עיצוב פוטושופ

//עיצוב פוטושופ

עיצוב פוטושופ הוא חלק בלתי נפרד מהסיבה שאנשים מעוניינים ללמוד את תוכנת הפוטושופ. פוטושופ היא אחת מהתוכנות שהוציאה לשוק חברת אדובי מערכות והיא מוכרת על ידי אנשים רבים, בעיקר אנשים העוסקים בתחום העיצוב הגרפי כתוכנה של עריכה גרפית. אם בעבר, רוב אנשי המקצוע שהשתמשו בתוכנת הפוטושופ השתייכו לתחום הצילום והדפוס, כיום אנשים רבים מודעים כי עיצוב פוטושופ לא קשור רק לתחום של עיבוד התמונה ומשתמשים פרטיים ועסקיים רבים אימצו את תוכנת הפוטושופ ומשתמשים בפונקציית: עיצוב פוטושופ.

עיצוב פוטושופ

עיצוב פוטושופ – אתרי אינטרנט

ישנם מספר רב של אפשרויות כאשר מדובר על עיצוב בפוטושופ לאתרי אינטרנט. נושא העיצוב- ישנן אופציות רבות מ: מוזיקה וספורט ועד עסקים וטלויזיה. תכנון של המבנה- דהיינו, המראה של המבנה.
אפשר ליצור את הסקיצה הראשונה בפוטושופ וזאת לפני שאתם מוסיפים את האפקטים הגרפיים. מומלץ לחשוב על הרעיון לפני כן ואף לרשום אותו על נייר לפני שאתם מתחילים את הסקיצה הראשונה של העיצוב בתוכנת הפוטושופ.
עיצוב- הליבה של עבודה דרך תוכנת עיצוב פוטושופ לאתרי אינטרנט הוא כמובן העיצוב עצמו. כאן אתם יכולים להתחיל לעבוד על עיצוב פוטושופ של צבעים אשר מתאימים בצורה הרמונית אחד לשני. כמובן שבמהלך עיצוב פוטושופ תקפידו על כל הנושא של סימטריות. קחו בחשבון כי אפקטים יכול להשפיע על העיצוב, שכן האפקטים יוצרים כובד העלאה/טעינה. כמו כן עיצוב פוטושופ נותן לכם את האפשרות לעצב את הדברים לגמרי בעצמכם ולא להתבסס על תבניות עיצוב מוכנות מראש. דבר זה יתן לכם את היתרון לעומת מעצבי אתרים אחרים שכן את מתאימים את העיצוב במאת האחוזים לדרישות הלקוח ויכולים לשנות דבר זה או אחר לפי דרישותיו של הלקוח. כמו כן אתם יכולים להתפרסם בזכות העובדה כי הינכם מעצבים אתר ייחודי ללקוחות שלכם ואין אתרי אינטרנט נוספים הנושאים את אותו תבנית.

עיצוב פוטושופ – מה ניתן ליצור

 • אחד הדברים המהנים ביותר כאשר אתם משתמשים בעיצוב פוטושופ, הוא מגוון הדברים אותם אתם יכולים לבצע, חלק מאותם דברים הם:
  לוגו תלת מימדי
  סוגי כפתורים שונים- לדוגמא: כפתורים במגוון צורות ובמשטח מבריק וכפתורים משוכללים נוספים. טקסט- תוכלו ליצור טקסט מטלי ועוד סוגים של טקסט בעיצוב ובאפקטים שונים, כגון: טקסט מבריק, זהוב, צבעוני אפור עוד.
  עיצוב אתרים- כגון: וורדפרס
  אפקטים- עיצוב פוטושופ גם נותן לכם את האופציה לאפקטים שונים, כגון: אפקטים של מים, של פיצוץ ועוד.
  גרפיטי- ניתן ליצור גם גרפיטי שונה לאתר, דבר שבדרך כלל מושך את עיני הגולשים.
  תמונה הופכת לציור- אחד מהדברים שרבים מהמעצבים נוהגים לעשות דרך עיצוב פוטושופ הוא לקחת תמונה קיימת שהלקוח נותן והפיכתה לציור באתר האינטרנט.

עיצוב פוטושופ – עבודה

ישנם אנשים רבים שמעוניינים ללמוד את כל התחום של עיצוב פוטושופ, גם מבחינת עניין וגם מבחינת שכר עבודה חודשי. מעצב פוטושופ יכול להשתכר כ-8000 ₪ ואף יותר. ישנם מקומות רבים שבהם לומדים מסלול הכשרה ובסופו גם נותנים למעצבים קורס של עיצוב בתוכנת הפוטושופ. כמו כן, ישנם אנשים רבים שרוכשים את ההשכלה בתחום עיצוב פוטושופ דרך קורסים אונליין ומדריכים שונים באינטרנט.

עיצוב פוטושופ- סוגי קורסים

 • לרוב קורס עיצוב פוטושופ מחולק לכמה רמות:
  קורס מתחילים- לאנשים שלהם אין שום רקע בתוכנה ומשום כך צריך ללמוד את כל הבסיס בצורה הטובה ביותר.
  קורס מתקדמים- קורס לאנשים שכבר יודעים את הבסיס של התוכנה, הם יודעים את רוב החומר שנלמד בקורס מתחילים ואף יותר ומעוניינים להתקדם לשלב הבא והיותר מורכב של עיצוב פוטושופ.
  שולטים בתוכנה- קורסים לאנשים אשר כבר שולטים בתוכנה, אך מעוניינים לדעת כיצד לבצע דברים יצירתיים נוספים. כל מיני נספחים.
עיצוב פוטושופ – לא במקרה כל כך הרבה אנשים נוהרים ללמוד את התחום.

 

2019-08-05T00:41:47+03:00