עיצוב קאבר פייסבוק

מהי תמונת קאבר בפייסבוק? תמונת הקאבר היא התמונה שרואים למעלה, זו התמונה הגדולה לרוחב רוב הדף שבדפים פרטיים יש בה בדרך כלל תמונה אחת שלכם או כמה תמונות שצורפו ביחד.כשמדובר על דפי פייסבוק עסקיים יש חשיבות רבה לתמונה הזו, והיא התחליף של החלק העליון של אתר האינטרנט שלכם. תמונת קאבר בפייסבוק היא הדבר הראשון שהלקוח הפוטנציאלי שלכם נחשף אליו כשהוא נכנס לדף שלכם, ואם היא לא תיראה מספיק מקצועית ומספיק מזמינה יכול מאוד להיות שאותו לקוח פוטנציאלי ימשיך בשיטוטיו ברשת. אתם חייבים להשקיע בתמונת קאבר מרשימה וחייבים שהיא תכלול גם אלמנטים שונים בשביל שהיא תעשה את עבודתה.

עיצוב קאבר פייסבוק

ממה היא מורכבת?

תמונת קאבר צריכה לכלול כמה אלמנטים חשובים:

  • שימוש בצבעי המותג – תמונת קאבר כחלק מדף פייסבוק עסקי היא עוד מרכיב בחיזוק המותג שלכם. אתם חייבים לדבר בשפה אחידה בכל חומר שיווקי של העסק שלכם וכך גם צבעי תמונת הקאבר. הצבעים הללו חייבים להיות זהים לצבעי האתר שלכם, כרטיס הביקור שלכם וכל דבר אחר.

  • לוגו – עוד מרכיב חשוב בשפת המותג, מרכיב שצריך להיות בכל חומר פרסומי ובעיקר באחד חשוב כל כך כמו דף הפייסבוק. הלוגו הוא זה שיעשה עבורכם את הזיהוי המהיר במוחו של הלקוח בעיקר אם הוא כזה שכבר מכיר אתכם.

  • פרטי יצירת קשר – לא כל לקוח פוטנציאלי או קיים שמגיע לדף הפייסבוק שלכם מעוניין לצרוך את המידע שאתם חולקים בו. יש כאלו שרק רוצים להגיע אליכם בדרך כלשהיא והופעת פרטי יצירת הקשר בראש הדף בצורה ברורה בתוך תמונת הקאבר תהיה פתרון מצוין.

  • אלמנטים ויזואליים מושכים – כל אלמנט ויזואלי מושך בתמונת הקאבר עשוי לסייע בשיווק הדף. חשוב כמובן שהוא יהיה מתאים ושלא יהיה מוגזם.

יצירת תמונת קאבר עם פוטושופ

אם אתם צריכים עיצוב תמונת קאבר פייסבוק אתם יכולים כמובן לפנות למעצב גרפי שיעשה עבורכם את העבודה אך יכולים גם לעשות את זה באופן עצמאי. פוטושופ מאפשרת לעצב תמונות איך שרוצים ולהוסיף להן אפקטים שונים וכל מה שאתם צריכים הוא לבדוק בפייסבוק מה הדרישות מבחינת גודל ורזולוציה ולהתחיל לעבוד. גם אם את לא מכירים את התוכנה ולא יודעים איך לעבוד עמה, עם סרטונים וחומרים שונים שקיימים ברחבי הרשת תוכלו לעשות זאת, וכמה שתיכנסו ותלמדו את התוכנה יותר לעומק כך תוכלו להפיק תמונת קאבר מקצועית יותר.

פוטושופ – התוכנה המובילה בעולם…

פוטושופ היא התוכנה המובילה בעולם לעיצוב ועריכת תמונות. היא תוכנה שמיליונים עושים בה שימוש והכלים שבה עולים על הכלים שמציעות התוכנות שפותחו במהלך השנים. עיצוב קאבר פייסבוק עם פוטושופ יאפשר לכם להיראות מקצועיים יותר וטובים יותר, והדף יהיה מרכיב חשוב באסטרטגיה השיווקית שלכם. אז קדימה למה אתם מחכים? פוטושופ היא הבחירה הנכונה לכך!

 

2019-08-04T21:52:51+03:00