עיצוב תמונות – אלבום דיגיטלי מאות דוגמאות

עיצוב תמונות – אלבום דיגיטלי מאות דוגמאות

כולנו מצלמים כל הזמן, במצלמות דיגיטליות ובעיקר בסמארטפונים. אין רגע שאינו מתועד ועם רוב התמונות אין לנו ממש מה לעשות חוץ מלשמור אותן באחסון דיגיטלי כלשהוא, אבל יש תמונות שבכל זאת נרצה להשאיר לעצמינו למזכרת. יש אירועים או רגעים בחיים שלא יחזרו ונרצה לראות אותם גם בפרספקטיבה של שנים. זה יכול להיות אירוע כלשהוא כמו חתונה או בר מצווה או רגע בחיים שמשמעותי בשבילנו כמו יום הגיוס של הילד או מסיבת יום הולדת, ויכול להיות אפילו סתם טיול עם חברי הילדות. את הצילומים האלו אפשר לשמור באלבום דיגיטלי יפה ומעוצב שיישאר איתנו לכל החיים.

אין ספור דוגמאות לאלבומים מרהיבים

פה באתר כמו גם במקומות אחרים ברשת אתם יכולים לראות אין ספור דוגמאות לאלבומים מעוצבים דיגיטליים. האלבומים האלו נוצרו עם תוכנת פוטושופ, תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם ותתפלאו, לא מדובר על עבודות של מומחים אלא כאלו שהחליטו ללמוד את התוכנה ואת הכלים שלה ולהפיק ממנה המון. גם אתם יכולים ללמוד את תוכנת פוטושופ ולהפיק בעצמכם אלבומים דיגיטליים עם אפקטים משוגעים ועם מניפולציות מדהימות. גם אתם יכולים לארוז את הרגעים החשובים של החיים בעטיפה דיגיטלית מיוחדת, כזו שתישאר עמכם לשנים ארוכות. וכן, גם אתם יכולים לנצל את הידע שלכם לעשות כסף ולא מעט. אם תלמדו איך ליצור אלבומים דיגיטליים, תוכלו להציע את השירותים שלכם לצלמים או ללקוחות פרטיים.

ללמוד את פוטושופ ולהרוויח המון

בטוח שנחשפתם לפחות לאחת מתוכנות או אפליקציות העריכה של תמונות שקיימות ברשת. בטוח גם ניסיתן אותן ואם לא אז את העורך הבסיסי שיש לכם במכשיר הנייד. אבל אם תלמדו את תוכנת פוטושופ ולא רק בשביל לעצב אלבומים דיגיטליים, כל מה שהכרתם לפני כן ייראה לכם כמו משחק ילדים. פוטושופ היא תוכנה מדהימה, תוכנה שמתאימה גם למי שרוצה לעסוק בתחום הגרפיקה וגם למי שרוצה לדעת לעבד ולתקן תמונות בעצמו. פוטושופ היא תוכנת חובה עבור מי שרוצה לשדרג תמונות בין אם הן אישיות ובין אם הן של אחרים.

תוכלו לראות סרטונים איך עושים עיצוב אלבומים דוגמאות נוספות תוכלו לראות בעמוד אלבום דיגיטלי 

סגנונות ורעיונות בעיצוב אלבום דיגיטלי

2019-08-07T10:18:20+03:00