לימודי עיצוב קורס מבוקש לעבודה בחברות ההייטק בישראל ובעולם כול

לימודי  עיצוב קורס מבוקש לעבודה בחברות ההייטק בישראל ובעולם כולו – ללמוד לעבוד מהבית בתפקידי מפתח של מעצבים גרפיים במדיה הפרסומית

עיצוב קטלוגים או כל תחום אחר אם שמנו לב לכך וגם אם לא, אנחנו חיים בעולם שכולו מעוצב. בטלוויזיה ובעיתונים, על גבי מסך המחשב ועל שלטי חוצות בכביש – את כולנו מקיפים פרסומות ומוצרים צבעוניים ומזמינים, והכל ממותג, קריאטיבי ואטרקטיבי. אם אתה מרגיש שיתכן וזה התחום שלך, וגם אתה אוהב עיצוב, חי עיצוב ונושם עיצוב- קורס בתחום נועד בדיוק בשבילך. גרפיקאי, ארט דיירקטור וקופירייטר הם רק חלק מהתפקידים שתוכל לעסוק בהם לאחר שתלמד עיצוב. קורס עיצוב יקנה לך גם את ההזדמנות להתנסות באופן מעשי בפרויקטים שונים כדי שתוכל להשתלב לאחר מכן בשוק העבודה, ובה בעת ויסלול את הדרך שלך להיות מעצב חזותי עם מסר וסגנון אישיים משלך.

מסלולים ללימודי עיצוב קורס בעיצוב

כיום מוצעים מגוון מסלולים ללימודי עיצוב. קורס בסיסי בעיצוב יכלול קודם כל את לימוד העקרונות העומדים ביסוד המקצוע, תיאור הסגנונות הקיימים ומושגי יסוד בתחומי עיצוב. קורס בעיצוב או מכינה ללימודי עיצוב יציעו גם מבחר התנסויות מעשיות לתרגול החומר הנלמד, וזאת בדרך של הכנת תיק עבודות או אף השתלבות בפועל בתעשייה. כל אלה יסייעו לך לפתח את הסגנון האישי הייחודי לך שיתכן ויהיה סגנון העיצוב של המחר. אולם מעבר לכך צריך לזכור שלא מדובר רק בתחום אחד של עיצוב. קורס בעיצוב הוא ההזדמנות לרכוש הבנה בסיסית כדי להתמקצע מאוחר יותר בענפים השונים כאמור של התחום, אם כי יש כאלה שמראש נוטים לענף מסוים וממקדים את לימודיהם באותו ענף ספציפי.

הרשמה ללימודי עיצוב קורס בתחום עיצובי

אז אם גם אתה רואה את עתידך בתחום מסוים של עיצוב, קורס מתאים יהיה הצעד הנבון בשבילך. התחל כבר מעכשיו לחשוב על דרכי הבעת העולם הפנימי שלך באמצעות עיצוב. קורס יחדד ויפתח את אופן הביטוי שלך ויסייע להתמקצעות שלך בו ולגיבוש האמירה הייחודית שלך בתחומי עיצוב. קורס בעיצוב הוא השקעה לעתיד שבמהלכה תרכוש את הכלים והמיומנויות המתאימים לצורך ההשתלבות בתעשייה. במהלך הלימודים תרכוש גם שעות תרגול רבות של עיצוב. קורס עיצוב יוביל אותך בדרך בטוחה אל המקצוע הנחשק ויעצב גם את הדרך שלך להצלחה.

גרפיקה ועיצוב ממוחשב נחשבים לאחד התחומים המבוקשים ביותר בתעשיית ההייטק ובעולם הפרסום.

הסיבה שמעצבים גרפיים מבוקשים כי הם אלה שאחראיים על איך להעביר את המסרים המכירתיים והשיווקיים עבור עסקים. לדוגמה אם לעסק יש מוצר מסוים והוא רוצה לשווק אותו בכל מדיה אפשרית הוא ימצא את הפלטפורמות האינטרנטיות כברירת מחדל היחידה. עסקים יודעים שכיום כל הקהל נמצא אך ורק באינטרנט לעומת שנים קודמות שלקהל היה עוד אלטרנטיבת שונות כדי למצוא נושאים אלו. בכתבה תמצאו טיפים מדהימים על עולם השיווק שיסבירו לכם כיצד מעצבים גרפיים משתלבים בתעשיית ההייטק והפרסום יחדיו. נוכל להגיד לכם שאם אתם אוהבים את עולם האומנות הדיגיטלית בהחלט תמצאו בתחום זה רווחה כלכלית. השיעורים ביוטיוב נעשו בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לדעת אם הוא מתאים להיות מעצב גרפי או לעבוד בחברות הייטק.

שיווק ועולם העיצוב גרפי מה הקשר?

כל הפרסומות שאנו רואים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם נוכל לראות אין ספור מודעות שצצות לנו בצורות שונות. כיום כדי לשווק מוצר מסוים אתם תצטרכו לעשות מודעה ממומנת בערוץ הפייסבוק שבעצם אתם משלמים לפייסבוק סכום מסוים וקהל היעד הוא יקבל את הפרסומת שלכם. קהל היעד זה הקהל שאמור להתעניין במוצר שלכם. מעצבים גרפיים חושבים איך להעביר את המסר המכירתי או השיווקי לקהל היעד בצורה הכי הולמת החל משימוש בצבעוניות נכונה. לדוגמה בעולם הצבעים נוכל לדעת שיש אין ספור משמעויות לכל צבע מה הצבע הכחול אומר וכיצד הוא משתלב עם האדום לדוגמה למה אסור להשתמש בצבע חום בנושאים מסוימים וכיצד אנחנו משלבים את הירוק יחד עם הצהוב.

דוגמאות שמעצבים גרפיים חווים בבניית סימולציות גרפיות

הידעתם שצבע ירוק הוא צבע שקשה לשלב אתו אלמנטים צורתיים בצבעים אחרים? אלו רק דוגמאות שמעצבים גרפיים חווים בתקופת הלימודים. לכל אורך הלימוד הסטודנטים מבצעים הדמיות רבות בעולם העיצוב הגרפי ומפתחים את היצירתיות והחשיבה שלהם כדי להוציא את המוצרים השיווקיים שהם מודעות פרסומיות בפייסבוק או לסירוגין עיצוב אפליקציות בצורה הכי מקצועית שיכולה להיות. בשיעור לאחר פסקה זו תוכלו לראות את החשיבה היצירתית תוך שימוש בפקודות שונות שמעצב גרפי ביצע לפיתוח החשיבה וערבוב בין שיעורים מתקדמים לשיעורים יותר התחלתיים.

ללמוד באינטרנט קורסים בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית למה זה יותר נוח?

עולם הלימודים עבר בתקופת הקורונה לעבור ללמד דרך הרשת בגלל שמהירויות האינטרנט היום הם עצומות מאוד. בכל בית יש מודם והמהירות היא מאפשרת לא רק לראות טלוויזיה דרך האינטרנט אלא גם ללמוד בצורה מקוונת דרך תוכנת הזום. בית הספר מלמד בשיטה זו מעל חמש עשרה שנה ומאפשר לסטודנטים ללמוד בצורה פרטית ואישית אחד על אחד את מקצועות העיצוב הגרפי. במהלך השיעור המורה ידגים על המסך של הסטודנט טכניקות מקצועיות לעיצוב גרפי ולאחר ההסבר של המורה הסטודנט יצטרך לחזור ולתרגל את החומר בצורה מקצועית. בית הספר מאמין בלימוד אישי ופרטני אחד על אחד כהצלחה לביסוס מקצוע העיצוב הגרפי. לא תצטרכו לבזבז שעות בנסיעות או לחפש חנייה רק כדי ללמוד גרפיקה ממוחשבת. בשיעור פרטי כל היחס מופנה רק לסטודנט מה שמאפשר לו לקלוט את החומר בקצב שלו. אם המורה איטי אתה יכול להגיד לו שיזרז את החומר ואם המורה הוא מהיר וזה קשה לך תוכל להגיד למורה שיחזור על כל הפקודות. התמיכה היא לא רק בשיעור עצמו אלא גם מעבר לשעות הלימוד כדי לתת לסטודנט את כל הכלים להצליח בשיעורי הבית. שיעורי הבית מתקבלים בכל סיום שיעור כדי לפתח את מהלכי העיצוב וליצור תרשימים מובנים להצלחה בהבנה העיצובית.

איך בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי יכולים להשתלב לאחר סיום הלימודים?

מרבית מעצבי הגרפיקה ועיצוב בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית כפרילנסרים. כמובן שאם אין לכם את רוח היזמות תוכלו לעבוד גם בתור שכירים בחברות הייטק ומשרדי פרסום אינטרנטיים. מה זה משרד פרסום וחברת שיווק אינטרנטית ומה זה חברת הייטק? משרד פרסום אינטרנטי הוא נותן שירותי שיווק וקידום עסקים בכל מדיה אפשרית החל מפרסום עסקים באינסטגרם או בפייסבוק או לסירוגין יצירת לוגואים תדמיתיים כדי שמנוע חיפוש גוגל ישלח לשם גולשים.

תפקיד המעצבים הגרפיים

תפקיד המעצבים הגרפיים הוא לבנות אתרי אינטרנט או לעצב חוויות משתמש מקצועיות כגון אפליקציות ועוד ולתת את כל השפה הוויזואלית לחברת הייטק או קידום ושיווק. מעצבים גרפיים הם אלה שבוחרים את הקומפוזיציה ואיך הסידור הגרפי הולך להיות כדי למכור בצורה נכונה. האחריות למעצבי עיצוב גרפי היא מאוד גדולה כי אם המעצב הגרפי יבחר בפרמטרים או בתמונות לא נכונות במודעה זה יכול לעשות נזק לבעלי העסקים. בכל אורך הלימודים הסטודנטים מקבלים שיעורי בית רבים כדי לתרגל את החשיבה היצירתית ולגרום להם לתיק עבודות היות וזה הדבר החשוב ביותר כדי להצליח בקורס.

מה זה תיק עבודות ומה המשקל שלו בתעודה?

תיק עבודות נחשב לדבר החשוב ביותר כדי להצליח בלימודים היות וזה מה שמעניין עסקים בלבד. אף חברת הייטק או גוף תאגידי כזה או אחר מתעניין בתעודה שאתם מביאים אתכם. תעודות לא אלה שיפתחו לכם את הדלתות כי הם לא אומרות עד כמה אתם באמת מקצועיים בשוק. כדי להראות את החשיבה היצירתית שלכם המראיינים שלכם יבדקו עד כמה אתם יודעים לשלב גרפיקות ולעבוד מול טרנדים חדשים שמותאמים לרוח התקופה.

ככל שהטרנדים שלכם יהיו מתאימים לחברות הייטק ומשרדי פרסום תוכלו לעבוד בזה במהירות מהבית. נוכל להגיד לכם שמרבית הבוגרים בתחום זה יוצרים להם קשרים עסקיים דרך הרשת החברתית פייסבוק ונותנים שירותי שיווק ופרסום לעסקים וגופים שונים. בתחום זה תוכלו גם לשלב בין עבודת פרילנס לבין עבודת שכיר. לבית הספר יש קבוצה מדהימה מעל תשע עשרה אלף איש שמאפשרת לחברות הייטק מאוד גדולות ומשרדי פרסום אינטרנטיים לפרסם עבודות מידי יום. קבוצה זו קיימת שתיים עשרה שנה ונסגרו בה כבר מעל מאות אלפי עבודות לבוגרים מתחילים. זה לא משנה אם אתה בוגר מתחיל או יש לך ניסיון רב שנים בתחום העיצוב הגרפי היות ומה שחשוב היום בתעשיית ההייטק זה שתביא אתך תיק עבודות ורוח חדשה לעבודה.

עבודה בחוויית משתמש עם תוכנות וורדפרס אלמנטור ותוכנת ה XD

בכתבה הכנו לכם אין ספור סרטונים שנעשו על ידי מיטב המדריכים בבית הספר. בית הספר סולו קיים מעל חמש עשרה שנה והוא הכשיר אין ספור מעצבים גרפיים לתעשייה עצמה. תוכלו ליצור קשר עם יועצי הלימודים שיסבירו לכם איך אפשר ללמוד מהבית את תחום העיצוב הגרפי ולהשתלב בתעשיית ההייטק תוך עבודה בחוויית משתמש עם תוכנות וורדפרס אלמנטור ותוכנת ה XD. לכל אורך הלימודים המורים שלכם ישבו אתכם ויתנו לכם את האפשרות לפתח תיק עבודות ויעזרו לכם להבין איך להתקבל למקומות עבודה. נוכל להגיד לכם שמעצבים בוגרים מתחילים עם שכר של עשרת אלפים שח נטו בתחום ההייטק ועדיין מורגש בעולם העסקים הישראלי את המחסור בכוח אדם. הסיבות למחסור בכוח אדם הם כי עד לפני עשרים שנה רוב הבוגרים בעיצוב גרפי היו הולכים לעבוד אך ורק בענף הנייר וההדפסה. כיום עם עולם האינטרנט מעצבים גרפיים מוציאים יותר תפקידים עם התקדמות מדהימה בחברות הייטק לעבדה משותפת עם מפתח או מתכנת למתן השפה הוויזואלית.

עיצוב קורס מקצועי לימודי תעודה
עיצוב קורס מקצועי לימודי תעודה