פוטושופ  לימודי עיצוב אתרים

הדברים האלה ניתן ללמוד במסגרת קורס עיצוב אתרים

עיצוב אתר דורש יותר מטביעת עין לצבעים. נדרש ידע בתוכנות גרפיקה, בהתאמת HTML וברזולוציות. את הדברים האלה ניתן ללמוד במסגרת קורס עיצוב אתרים , שנלמד לעתים במסגרת לימודי גרפיקה ממוחשבת. לימודי פוטושופ PHOTOSHOP  מהווים בסיס לעריכה ויזואלית של תמונות וטקסטים והתאמתם לתפעול האתר. קורס עיצוב אתרים נותן דגש למבנה ויזואלי של האתר: טקסט תמונות ומבנה דף האינטרנט של האתר. האתר צריך להיות שיווקי מבחינה ויזואלית, עם אפשרויות גישה ללינקים לבאנרים ולאתרים נוספים, ונוח להפעלה. תוכנת העריכה פוטושופ היא תוכנת פלא, שמאפשרת לשנות לחלוטין תמונות קיימות, וליצור תמונות חדשות לגמרי. פוטושופ מאפשר גם עריכה מחדש של טקסטים וחיבורם לתמונות, יוצר אפקטים ויזואליים חדשים, וגם מאפשר להתאים את דף האתר לאינטרנט.

ללמוד במסגרת קורס עיצוב אתרים

מהו קורס עיצוב אתרים

קורס עיצוב אתרים נועד למעצבי אתרים, לבעלי אתרים שרוצים ללמוד לתפעל את האתר שלהם, לגרפיקאים. בעיקר נלמדות תוכנות גרפיות, אפשרויות גרפיקה ממוחשבת,  והדרך להתאים את הגרפיקה לאינטרנט ולקהל היעד. תוכנת פוטושופ שימושית למטרות רבות בעיצוב אתר. לימודי פוטושופ PHOTOSHOP הם לימודים בפני עצמם. קורס עיצוב אתרים כולל לימודי פוטושופ.

קורס עיצוב אתרים אמור לכלול לימודים של תוכנות עריכה וגרפיקה, שיטות טיפוגרפיות לעיצוב טקסט  ובניית לוגואים, התאמת טקסטים ותמונות לאתר מבחינה אסטטית וגם מבחינה שיווקית, פניה לקהל יעד, התאמת האתר לתוכן, לקישורים. תוכנות נוספות כגון אילוסטרייטור, פלאש, מהוות בסיס לבניית האתר.

היכן מלמדים קורס עיצוב אתרים

לימודי גרפיקה ממוחשבת נעשים במכללות, בקורסים בשעות היום או הערב, או בבית באמצעות לימודים אונליין. לימודי גרפיקה יכולים להיות לימודים אקדמאיים, או קורסים קצרים. גם אלה שעוסקים בתוכנות גרפיקה יכולים לרצות ללמוד נושא ספציפי בתחום. קורס עיצוב אתרים ממקד את נושא לימודי הגרפיקה לעיצוב אתרים, תוך לימוד חומר רלוונטי לנושא עיצוב אתרים.

לימודים אונליין מועברים ממכללות אונליין, בנושאי לימוד שונים. גם מכללות ואוניברסיטאות מאפשרים לימודים מהבית במקרים רבים. היתרונות ללימוד מקוון בבית הם בזמינות, באפשרות של עבודה מול מדריך-מחשב, כשמדובר בגרפיקה ממוחשבת ובתוכנות עיצוב לאינטרנט, קורס  לימודים אונליין מאפשר לעבוד עם חומר העבודה האמיתי, ובעצם להתחיל לעצב אתרים עוד בתהליך הלימודים.

קורס עיצוב אתרים, לימודי פוטושופ, לימודים אונליין

2019-07-25T19:50:39+03:00