בניית אתרים טיפים WEB DESIGN מדריכים למתחילים לקידום חינם בגוגל

//בניית אתרים טיפים WEB DESIGN מדריכים למתחילים לקידום חינם בגוגל

בניית אתרים טיפים WEB DESIGN מדריכים למתחילים לקידום ממומן בגוגל

אם הגעתם לפה ככל הנראה בניית אתרים היא תחום שאתם רוצים ללמוד או לדעת עליו יותר. ואכן, בניית אתרים היא תחום שכדאי מאוד להיכנס אליו, תחום בו יש עניין רב ולא מעט פרנסה. בניית אתרים כוללת פעולות שונות והיא מורכבת מיצירת תוכן ועיצוב לאתר, אך חשוב לדעת שכבר בשלב הזה כדאי להכין את האתר לקידום בגוגל. איך עושים את זה? בדיוק בשביל זה יש את המדריך שלפניכם, מדריך שילמד אתכם צעד אחר צעד איך עושים את הדברים בצורה נכונה. המדריך הינו פשוט וקל להבנה ויחד עם מדריכים נוספים תוכלו לעשות פלאים באתרי אינטרנט.

הקשר בין הבנייה לקידום הממומן

קידום ממומן למי שלא יודע, הוא קידום עם תשלום על כל לחיצה על מודעה ששמתם בגוגל. יש ביטויי מפתח שצריך לבחור בשביל להחליט איך לפרסם, ולגוגל יש פרמטרים שונים בהם הוא עושה שימוש בשביל להחליט איפה תמוקם המודעה או במילים אחרות, באיזה מיקום. אחד הפרמטרים הוא התאמה בין ביטויי המפתח עליהם המפרסם משלם, הביטויים שנמצאים במודעה וההתאמה שלהם לדף הנחיתה. בגלל זה צריך כבר בשלב הבנייה לוודא שהתוכן באתר הוא תוכן מתאים, שכל דף ודף כולל את הביטויים שלו ושהוא עומד בקריטריונים של גוגל. אין ספק שתשומת לב כבר בשלב הבנייה יכולה לעשות פלאים.

למה כדאי לפרסם בצורה ממומנת

מנוע החיפוש של גוגל או יותר נכון תוצאות החיפוש בו מחולקות לשניים. יש את הצד האורגני, הצד בו הקידום הוא טבעי ויש את התוצאות הראשונות שהן הממומנות. פרסום ממומן בגוגל מאפשר לשלוט על ההוצאה בכל מה שנוגע לפרסום מכיוון שניתן להדליק או לכבות קמפיין בהתאם למה שרוצים. אפשר גם לתזמן אותו כך לדוגמא מי שלא רוצה שהקמפיין ירוץ בשבת, לא חייב לעשות את זה. אבל יותר מהכול, אפשר לנתח כל קמפיין כזה בצורה טובה. אפשר ללמוד ולהסיק מסקנות, אפשר לשפר את הקמפיין ולהגיע לתוצאות טובות יותר. במדריכים הללו תוכלו לקבל עוד מידע על בניית אתרים ופרסום ממומן.

אוסף סרטוני יוטיוב
2019-09-05T09:21:15+03:00