עיצוב טקסט בפוטושופ      

עיצוב טקסט בפוטושופ הוא אחת הסיבות לכך שכה הרבה לומדים את התחום ואת התוכנה הזו. כמה נפלא לקחת את הטקסט ופשוט לשחק איתו בצורות שונות ומשונות עד שמגיעים לתוצאה הרצויה.לקחת את כל האפשרויות שהתוכנה מגישה לנו ולייצר מזה את הדבר הגדול הבא שלנו עם המון אהבה.

הרי מעצבים גרפיים יודעים את כל היתרונות שיש בשימוש של עיצוב טקסט בפוטושופ ועד כמה זהו כלי יעיל אשר מעניק להם את החופש ליצור משהו מרהיב ללקוח שלהם ואשר מעלה אותם מדרגה מבחינת כושר היצירתיות שהם מפגינים וכמובן בל נשכח משפיע רבות על יכולת השיווק של אתר.

מה אנו מקבלים בעיצוב של טקסט

מכיוון שנושא זה של עיצוב טקסט בפוטושופ הוא בעל מגוון רב של אפשרויות עיצוב שונות, מעצבים גרפיים טורחים רבות על חלק זה של העיצוב שכן לו המילה האחרונה ביצירה שלהם ואחרי הכל התוצאה הסופית תלויה רבות בדרך בה בחרו.

עיצוב טקסט בפוטושופ ניתן ליצור תוך שימוש בכלים רבים אותם התוכנה מספקת למעצב ואיתם ניתן ליצור:

  1. כרטיסי ביקור

  2. לוגו

  3. תלת מימד

  4. שינויי רקעים וצורות

הכיף של המשחק

חשוב לציין שעל אף שכלי זה מיועד בעיקר לכל המקצוענים שבתחום שזהו חלק בלתי נמנע מעבודתם, הוא בהחלט מתאים ואף נעשה בו שימוש על ידי כל מי שאוהב ליצור עיצובי טקסט או סתם לשחק עם התוכנה של פוטושופ.

ישנם הרבה אנשים אשר משתעשעים להם עם התוכנה, בונים להם אתרים בחינם או מעצבים ברכות ומודעות שכתבו. כלי עיצוב שכזה בהחלט יכול לעזור להם להשיג תוצאה מירבית והוא קיים באינטרנט בהרבה אתרים מתוכם ניתן להוריד ולהתחיל להנות ממנו.

איך זה משפיע על העבודה

כמעט ואין מעצב גרפי אחד אשר לא עובד עם עיצוב טקסט בפוטושופ, התוכנה הזו כה יעילה ונוחה למשתמש שהרי זה ברור מאליו שמי שמתעסק עם בניית ועיצוב אתרים או בכלל כל תחום הקשור לנושא זה, לא יוותר על חופש היצירתיות שתוכנה זו מעניקה בשפע למשתמש בה.

2017-09-04T21:47:31+00:00