איך אני יכול להצליח בתחום העיצוב הגרפי

לימודי פוטושופ הדרך שלך לעבוד בתחום הצילום ועיצוב גרפי

לימודי פוטושופ הינם תחום לימוד מבוקש עבור רבים. חלק מגיעים לקורסים מעין אלו בשביל לפתח תחביב, בעוד אחרים מגיעים לקורסים מקצועיים יותר כדי להשתלב בתחום בתפקידים כמו מעצב גרפי במערכות של עיתונים, במשרדי פרסום, בחברות לבניית אתרים, כעצמאיים, ועוד.

לימודי פוטושופ – מה התוכנה עושה?

תוכנת הפוטושופ מאפשרת לעבד תמונות ברמה גבוהה מאוד. לא פעם ראינו תמונות של "לפני ואחרי" שימוש בתוכנה, כאשר רואים שהתמונה המעובדת מטשטשת כתמי עור, מורידה כמה קילוגרמים, מנקה את הלכלוך מהקיר, וכדומה. השימוש בתוכנה מאפשר גמישות רבה בערכית תמונות, בין אם זה משחק עם האור והצל, הדבקת תמונות אחת על השניה, גזירת פנים של אדם אחד והדבקתם על גוף של אדם אחר בצורה שקשה מאוד להבחין בה, לשנות גוונים של צבע, לשנות רקעים, ועוד. לימודי פוטושופ מאפשרים למשתתפים להגיע לרמה גבוהה מאוד של שליטה בתוכנה, תלוי בהיקף הקורס ובתכנים

ללמוד עיצוב גרפי ופוטושופ מהבית 2022

בשיעור פה תוכלו לראות טריקים וטיפים על עיבוד תמונה בגרפיקה, כמובן שתוכלו לראות עוד המון שיעורים בעיצוב תמונות, כיום תחום הצילום חם מאוד ומאפשר על ידי שימוש בתוכנה מספר אחת של אדובי להגיע למקומות מאוד גבוהים בתחום, במידה ואתם רוצים ללמוד את התוכנה מהבית תוכלו ללמוד בבית הספר והכל דרך האינטרנט, הלימודי גרפיקה ממוחשבת ועיצוב מתבצעים עם מורה שמחובר ישירות לתוכנת הגרפיקה שיש לכם, הלימודים מתבצעים כל שעות היום ומאפשרים לכם ללמוד מתי שנוח לכם.

פוטושופ - אפקטים על פנים 2019

דרך טובה להתחיל לעבוד בתחום התקשורת חזותית ועיצוב

כמובן שכיום מרבית המעצבים הגרפיים גם התחילו כמוכם בתיקון תמונות לאחר צילום בתור תחביב והמשיכו לאחר מכן ללמוד עוד תחומים שונים, תוכלו ליצור איתנו קשר ולקבל פרטים על כל מסלולי הלימוד בשיווק ויצירת מסעות פרסום לפייסבוק או לכל מטרה שקשור לעולם העיצוב תמונות. הלימודים הנם לימודי תעודה וכמובן שהכל מתקיים ביחס אישי ובהתאם לצרכים של הסטודנט, למידה אישית תביא אתכם למקומות גבוהים היות וכל היחס מופנה ישירות אליכם. במסגרת הלימודים נעבוד על תיק עבודות, השיעורים כאן מראים לכם נקודות בעולם העיצוב הגרפי.

שיווק וגרפיקה ממוחשבת איך אפשר לעבוד מהבית מכל מקום בעולם?

בתקופת הקורונה ראינו שאין ספור עסקים עברו לעבוד אך ורק מהבית. סגנונות עבודה אלו יצרו אינספור משרות בשוק העבודה הישראלי ובעולם כולו. מעצבים גרפיים כבר רגילים לעבוד בתחום זה מהבית. בכתבה הכנו במיוחד בשבילכם אינספור נתונים ומידע חשוב על עולם העיצוב הגרפי שנעשו על ידי מורים שמלמדים בבית הספר. אין ספק שאם אתה מתחבר לעולם זה תוכל להגיע למקומות מאוד גבוהים ופרנסה בשפע. הכתבה מלווה בשיעורי יוטיוב מדהימים והסברים על עולם העיצוב הגרפי רב-תחומי. אין ספק שתוכל על ידי צפייה בכל הסרטונים בעמוד זה לדעת אם אתה מתאים לנישה הזו או לא.

מה לומדים מעצבי גרפיקה?

מה זה גרפיקה? מעצבי מותג לומדים קודם כל לחשוב בצורה מדהימה על עולם הוויזואל ועל יצירת מניפולציות באמצעות תוכנות גרפיקה ממוחשבת. הסטודנטים לומדים חוקים רבים החל מיצירת ויזואליות באמצעות תמונות ועד שילוב של צבעוניות בהתאם לתורת הצבעים שאותם הסטודנטים צריכים לשנן. כדי להצליח בתחום זה עליכם להכין שיעורי בית רבים ותרגילים שיאפשרו לכם לקבל ידע רחב.

איך לומדים דרך האינטרנט אומנם הבית?

תקופת הקורונה הייתה תקופה מאוד מאתגרת לבעלי העסקים ולבתי ספר רבים ולכן כולם נאלצו לעבוד אך ורק דרך הבית. אנו מלמדים דרך שיטת לימודים אונליין באינטרנט כבר מעל 15 שנה בצורת לימוד פרטני ואישי אחד על אחד עם מורה מעבר לקו.

מהלך השיעור אונליין בעיצוב גרפי

במהלך השיעור המורה מסביר מהלכים שונים על עולם העיצוב הגרפי ולאחר הסבר של המורה הסטודנט צריך לתרגל את כל המהלכים החל מבנייה של האתר או עיצוב מודעה שיווקית. אין ספק שלמידה פרטנית ואישית כל היחס תשומת הלב של הסטודנט מופנה אך ורק לסטודנט.

התמיכה בלימודים און ליין? איך זה קורה?

התמיכה בלימודים און ליין? איך זה קורה בהדרכה? סטודנט רשאי ליצור קשר עם המורה הפרטי שלו במהלך השבוע בין שיעור לשיעור ולקבל תשובות ומענה על כל נושא שלא ברור. התמיכה בלימודים היא לא אני בשיעור עצמו אונליין ולכן בית הספר מאמין בצורה של מנטור גרפיקה פרטי לכל סטודנט. בלימוד פרטי ואישי הסטודנט מרגיש יותר בטוח לשאול שאלה בכל נושא מה שגורם לו לקבל תיק עבודות מקצועי שיפתח דלתות. תיק העבודות היום זה הדבר החשוב ביותר בעולם ההשפעה של עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת יחדיו כי אך ורק זה מה שמבקשים מכל בוגר לימודים בסיום הקורס.

למה תיק עבודות בתקשורת חזותית ובניית אתרים הוא כל כך חשוב?

תיק העבודות הדבר היחיד שבאמת יכול להראות אם אתה מעצב גרפי מקצועי או לא. תעודות או תואר ראשון בעיצוב גרפי לא זה שאומר שאתה מעצב גרפי מקצועי או לא. בתיק העבודות עליך להראות סימולציות רבות שעשית כדי לבדוק אם אתה יודע לעצב אפליקציה או כל סגנון אחר של מודעה שיווקית שתהיה בפייסבוק ובאינסטגרם בצורה נכונה בהתאם למותג.

ההבדלים בין מותג ומיתוג

האם אתם מבינים את ההבדלים בין מותג ומיתוג וכיצד אתם יכולים ליצור תהליכי שיווק דרך גרפיקות ממוחשבות. היום עולם ההיי-טק לוקח מעצבים גרפיים בצורה שוטפת ולכן עליכם להתאים את כל התיק עבודות שלכם מול מה שקורה במולטימדיה ובעולם עיצוב אתרי אינטרנט. אין ספק שתיק עבודות ככל שהוא יהיה יותר מקצועי כך תוכלו להשתלב בתעשייה

מה היא אחריות של בית הספר?

אחריות של בית הספר זה לגרום לכם לקבל את כל מה שעולם ההייטק צריך היום כי נוכל לראות בכל מקום שדורשים גם יידע גם בעולם העיצוב הגרפי וגם בפיתוח אתרי אינטרנט.

תחום העיצוב הגרפי ועיצוב לאתר האינטרנט הפכו למקצוע אחד.

ב2022 מעצבים גרפיים צריכים שיהיה להם רקע גם בבניית אתרים וגם בעיצוב גרפי כי העולם העסקי דורש את שני התורות האלה. היום כל מעצב אתר אינטרנט חייב לשלוט בכל השפה הויזואלית וכל אחד שמכין אפליקציה צריך לדעת איזה צבעים ומהם תאוריות חוויית המשתמש כדי שהאפליקציה תהיה מקצועית.

למה שיווק באינטרנט נהפך מאוד גדול?

השיווק באינטרנט נהפך מאוד חשוב היום במיוחד בגלל הקורונה שעסקים רבים הבינו שאם לא יהיה להם מערך גרפיקה מקצועי הם לא יוכלו להמשיך ולשרוד. כל עסק שעד לא מזמן היה נמצא בחנות ברחוב היום צריך לעבור ולמכור דרך האינטרנט דרך חנות מקוונת אונליין. המעצבים הגרפיים הם אלה שבונים את החנות אונליין ומסדרים את המוצרים בצורה מרהיבה בכל אתר אינטרנט כדי שזה יראה מקצועי.

הגולשים של היום הם חכמים

הגולשים של היום הם חכמים מאוד ולכן הם ראו כבר אינספור עבודות גרפיות בפרסומות שרצות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם ולכן המעצב הגרפי צריך לדאוג שזה יהיה מקצועי. תהליך שיווק הוא לא תהליך חד פעמי אלא הוא תהליך ארוך מאוד לכל בעלי העסקים כי הם משלמים כסף רב לפייסבוק וגם לגוגל כדי להכניס גולשים לאתר אינטרנט והאפליקציה. תפקיד המעצבים הגרפיים או להחזיר את הכסף על ידי בניית מודעות של עולם העיצוב הגרפי צריך ושכל מסע פרסום שיהיה בפייסבוק בצורה ממומנת או אתר אינטרנט שיווק בגוגל על תשלום יכניס גולשים רבים.

מה לומדים בתקשורת חזותית?

תקשורת חזותית נחשב לאחד התחומים המבוקשים ביותר בתעשיית ההיי-טק עיצוב גרפי רב תחומי. כדי ללמוד תקשורת חזותית המעצבים הגרפיים צריכים להגיע עם רקע קודם של עיצוב גרפי. לכן מסלול הלימודים הראשון של מעצבים גרפיים הוא הכנה מוקדמת בכל מה שקורה בעולם המדיה הדיגיטלית החל מהכנת אתר אינטרנט שמקודם בגוגל ועד הכנת אפליקציה בתוכנת אקסדי של חברת אדובי. אי אפשר ללמוד תקשורת חזותית אם הסטודנטים בלי תיק עבודות עיצוב גרפי רב תחומי.

מי היא חברת אדובי?

חברת אדובי היא החברה היחידה שדרכה מעצבים גרפיים עובדים ויוצרים מניפולציה דיגיטליות באמצעות פוטושופ אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין. לחברת אדובי יש את התוכנה להכנת אפליקציה שנקראת אקסדי ביצירת חווית משתמש נכונה ומעצבים גרפיים רוצים באמת צריכים את אדובי כדי להתקדם בתחום.

כמה עולה להשתמש בתוכנות של עיצוב גרפי?

כיום סטודנטים משלמים 70 שח בחודש כדי להשתמש בכל התוכנות הגרפיות ולאחר שנה הם משלמים 105 שקלים בחודש כדי להשתמש בהם. אין ספק שהעבודה מקצועית עם תוכנת אדובי בתשלום מנוי חודשי מאפשר לסטודנטים וגם למעצבים גרפים מקצועיים לקבל עדכונים שוטפים לכל אורך השנה.

למידת השפה המקצועית תוך הכנת שיעורי בית רבים

בלמידה פרטנית ואישית הסטודנט לומד את השפה המקצועית תוך הכנת שיעורי בית רבים. אין ספק כדי להצליח בתחום זה כדי לפתח את היצירתיות על הסטודנטים למצוא זמן להכין תרגילים רבים בגלל שהתוכנות הגרפיות מלאות בפקודות ובמקביל המורים שלך מלמדים אותך את השפה הויזואלית. השילוב של השפה הויזואלית תוך יצירת מניפולציות עם אלפי פקודות שתוכנת אדובי מאפשרת דורש תרגול רב כדי לחשוב מעבר לקופסא ולשנן את כל ההוראות. עיצוב גרפי בסופו של דבר זה שפה לכל דבר וכדי להצליח בשפה החדשה צריכים להתאמן הרבה.

איך אני יכול להצליח בתחום העיצוב הגרפי

איך אני יכול להצליח בתחום העיצוב הגרפי ולקבל לקוחות או את העבודה הראשונה שלי?
לבית הספר קבוצה מדהימה מעל 19 וחצי אלף חברות הייטק ומשרדי פרסום הגדולים ביותר בישראל שמחפשים כל הזמן גרפיקאים ומעצבים מתחילים ללא ניסיון. כבר בתקופת הלימודים אתם תירשמו לקבוצה זו ותתחילו לענות על מודעות דרושים. קבוצה זו קיימת כבר 12 שנה וסידרה לאלפי מעצבים גרפיים את העבודה הראשונה שלהם. המורים שלכם כבר בתקופת הלימודים יחברו אתכם לקבוצה זו ויראו לכם את כל הדרישות של השוק.

למה יש עבודה למעצבים גרפים מתחילים?

המחסור במעצבי גרפיקה וגרפיקאים מקצועיים מגיע במיוחד מעולם ההייטק שצריך כל הזמן עובדים. סגנונות עבודה אלו לא היו קיימים לפני 15 שנה וכיום גם עולם ההדפסה והכנת גרפיקה למכונת הדפסה וגם עולם ההייטק לוקח מעצבים גרפיים באופן שוטף.

לעבוד כפרילנסר

מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בצורה של פרילנס עצמאי לקבל לקוחות או לעבוד במקביל גם עם חברות הייטק וגם חברות הדפסה כדי להישאר רלוונטיים בשוק. מי שמחפש עבודה מהבית אין ספק שתחום עיצוב גרפי זה אך ורק עבודה דרך המחשב.

לסיכום.

היום זה לא משנה אם יש לך תואר ראשון ותואר שני בתקשורת חזותית מה שיבקשו ממך כל מראיין או מי שיבחר לעבוד איתך זה אך ורק תיק עבודות שמדבר על תקשורת חזותית ומולטימדיה מול בניית אתרים ואפליקציות. אין ספק שבסרטונים שיש בעמוד זה תוכלו לראות אם אתם מתאימים לנישה זו או לא. צרו איתנו קשר עוד היום ועד אז אנחנו מאחלים לכם צפייה נעימה בכל השיעורים בעמוד זה.