עיצוב מסגרת לתמונה – איך להכין פינה עגולה לתמונה?

עיצוב מסגרת לתמונה – איך להכין פינה עגולה לתמונה?

במדריך שלהלן תוכלו ללמוד שלב אחר שלב כיצד לעצב מסגרות לתמונות באמצעות הכלים המתקדמים של תוכנת פוטושופ ואיך ליצור פינה עגולה למסגרת התמונה. המדריך נועד למתקדמים ולמתחילים שאינם נחשפו לתוכנת פוטושופ מעולם ולא יצא להם לעבוד אתה במתכונת כסו או אחרת. כלי התוכנה הם רבים ומגוונים וניתן לערוך באמצעותם תמונות בצורה המרשימה והטבעית ביותר. באתר הבית של מכללת סולו, תוכלו ליהנות מהציע רחב של סרטונים ומדריכים מקצועיים ללימודי עיצוב גרפי, גרפיקה ממוחשבת ותוכנות עיבוד תמונות כמו פוטושופ.
עיצוב מסגרת לתמונה - איך להכין פינה עגולה לתמונה

כיצד ללמוד את תוכנת פוטושופ?

כיום ניתן ללמוד את תוכנת פוטושופ, אחת התוכנות הנפוצות ביותר בעולם העיצוב, הצילום והאינטרנט במגוון דרכים שונות. ניתן למשל ללמוד את התוכנה במסגרת קורס או בצורה עצמאית דרך מדריכים שנים באינטרנט. אולם אחת האפשרויות הטובות ביותר שנפתחו בפנינו תודות להתקדמות הטכנולוגיה, היא לימודי תוכנת פוטושופ און ליין ישירות מהבית. הקרוסים שמוצעים ברשת האינטרנט כיום ללימודי התוכנה מאפשרים לכל אחד מכם ללמוד בנוחות ובשעות המתאימות ביותר את התוכנה עם מורה פרטי וסבלני.

מה אפשר ליצור בעיצובים גרפיים באמצעות תוכנת פוטושופ?

תוכנת פוטושופ נדרשת כיום במרבית מקומות העבודה אשר מתמחים בתחומי העיצוב, הגרפיקה, הצילום וכן הלאה. קורס פוטושופ הוא חיוני ואף חובה עבור כל מי שמעוניין להתחיל להכיר את התוכנה בין אם למטרות מקצועיות ובין אם למטרות אישיות. פוטושופ היא התוכנה הנפוצה ביותר לעיבוד ועריכה של תמונות וניתן ליצור באמצעותה מגוון רחב של אלמנטים בעיצוב גרפי ולהכין באמצעותה בצורה עצמאית לגמרי כרטיסי ביקור, פליירים, הזמנות לחתונה או לימי הולדת, אלבום תמונות דיגיטאלי ועוד רבים.

תיקון פגמים בתמונות

באמצעות תוכנת פוטושופ ניתן לתקן פגמים רבים או לכלוכים בתמונות וגם לשנות צבעים שהיו שונים לגמרי מאלו שהתקבלו במעמד הצילום. רוב התמונות שאנו נחשפים אליהם כיום בטלוויזיה, בעיתונות ובמגזינים שונים עברו תהליך של עיבוד מסוים, ולרוב הייתה זו תוכנת פוטושופ שבאמצעותה נערכה ועובדה מחדש התמונה. כדי לעשות שימוש אפקטיבי שיניב תוצאות איכותיות בתוכנת פוטושופ חשוב תחילה ללמוד את יסודות העבודה אתה ולאחר מכן לקבל שליטה מלאה בכליה המגוונים.

 

2019-07-24T12:08:32+03:00