו לבקש אישור הרשמה לקבוצה ולפרסם מודעת דרושים במדור בצורה חינמית לחלוטין.

2019-08-04T23:37:53+03:00