פוטושופ באינטרנט

//פוטושופ באינטרנט

כל מי שרוצה להיות מעצב או גרפיקאי, צריך ללמוד לימודי עיצוב או לימודי גרפיקה. כחלק מלימודי העיצוב והגרפיקה, יש הכרח ללמוד קורס פוטושופ .גם מי שרוצה ללמוד ולעבוד בתחום הצילום, מוטב לו וייטיב עימו ללמוד פוטושופ באינטרנט – אונליין.

מה זה פוטושופ ?

פוטושופ היא תוכנת עריכה גרפית מוכרת, ידועה ונדרשת לביצוע עיצוב גרפי. זוהי תוכנה המבצעת עריכה גרפית, וייחודה הוא בביצוע עיבוד וליטוש תמונות. תוכנת פוטושופ שופעת באפשרויות מגוונות ואפקטים רבים, לביצוע עיצוב גרפי, ולביצוע עיצובים באינטרנט.בתוכנה הזו קיים שילוב של כלי גרפיקה מתקדמים ומגוונים, למטרת ביצוע עיבודים ובנייה של תמונות.

תוכנת פוטושופ היא הראשונה שעשתה שימוש בחלוקה לשכבות, כלומר, ניתן להגיע בעזרתה לשליטה אופטימלית על כל שכבה ושכבה. ניתן לשלוט בעזרתה על: שינויי בצבעים, בשקיפות, בניגודיות, ובמידת הבהירות הנדרשת.כן, ניתן להגיע בעבודה על תוכנת פוטושופ באינטרנט, לביצוע אפקטים מגוונים. התוכנה מאפשרת ביצוע שינויים על ידי הגרפיקאי, המעצב, או הצלם, בתחומים של:

מילוי בצבעים, הוספה של מסגרות חיצוניות ופנימיות, הצללות, תאורה, וכיוצא באלה. מעבר לכך, קיימת אפשרות של ביצוע שינוי בכל מאפייני התחומים הללו, לפי ראות עיניו ורצונו של העובד על התוכנה.

לדוגמא: אם במהלך העבודה על התוכנה, החליט הגרפיקאי, לצורך העניין, כי ברצונו לשנות את הצל המופיע בתמונה ל-אור, רצונו לא יהווה בעיה. ניתן בתוכנה הזו לבצע את השינוי הזה בקלות, כמובן, שרק לאחר לימוד השימוש בתוכנה. בעבר ניתן היה לעבוד בתוכנת פוטושופ מקינטוש, לעומת זאת, כיום ניתן לעבוד על פוטושופ חלונות.
בעקבות כל הנתונים הללו, תוכנת פוטושופ באינטרנט היא אכן התוכנה הפופולארית ביותר לשימוש, על ידי אנשי מקצוע הגרפיקה, העיצוב, והצילום. ניתן לומר, כי בעצם זו תוכנה שלא ניתן כלל לעבוד בלעדיה, בתחומים הללו.

פוטושופ באינטרנט

לאילו אנשי מקצוע מיועדת תוכנת פוטושופ באינטרנט ?

ובכן, תוכנת פוטושופ מיועדת כמובן לגרפיקאים וכמובן מעצבים גרפיים. בנוסף היא מיועדת ומומלצת מאוד לאנשי מקצוע הצילום. כיום, רבים הצלמים שעושים בתוכנה הזו שימוש, כבמעין חדר חושך דיגיטלי, במקום חדר החושך הוותיק והמיתולוגי.

  • בחדר החושך הדיגיטלי, הצלמים מבצעים ליטוש של תמונות, שהכרחי בביצוע פיתוח של סרטי צילום ( פילמים ). בנוסף, קיימת בפני הצלמים היכולת להיעזר בתוכנה לשם ביצוע עיבודים שונים של התמונות, כגון: חידוד התמונה, ביצוע חיתוכים נדרשים, וביצוע תיקוני צבע.
  • בבית הספר סולו לימודי גרפיקה אונליין, אנו מעבירים קורסים פרטיים ללימוד תוכנת פוטושופ באינטרנט , באמצעות המחשב. הלימוד מתבצע בסבלנות רבה, ביחס אישי ובאחריות, כדי להקנות את כל המידע.

2019-08-05T08:13:35+03:00