עיצוב תמונה לפייסבוק Facebook או לרשתות חברתיות אחרות, דואר אלקטרוני ועוד.

כיום גדלה כמות המשתמשים באינטרנט, זאת אודות למגוון הדברים הניתנים לעשייה בעזרת האינטרנט: קניות, שיווק מקומות עסקים, מכירה, למידה של המון דברים בכל מיני שפות,

להתעדכן בכל מה שקורה במגוון תחומים כגון חדשות בארץ ובעולם, מה קורה עם מפורסמים האהובים עלינו, לתקשר עם האנשים היקרים וחשובים לנו בעזרת דואר אלקטרוני או תוכנות מסרים מיידים או בעזרת רשתות חברתיות המאפשרים לנו לתקשר עם הרבה אנשים ולחלוק עם כולם תמונות, דעות או כל מה שנראה לנכון לשתף, רשתות חברתיות כדוגמת: פייסבוק Facebook, טוויטר Twitter ועוד.

עיצוב תמונה לפייסבוק Facebook או לרשתות חברתיות אחרות, דואר אלקטרוני ועוד.

בשל הטכנולוגיה הרבה שכמעט בכל מכשיר נייד (פלאפון סלולרי, נגני מוסיקה כגון Mp5, מצלמות דיגיטליות) קיימת בהם מצלמה, המאפשרת לצלם תמונות באיכויות שונות ולהעלות אותן לרשתות החברתיות בהן אנו משתתפים כדי לשתף את חברינו לרשת החברתית.

לפני העלאת התמונות לרשתות החברתיות, או בעת הכנת עיצוב אלבומים תחילה בטח נוודא שהתמונה שצולמה אכן נראית לשביעות רצוננו ושאין בה חלקים הדורשים תיקון כלשהו כגון: נוודא שאין עיניים אדומות, שהתמונה לא כהה או בהירה מידי בשל תנאי התאורה בהם צולמה התמונה ועוד, במידה וכן יש צורך בתיקון, או שנרצה לעצב / “לשפץ” את התמונה כך שתראה יותר טוב, נרצה להיות יצירתיים ולשים את התמונה בתוך מסגרת מיוחדת אותה נעצב באופן אישי, לתקן חלקים בתמונה שאינם נראים טוב בתמונה שצולמה (חלקים כדוגמת: הסרת קטמים או קמטים, גווני עור הנראים שונה מהרגיל בשל אופן הצילום שנעשה, לחתוך חלקים לגמרי מהתמונה או לטשטש אותם ועוד) להוסיף אפקטים כגון הצללה, ריכוך, נרצה להכין תמונה משלנו בעזרת מיזוג שתי תמונות או יותר יחדיו, להוסיף מלל המתאר את התמונה, משפט אהוב, הקדשה או כל מה שנראה לנכון לצד התמונה או במיקום על התמונה ולשתף את השותפים ברשת החברתית שלנו,

  • אפשרויות אלו ועוד אפשרויות רבות נוספות ניתנות לעשייה בעזרת תוכנה מקצועית לעיבוד ועיצוב תמונות, תוכנת הפוטושופ Photoshop, התוכנה הינה תוכנה גרפית, קלה לשימוש וניתן בעזרת תוכנה זו לקבל תוצאות איכותיות ויפות, משתמשים בתוכנה אנשי מקצוע רבים שהמקצוע שלהם מצריך ידע בתוכנה זו כגון: צלמים, מעצבים גרפים ועוד, והן אנשים שבחרו ללמוד תוכנה זו בלי קשר למקצוע כי אם כתחביב, התוכנה קיימת במגוון שפות וכולל בשפה העברית (הן בממשק – שפת התפריטים והן בכתיבה תקינה מימין לשמאל).תוכנה מומלצת ביותר לעבודה עם תמונות ובטוח תקבלו הרבה תגובות חיוביות על התמונות שתעלו לרשתות החברתיות, בהצלחה!!


עיצוב כרטיס ביקור.

הקמתם עסק? בתהליך הקמת עסק? שיהיה בהצלחה!! אחת האפשרויות לשיווק / תקשורת עם לקוחות היא על ידי שימוש בכרטיס ביקור לעסק. בכרטיס יהיה כתוב שם החברה והלוגו המייצג אותה, יצוין השירות שהחברה מציע, פרטי התקשרות עם החברה (מספר טלפון, כתובת אתר האינטרנט של החברה, כתובת דואר אלקטרוני) ואזור הפעילות שלה. (תלוי בתחום בו עוסקת החברה).

כיום אפשר ליצור כרטיס ביקור בעיצוב אישי ויפה, בצורה מקצועית בעזרת תוכנה גרפית הנקראת פוטושופ Photoshop של חברת אדובי Adobe.

לתוכנה זו מגוון כלים לעיבוד, עריכה ועיצוב היכולים לעזור לכם רבות בתהליך יצירת כרטיס הביקור לעסק שלכם, התוכנה מאפשרת שילוב של מספר אלמנטים יחדיו (אלמנטים הכוונה לתמונה שתהיה על גבי כרטיס הביקור שלכם, או לתמונה שהורכבה ממיזוג מספר תמונות יחדיו, עבודה עם צורות, שימוש בטקסט מלל שהוקלד, הכנת מסגרת בהתאמה אישית לתמונה או ללוגו שיופיעו על גבי הביקור של החברה שלכם) לאלמנטים שתיצרו עבור כרטיס הביקור אפשר להוסיף אפקטים מיוחדים וייחודיים לתוכנת הפוטושופ Photoshop כגון הצללה לאלמנט, הכהיה או הבהרה של מסגרת האלמנט או חלק מסוים בו, ריכוך חלק מסוים בו או את המסגרת של האלמנט ועוד.

2019-08-05T08:32:04+03:00