פוטושופ – אפקטים על פנים 2019

לימודי פוטושופ הדרך שלך לעבוד בתחום הצילום ועיצוב גרפי

לימודי פוטושופ הינם תחום לימוד מבוקש עבור רבים. חלק מגיעים לקורסים מעין אלו בשביל לפתח תחביב, בעוד אחרים מגיעים לקורסים מקצועיים יותר כדי להשתלב בתחום בתפקידים כמו מעצב גרפי במערכות של עיתונים, במשרדי פרסום, בחברות לבניית אתרים, כעצמאיים, ועוד.

לימודי פוטושופ – מה התוכנה עושה?

תוכנת הפוטושופ מאפשרת לעבד תמונות ברמה גבוהה מאוד. לא פעם ראינו תמונות של “לפני ואחרי” שימוש בתוכנה, כאשר רואים שהתמונה המעובדת מטשטשת כתמי עור, מורידה כמה קילוגרמים, מנקה את הלכלוך מהקיר, וכדומה. השימוש בתוכנה מאפשר גמישות רבה בערכית תמונות, בין אם זה משחק עם האור והצל, הדבקת תמונות אחת על השניה, גזירת פנים של אדם אחד והדבקתם על גוף של אדם אחר בצורה שקשה מאוד להבחין בה, לשנות גוונים של צבע, לשנות רקעים, ועוד. לימודי פוטושופ מאפשרים למשתתפים להגיע לרמה גבוהה מאוד של שליטה בתוכנה, תלוי בהיקף הקורס ובתכנים

ללמוד עיצוב גרפי ופוטושופ מהבית 2019

בשיעור פה תוכלו לראות טריקים וטיפים על עיבוד תמונה בגרפיקה, כמובן שתוכלו לראות עוד המון שיעורים בעיצוב תמונות, כיום תחום הצילום חם מאוד ומאפשר על ידי שימוש בתוכנה מספר אחת של אדובי להגיע למקומות מאוד גבוהים בתחום, במידה ואתם רוצים ללמוד את התוכנה מהבית תוכלו ללמוד בבית הספר והכל דרך האינטרנט, הלימודי גרפיקה ממוחשבת ועיצוב מתבצעים עם מורה שמחובר ישירות לתוכנת הגרפיקה שיש לכם, הלימודים מתבצעים כל שעות היום ומאפשרים לכם ללמוד מתי שנוח לכם.

פוטושופ - אפקטים על פנים 2019

דרך טובה להתחיל לעבוד בתחום התקשורת חזותית ועיצוב

כמובן שכיום מרבית המעצבים הגרפיים גם התחילו כמוכם בתיקון תמונות לאחר צילום בתור תחביב והמשיכו לאחר מכן ללמוד עוד תחומים שונים, תוכלו ליצור איתנו קשר ולקבל פרטים על כל מסלולי הלימוד בשיווק ויצירת מסעות פרסום לפייסבוק או לכל מטרה שקשור לעולם העיצוב תמונות. הלימודים הנם לימודי תעודה וכמובן שהכל מתקיים ביחס אישי ובהתאם לצרכים של הסטודנט, למידה אישית תביא אתכם למקומות גבוהים היות וכל היחס מופנה ישירות אליכם. במסגרת הלימודים נעבוד על תיק עבודות, השיעורים כאן מראים לכם נקודות בעולם העיצוב הגרפי.

2019-07-23T19:27:30+03:00