עיצוב תמונת קאבר לפייסבוק

//עיצוב תמונת קאבר לפייסבוק

אז איך מעצבים תמונות קאבר לפייסבוק? מהם התוכנות לעיצוב גרפי שתוכלו לעצב בעצמכם? כל המידע בכתבה עמוסה בנתונים ושיעורי הסבר בווידאו בשבילכם, שיעורי ההסבר מוסברים על התוכנות הגרפיות החדישות ביותר בשוק וכמובן בעברית, כיום תוכלו כל עיצוב גרפי לעצב בעצמכם עם קצת יצירתיות וראש פתוח, תוכנות לעיצוב הם הכלים אבל היצירתיות ומה יהיה בעיצוב תמונת הקאבר זה אתם, נוכל לראות בשיעורי ההסבר על החשיבה הגרפית וכמובן על השימוש הקליל בתוכנות לגרפיקה, האם אני צריך להיות מעצב גרפי או גרפיקאית כדי לדעת לעצב תמונות או רקע לפייסבוק? התשובה היא לא, כל מה שתצטרכו זה הבנה בסיסית בעולם הצבעים, חוקים קלים על עולם התקשורת חזותית ומשם השמיים זה הגבול, התוכנות הגרפיות שאנו ממליצים לכם לבצע את העיצובים האלה פותחו על ידי חברת אדובי והם תוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור, כל תוכנה יש לה יעוד אחר אבל הסנכרון בין התוכנות יאפשר לכם לא רק לעצב תמונת קאבר אלה הרבה יותר מזה, צפייה מהנה 🙂

graphic design online

graphic design online

הבנה של השפה החזותית – רגע אחד לפני שמחליטים על עיצוב תמונת קאבר

זה לא משנה אם אתם עסק קטן או עסק גדול אתם צריכים לדאוג להראות את המותג שלכם בצורה הכי מקצועית שיש לקהל היעד שלכם ולקהל אוהדי הדף העסקי שלכם, לכל מותג יש את הצבעים והשפה שהוא הכי מרגיש בנוח עם זה, אם אנו לדוגמה עוסקים בעניין של עריכת דין או משפט נצטרך לשמור על צבעים שידברו על אמינות וביטחון, אם אנו מוכרים אוכל ברשת נצטרך לדבר עם צבעים חמים, לעולם העיצוב יש חוקים משלו ואנו מוכרים לאנשים, כולנו בסופו של דבר חושבים אותו דבר ויודעים ומרגישים כיצד עיצוב מעביר לנו רגש או תחושה דרך אלמנטים גרפיים, אם אנו מעלים לרשת מבצע חדש שיש לנו לעסק נצטרך לדבר בשפה המתאימה ביותר לקהל היעד שלנו. אם לא נדבר בשפה המתאימה לא נוכל להתקדם בגלל עם המותג שלנו, אנשים לא נעים להם להגיד לכם אם העבודה העיצובית שלכם נראית טוב או לא נראית טוב, גם לא תמיד יודעים להסביר מה לא מסתדר בעיצוב לכן אם תלמדו היטב את השפה החזותית תבינו שלעצב לוגו צריך מחשבה תחילה ופי כמה וכמה שמעצבים מודעה שמדברת על העסק שלנו, אמנם אלה מספר חוקים וכללים קטנים אך הבנתם תעשה לכם פלאים בעסק.

סרטוני הסבר על יכולותיה של תוכנת הגרפיקה בסרטונים אנו רואים את היצירתיות שהמעצב מפגין עם ידיעת מספר פקודות בסיסיות.


תוכנת הפוטושופ – לעיצוב תמונות

תוכנת הגרפיקה פוטושופ היא אחת התוכנות הפופולריות לעיצוב והכנת מודעת קאבר, באמצעות התוכנה נוכל להכניס תמונה לפי גדלים שפייסבוק נותנים לנו ומעל התמונה נוכל להניח את הלוגו שלנו עם כיתוב קל שמתאר את מה שהעסק מוכר, כדי לשמור על אותנטיות נשתמש בכל הצבעים שהכי נכונים לנו לעבודה לפי מה שהשפה העיצובית תכתיב לנו. פוטושופ תוכנה מדהימה לעיבוד גרפי של תמונות וגם יותר מזה, תוכלו באמצעות התוכנה להכניס מספר תמונות ולשלב אותם לתמונה אחת תוך חיבור הרמוני עם פקודות מתאימות שיגרמו לתמונות להשתלב בצורה יפה, כמובן שהתוכנה הגרפית תאפשר לכם הרבה יותר מרק עיצוב קאבר לפייסבוק אלה תוכלו לעצב פוסטים ומודעות שונות מעת לעת. התוכנה מתחברת נהדר עם תוכנות גרפיות אחרות וידיעת התוכנה תאפשר לכם שליטה וחופשיות לכל אורך תהליכי השיווק שתצטרכו על ידי תמונות, תמונות שוות אלף מילים של פוסטים, תמונה אחת מתאימה שתבחרו תעשה לכם נפלאות בעבודה וגם תראה שאתם מבינים עניין.

עיצוב תמונת קאבר לפייסבוק

תוכנת האילוסטרייטור לבניית תהליכי מיתוג בגרפיקה

עם העסק שלכם מדבר רק על תמונות וזה רוב עיסוקו להציג דברים שאתם עושים אז אילוסטרייטור לא תהייה התוכנה גרפית לכך, אילוסטרייטור אחראית בעיקר לבניית לוגואים ועבודה עם קווים וצורות, באמצעות התוכנה תוכלו להכניס תמונה אבל לא לעשות לה עיבוד גרפי, לשלב גרפיקות שבנויות מצורות וכמובן לשלב עיטורים גרפיים, לרוב מעצבים גרפיים וגרפיקאים מעצבים עם אילוסטרייטור לוגואים ובונים תדמית לעסקים, אחד מחוקי העיצוב גרפי לבניית לוגואים זה לא להשתמש ביותר מצבע אחד, אחת הסיבות היא לגרום לאנשים לזכור את המותג שלכם, אנשים עמוסים בפרסומות כל היום ולפעמים קשה לזכור כל כך הרבה כשנכנסים לרשת, אם תשמרו על קו של 2 צבעים תוכלו בהחלט להחדיר את המותג שלכם בצורה חלקה לקהל היעד שלכם. אילוסטרייטור הנה תוכנה מדהימה ופשוטה מאוד להכנת גרפיקות, כמובן שככל שתעבדו עליה יותר תשלטו בה יותר ותוכלו להפגין יצירתיות לכל אורך העבודה בתוכנה.

גדלים ומידות מדויקות לפייסבוק – הפגיעה באיכות התמונות איך מתגברים על זה?

פייסבוק מגבילה את כולנו בגדלים, לא נוכל להכניס כל גודל של תמונה לפייסבוק במיוחד אם מדובר על עיצוב תמונת קאבר, יש מידות מדויקות לדוגמה  820*312 פיקסלים ואם זה הגודל של התמונה פרופיל של דף העסק צריך להיות 180*180 פיקסלים, עכשיו אחרי שהגבילו אותנו למידות כאלה קטנות ולנו יש תמונות לעבודה מאוד גדולות הכל צריך להיות מותאם בדיוק למידות הללו, ההתאמה של התמונות והכיווץ הגרפי לפעמים יוצר פיקסול וגרעון על התמונה במיוחד אם קיבלתם תמונות איכותיות מהצלם או הצלמת שלכם, התוכנות הגרפיות יש להם כלים מיוחדים שאמורים לעזור לכם מפגיעה באיכות וגם עם הפגיעה היא גדולה נוכל לטשטש את זה בלי שום בעיה. המטרה בסופו של דבר זה לתת לכם חופש פעולה ולהבין שהתוכנות הגרפיות הם לא כזה סיפור גדול, אם תדעו אותם ברמה בסיסית או מתקדמת יותר תוכלו לשלוט בכל השפה הזאת ולא להיות תלויים באף אחד. כמובן שבעת התאמה והכנה של הגרפיקה עלינו לדאוג לדברים החשובים ביותר שאנו רוצים שיראו בדף הפייסבוק שלנו, עלינו לקחת בחשבון שלא כולם גולשים מהמחשבים האישיים ומרבית האוכלוסייה גולשת דרך הטלפונים החכמים, עלינו לראות כיצד העיצוב שלנו עדיין נראה טוב גם בטלפון החכם כדי לראות שאף אחד לא מאבד את המידע שאנו רוצים למסור.

לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד

גם אם יש לכם זמן ללכת לבתי ספר ללמוד עיצוב גרפי ותוכנות וגם אם אין לכם תוכלו ללמוד את התחום הזה מהבית אחד על אחד אונליין עם המורה הפרטי שלך, המורה שלך יוכל להתחבר ישירות לתוכנת הגרפיקה שנמצאת אצלך במחשב ולשוחח איתך דרך המחשב בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת, בכל שיעור תקבלו הדרכה אישית איך לעבוד ולעצב נכון עם התוכנות הגרפיות, במהלך השיעור המורה יסביר לך נושא מסוים ולאחר ההסבר של המורה מתחיל שלב התרגול, בזמן התרגול אם יש משהו שלא ברור מכל סיבה שהיא המורה יחזור שוב אתכם על כל המהלכים בעיצוב. המטרה בלימודים היא להתאים סגנון לימוד אישי לכל אחד לפי הצרכים שלו, לכל אורך מסלול הלימודים תקבלו מטלות ושיעורי בית כדי לתרגל את החומר הלימודי, תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום דרך טופס צור הקשר ולהשאיר לנו פרטים מהו סגנון הלימודים שתרצו או לשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי הלימוד בתוכנות לעיצוב בטלפון 03-6202111 מחכים לשמוע ממך 🙂

2019-07-26T21:23:56+03:00