עיצוב תמונה בתוכנת פוטושופ בצורה נכונה  

בעשור האחרון אנו יכולים לשמוע על תוכנת פוטושופ מסיבות רבות. בחלק מהפעמים שאנו שומעים על תוכנה זו אין הדבר קשור למחמאות אלא לכך שיש רבים המשתמשים בתוכנה זו בכדי לעוות את המציאות, כמו בדוגמא שבה אנו רואים צילומי דוגמנויות המציגים אותן כשהן הרבה יותר רזות או כאלו שתווי פניהן שונו.

במקרים אחרים מזכירים אנשי מקצוע את העובדה שכל עיצוב תמונה בתוכנת פוטושופ הוא עבודת אומנות לכל דבר והוא תורם רבות לחברות פרסום, מעצבי אתרים ועוד רבים אחרים שזוקפים לזכות התוכנה את הצלחותיהם השונות. בין כך או כך הרי שהוויכוח מביא לקדמת הבמה את יכולותיה של תוכנה מיוחדת במינה.

להגיע לתוצאה מיוחדת ביותר בעיצוב גרפיקה ממוחשבת

בעבר היו היכולות שלנו לעצב תמונה בצורה ממוחשבת מאוד מצומצמות, אם בכלל. כיום כשיש ברשותנו מחשבים חזקים כל כך עם יכולות מדהימות ממש הרי שניתן בקלות רבה ליצור עיצוב תמונה בתוכנת פוטושופ בכל גרסה שלה. כמובן שרק מקצוענים אמיתיים הם אלו שיכולים להגיע לתוצאות ברמה גבוהה ביותר.

לא אחת אנו עומדים מול עבודתו של גרפיקאי מוכשר המכיר את תוכנת פוטושופ לעומק ומביעים השתאות רבה לנוכח התוצאה המרשימה שאליה הגיע. נראה כי השילוב המיוחד של יכולותיה של התוכנה יחד עם כישרונו והידע הרב של הגרפיקאי שעובד איתה הוא זה שיכול ליצור עיצוב מיוחד שבו ניתן לראות יכולת גבוהה.

תוכנת עיצוב תמונות האפשרויות הבלתי מוגבלות

עיצוב תמונה בתוכנת פוטושופ הוא דבר שמצריך ידע, וניתן לראות כיצד משתמשים רבים בכל רמה כמעט מחפשים ללא הרף אפשרות להרחיב את הידע שלהם בתוכנה מדהימה זו. כך ניגשים רבים ללימודים או להשתלמויות שונות ומנסים למצוא חומר לימוד או מדריכים שונים באתרי אינטרנט רבים ברחבי הרשת.

הנה מספר אפשרויות של עיצוב תמונה בתוכנת פוטושופ –

  • שינוי תווים ונתונים גופניים של בני אדם.

  • שכפול אובייקט מסוים.

  • הקטנה והגדלה של אובייקטים בצורה מרתקת.

  • שינוי צבעים בהתאם לצרכים.

  • יצירת שילובי גרפיקות של אובייקטים שונים לכדי דמות אחת.

  • ועוד אפשרויות שכמעט ואין להן סוף.

2017-09-04T21:33:57+03:00