פוטושופ איך לעצב תמונה טוטוריאלים וידאו חינם 

לא אחת קורה שאנו מצלמים תמונות והתוצאה איננה משביעת רצון. כאן עולה השאיפה להעלים אי אלו פרטים מהרקע , להבהיר חלקים חשוכים, לחדד את הצבעוניות, להוסיף חיות ועוד מגוון פעולות שהיו יכולות להפוך את התמונה החלקית למושלמת. אם אינכם יודעים איך לעצב תמונה כדאי מאד להיחשף אל מגוון תוכנות לעיצוב תמונות שניתן לתקן באמצעותן כמעט הכול. תוכנות אלו מאפשרות להוסיף יופי וחיוניות לתמונה באמצעות אפשרות עריכה פשוטה לצד אפשרויות מורכבות יותר כמו שיפורי גוון וצבע, מיקוד והקטנה, הוספת אפקטים וכו’.
פוטושופ איך לעצב תמונה טוטוריאלים וידאו חינם 

תוכנות מוכרות ומובילות לעריכה ועיצוב של תמונות

ישנן תוכנות רבות לעיצוב תמונות בשוק, במאמר הבא נתמקד בשלוש תוכנות שמעניקות רמה אחרת של עריכת תמונות כאשר כל אחת מהן נחשבת לידועה ולמוכרת ביותר בקטגוריה שלה. התוכנה המפורסמת ביותר היא ללא ספק תוכנת פוטושופ המשמשת כיום את רוב הצלמים המקצועיים ביותר לצורכי שיפור ועיצוב תמונות קיימות. ישנה תמימות דעים לגבי מעמדה של תוכנת פוטושופ בעריכה ועיצוב תמונות מקצועי, והיא נחשבת למובילה בתחום זה. תוכנה נוספת נקראת Lightroom ומשמשת לניהול ועריכה של תמונות בעיקר בקרב צלמים.

תוכנת Lightroom ו- Picasa

תוכנת Adobe Photoshop Lightroom פותחה במטרה לשמש כאמצעי לניהול ועריכת תמונות ולמרות שמיועדת בעיקרה לצלמים מקצועיים, יכולה גם לשרת נאמנה צלמים חובבנים. מדובר בתוכנה ידידותית למשתמש ביחס לתוכנת פוטושופ, ויחד עם זאת מציעה יכולות מאד גבוהות ולבצע נפלאות גם בתמונות בינוניות. תוכנה נוספת היא פיקסה ומשמשת לסידור ועריכה של תמונות גוגל. התוכנה מציגה את התמונות והסרטונים במחשב על פי תאריכים ונושאים בצורה שמאפשרת לאתר כל תמונה במחשב במהירות ובקלות יתרה.

תוכנת הצייר

פיקסה היא תוכנה שנועדה ללמד אותנו איך לעצב תמונה ולערוך אותה כמו צלמים מקצועיים בצורה הפשוטה ביותר. היא נחשבת לבין המומלצות למטרות הקטנת גודל התמונות למשלוח במייל, הבאת תמונות לרזולוציה מתאימה למשלוח במייל וכן הלאה. ניתן לבצע את הפעולות בצורה קלה ושפוטה גם כאשר מדובר במספר תמונות במקביל. תוכנה נוספת היא תוכנת הצייר ונועדה לציור ועריכה מאד בסיסית של תמונות והיא נמצאת כמעט בכל הגרסאות של מערכת ההפעלה חלונות של חברת מייקרוסופט.

2019-08-05T08:29:53+03:00