עיצוב קעקועים און ליין

//עיצוב קעקועים און ליין

יש לא מעט אנשים שמחליטים לעשות קעקוע. אפשר להתווכח על זה אם זה טוב או לא אבל אי אפשר להתווכח על זה שבמקרים רבים זה נראה יפה. קעקוע כידוע הוא עבודה חד פעמית שלתקן אותה יהיה בלתי אפשרי, ולכן קעקוע צריך להיות מדויק. אם אתם רוצים לעשות קעקוע אתם צריכים קודם כל להיות בטוחים בדיוק במה אתם רוצים. אם בעבר קעקוע היה נעשה בצורה ידנית בלבד והיה ממש ציור על הגוף, הרי שהיום יש אמצעים לעשות אותו מדייק יותר ועם טכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת ליצור לפני כן את הציור על מחשב ולאחר מכן להטביע אותו על הגוף. יצירת קעקוע או הכנה של הציור יכולה להיעשות על ידי מעצב גרפי שיכין אותו בפוטושופ או על ידי מי שעושה את הקעקוע בעצמו. איך עושים את זה? עם תוכנת אילוסטרייטור – תוכנת הצייר הטובה והמתקדמת ביותר בעולם.

עיצוב קעקועים און ליין

לצייר באופן מדויק

תוכנת אילוסטרייטור תאפשר לכם ליצור סקיצה של הקעקוע אותו אתם רוצים בצורה מדויקת. כפי שציינו אין מקום לטעויות וכל נקודה או קו חייבים להיות מדויקים. תוכנת אילוסטרייטור מאפשרת לצייר באופן מדויק קווים, נקודות או כל צורה אחרת, והיא מאפשרת בסופו של דבר להפיק את הקעקוע הרצוי. תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה שקיימת כבר שנים רבות והיא פופולארית ביותר בקרב אנשי הגרפיקה, ואם תלמדו אותה ותדעו איך לעבוד עימה תוכלו ליצור קעקוע מרשים בדיוק כמו שתמיד חלמתם.

קצת על אילוסטרייטור…

אילוסטרייטור היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי. היא תוכנה שפותחה לפני שנים רבות והיא עוברת כל הזמן שינויים ושדרוגים. היא תוכנה שבאמצעותה מעצבים תלת ממד, מעצבים לוגואים, קריקטורות,וציורים שונים לכל מטרה שהיא. היא תוכנה וקטורית מה שאומר שניתן להגדיל את האלמנטים בה לכל גודל שרוצים כמו גם להדפיס בכל גודל שרוצים. אילוסטרייטור היא תוכנה שעבודה בה בשילוב עם תוכנות נוספות כמו פוטושופ מאפשרת ליצור דברים מדהימים.

העתקה עם אילוסטרייטור

אם יש לכם ציור שאתם רוצים להעתיק באופן מדויק, אילוסטרייטור היא התוכנה הטובה ביותר למטרה הזו. היא תוכנה שניתן להכניס אליה ציור ולהפוך אותו במהירות לקובץ או להעתיק שלב אחרי שלב את הציור באופן מדויק. אם אתם רוצים ליצור קעקוע ורוצים משהו ספציפי מאוד זו התוכנה שבאמצעותה תוכלו לעשות את זה, תוכלו לקבל את הקעקוע שתמיד רציתם. התמקצעות בתוכנת אילוסטרייטור לא תסייע לכם רק להפיק קעקוע מרשים אלא תסייע לכם בעוד דברים רבים שבעבר הייתם צריכים בשבילם גרפיקאי, ועכשיו אחרי שתלמדו אותה תוכלו לעשות בעצמכם. לימוד התוכנה יכול להתבצע על ידי סרטונים וחומרים נוספים שקיימים ברשת, וכל מה שצריך בשביל שזה יקרה הוא ללמוד את התוכנה כמה שיותר לעומק וכמובן לתרגל את הכלים הרבים שהיא מציעה עוד ועוד.

2019-08-04T21:51:44+03:00