שיעורים בחינם והסברים איך להשתמש בפוטושופ לימוד עצמי

תוכן עניינים

אם אתם מחפשים שיעורים בחינם והסברים איך להשתמש בפוטושופ לימוד עצמי הגעתם למקום הנכון,

מוקסם כל פעם מחדש שאתה רואה פרסומות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם? עמוד עם אין ספור טיפים מדהימים על עולם התקשורת חזותית למדיה הפרסומית לבניית זהות מותג. חוץ מהדרכה על איך למזג תמונות בפוטושופ תקבלו הסברים בשפה העברית על עולם העיצוב תמונות של מעצבים גרפיקה ועיצוב חזותי, מה שעשינו בסרטון הזה הראינו לכם כיצד מעצבים גרפיים חושבים, כיצד הם לוקחים רעיון גרפי של לקוחות ומפתחים את זה לעיצוב, כמו שתמיד אומרים לא תמיד חשוב המוצר ומה יש בתוכו עד כמה הוא טוב, העטיפה של המוצר לעתים מוכרת הרבה יותר מהמוצר הזה, תפקידם של המעצבים גרפיים להראות שהאריזה מעוצבת יפה מה שיצביע על טיב המוצר, בשפה המקצועית זה נקרא מיתוג ויוקרה. תוכלו בשיעור חינם שהכנו במיוחד בשבילכם על ידי מורה מקצועי לתוכנת הגרפיקה לקבל הסברים רחבים צעד אחר צעד למתחילים או למתקדמים.

דרושים עובדים בתוכנת הפוטושופ

אז לאחר שצפיתם בסרטון הייתם בטח רוצים לדעת מה קורה בעולם העיצוב גרפי, האם יש עבודות לכולם ועד כמה תוכנת הפוטושופ חשובה בתחום התעסוקה בתקשורת חזותית. ידיעת תוכנת הפוטושופ בצורה מקצועית יכולה לפתוח לכם אין ספור דלתות מקצועיות, החל מעבודה במשרדי פרסום כמומחים לתוכנה זאת או לעבוד מהבית כפרילנסרים מקצועיים שנותנים שירותי גרפיקה ועיצוב לקידום מכירות, פוטושופ היא תוכנה אחת ומרכזית מבין שלושת התוכנות שאיתם עובדים מעצבים גרפיים בתחומי העיצוב הגרפיקה ממוחשבת.
תוכלו לעבוד עם צלמים כנותני שירותים של עיבוד גרפי לתמונות, עיצוב אלבומי דיגיטל, מקדמי מכירות על ידי מודעות מעוצבות לפייסבוק ועוד אין ספור תחומים שרק עולים ועולים אודות לרשתות החברתיות בהם הפרסום חינם ומאפשר לכל אחד לקחת רעיון ולפתח אותו לעסק נוסף לעבודה הקיימת או לעבודה המרכזית, תחום השיווק לעולם לא ייעצר כל עוד בני האדם חיים על היקום הזה, תקשורת חזותית ועיצוב גרפי הם הדרך היחידה להעביר מסרים לקהלי יעד שונים בתחומים שאליהם רוצים להעביר מידע.

איך להפוך להיות מעצב גרפי

במידה ותרצו לקחת צעד אחד קדימה את הידע שלכם ולהיות מעצבים גרפיים תצטרכו ללמוד את תחום העיצוב הגרפי בצורה מקצועית, תצטרכו להביע שליטה בתכנות האילוסטרייטור ואינדיזיין, תוכנות אלו משלימות את הפוטושופ, כמובן שלכל תוכנה יש יעוד אחר בעולם התקשורת חזותית, תלמדו מושגים בעיצוב גרפי, איזה צבעים מקובלים לנושאים מסוימים ואיזה צבעים אסור להשתמש בנושאים אחרים, תורת העיצוב נלמדת בתוכנות לעיצוב גרפי החל מבניית לוגואים ועד למיתוג עסקי, תוכלו ללמוד את התחום הזה מהבית בשיטת לימודים אונליין דרך האינטרנט אחד על אחד ללימודי תעודה בגרפיקה מקצועיים, במסגרת הלימודים נבנה אתכם תיק עבודות בעיצוב גרפי אותו תראו ללקוחות העתידיים שלכם או למעסיקים שיבקשו בכם, במסגרת הלימודים תבנו לא רק תיק עבודות בפוטושופ אלה מגוון רחב של עבודות בגרפיקה כדי לפתח את הכישורים בעיצוב גרפי ולפתח לכם את היצירתיות בתחום זה, צרו אתנו קשר עוד היום וקבלו הסברים רחבים על מסלולי הלימודים אצלנו.

8 טיפים על איך לעבור קורס עיצוב גרפי

עולם הטכנולוגיה התחיל מזמן, אבל הוא רק השתפר בשנים האחרונות. הכל נעשה בימינו בסיוע מחשבים, כולל נושא העיצוב הגרפי. בעבר, זה היה תחום שרק בעלי מלאכה עבדו בו מכיוון שהם נדרשו לכושר ידיים. עם כניסת המחשבים ותוכנות עיצוב גרפי מפותחות, תחום זה השתנה, וכל העיצוב הגרפי הקיים נעשה כעת על מחשב. דיסציפלינה זו נמצאת כעת בכל מקום; כל משרד וחברה זקוקים למעצב גרפי, וזה אחד המגזרים המבוקשים ביותר ללימודים ולעבודה. התחום מציע לעוסקים בו מבחר מגוון של תעסוקה בתחומי עיצוב גרפי רבים, כמו גם אפשרות לעבוד כעצמאים או כשכירים, כאשר שניהם משתכרים בשכר טוב.

מהו בעצם עיצוב גרפי?

עיצוב גרפי הוא תת תחום של גרפיקה ממוחשבת ואמנות חזותית. מקצוע זה מערבב עיצוב, שיווק ומכירות. העוסקים במגזר יוצרים לוגו חברה, פליירים, שלטי חוצות, באנרים, עיצוב אתרים ואפליקציות, עיצוב אריזות, ספרים וחוברות וכל דבר עיצוב גרפי שנעשה במחשב. זהו מקצוע עצום למדי, וכל מי שעובד בו יכול לבחור באיזה מקצועות עיצוב שהוא רוצה לעבוד עליו. התחום מתרחב ללא הרף כתוצאה מהתקדמות הטכנולוגיה בהייטק, ומוצגות בו יותר ויותר חלופות עיצוביות. כך היה עם אתרים ואפליקציות שבעבר לא נחשבו לחלק מהמקצוע, וכתוצאה מכך עוסקים בו כיום מעצבים גרפיים רבים ואף מגוייסים בהייטק כתוצאה מתעשיות טכנולוגיות אלו.

בעיצוב גרפי, איזו תוכנה אתה לומד?

בעיצוב גרפי למתחילים בתחום, תלמד שלושה יישומי חיוניים לעבודה העתידית שלך כמעצב גרפי דיגיטלי. אתה יכול ליצור כמעט כל עיצוב שתרצה בעזרת יישומים אלה. התוכנה הראשונה היא פוטושופ. תוכה זו מקושרת לעתים קרובות עם צלמים שצריכים לבצע התאמות תמונה, אולם היא באמת מיועדת למעצבים גרפיים. תוכנית עבודה זו מבוססת פיקסלים ועשויה לשמש לבניית עיבוד תמונה. לדוגמה, תמונה תמימה של אזור עם נוף עשויה להפוך לתמונת נוף דרמתית כהה, או מזג אוויר קר בתצלום מסוים יכול להפוך למזג אוויר קיץ באמצעות התוכנה. המעצב מחליט על עיצוב התמונה ולאחר מכן מתמרן אותה באמצעות תוכנה כדי לעורר רגש אצל הצופה.

אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא תוכנה חיונית נוספת עבור גרפיקאים. זוהי תוכנה וקטורית שיכולה ליצור מגוון ציורים עסקיים למיתוג. התוכנית לימוד משתמשת בצורות רבות שמהן ניתן ליצור לוגואים שונים ומגוונים וכן היבטים נוספים העשויים להיות מיושמים על פרסומות וחומרים שיווקיים אחרים. אתה יכול גם להשתמש בכלי זה כדי ליצור נופים, אנשים וחפצים אחרים. תוכנת הגרפיקה היא תכנית לימוד היסוד העדכנית ביותר בקורסי עיצוב גרפי.

אינדיזין – תוכנת עימוד מספר אחת בשוק הוצאות לאור והפקות דפוס רב עמודים

תוכנת פריסת עמודים אינדיזין מיועדת לשינוי דפוס. תוכנת עימוד זו משמשת ליצירת עיצובים עבור ספרים, חוברות, יומנים ופריטים אחרים. מכיוון ששלושת היישומים עשויים לתקשר אחד עם השני, אתה יכול להתחיל גרפיקה בפוטושופ, להעביר אותה לעבודת עיצוב באילוסטרייטור, ולבסוף להוסיף כיתוב באינדיזיין. כתוצאה מכך, קורס עיצוב גרפי למתחילים חייב לכסות הדרכה בכל שלושת היישומים.

האם זה אפשרי ללמוד את התוכנות הגרפיות של אדובי בעצמך?

כן, יש כיום שיעורים שמלמדים כל תוכנה בנפרד. צלמים שפשוט צריכים להבין תוכנת פוטושופ לומדים את זה לעתים קרובות. למידה עצמאית לבד דרך סרטונים לא תספק לך הסמכה של מעצב גרפי, אבל היא תספק לך את המומחיות הדרושה. חשוב להבין שאם אתה רוצה לעסוק במקצוע בקנה מידה רחב, מומלץ להשתתף בקורס שמלמד את כל שלוש התכניות במקביל. אנו מציעים גם שיעורים נפרדים לכל הסמכה למעצב גרפי במכללת סולו, לא רק לתוכנית לימוד כדי להיות מעצבים גרפיים.

כמה זמן לוקח לסיים קורס עיצוב גרפי?

הכשרה טובה לעיצוב גרפי עשויה להימשך בין שמונה חודשים לשנה. מדובר בפרק זמן קצר יחסית ללימודי עיצוב גרפי לתואר של ארבע שנים. קורסים קצרים יותר יכסו לרוב רק תת-קבוצה של התוכנה שתוארה קודם לכן. זהו משך הקורס המינימלי שכדאי לקחת אם אתה רוצה לעכל את התכנים כמו שצריך, להבין את התוכנית לימוד בצורה מקצועית ולדעת לעצב ברמה גבוהה. אין לקחת קורסים קצרים יותר שכן יש ללמוד ביסודיות את התכנים בעיצוב גרפי ולחקור אותם ככל האפשר אם אתה או את רוצים להתקבל לעבוד במיתוג עסקי. קורס קצר מזה לא יאפשר לך להבין את הנושאים הרבים. אם אתה מעוניין להמשיך בקריירה בתחום זה, לך על זה.

היכן אוכל ללמוד מהר קורס עיצוב גרפי?

מכללת סולו, המלמדת את הנושא ויוצאת מזה חמש עשרה שנה עם מעצבים גרפיים מקצועיים, היא אחד המקומות בהם תוכלו ללמוד קורס עיצוב גרפי במשך 8 חודשים מלאים מלאי למידה איכותית. מה שמייחד את המוסד הזה הוא הדרך שבה סטודנטים לומדים באינטרנט מהבית את תחומי הIT, שהיא אידיאלית למקצוע הטכנולוגיה הזה. למידה כזו מעניקה ללומד מספר יתרונות שאינם זמינים בזמן לימודים במוסד פיזי.

מהי בעצם למידה מקוונת מהבית?

למידה מקוונת מהבית היא שיעור עזר עם מורה פרטי איתך אחד על אחד עם תהליך למידה אונליין המתקיים דרך האינטרנט כאשר גם התלמיד וגם המדריך נמצאים בבית. הלומד אינו צריך לצאת מהבית, לחפש חניה, לשלם עבור דלק או להשתמש בתחבורה ציבורית כדי להשתתף בלמידה זו. כל מה שהוא צריך לעשות זה למצוא מקום שקט בבית, לשים משהו נוח, לחלוט כוס קפה ותה ולהתחיל ללמוד. חשוב להזכיר שלימוד מקוון מהבית הפך נפוץ למדי בעידן הנוכחי; אנחנו במכללת סולו מלמדים באינטרנט מהבית כבר חמש עשרה שנים ויש לנו הבנה רבה בנושא.

האם זו תכנית לימוד עיצוב גרפי טובה?

קורס עיצוב גרפי מקוון מהבית הוא קורס איכותי ומקצועי שמלמד את הנושא כך שתוכלו להשתתף בעבודה בסיומו של הקורס. השיעורים מתוכננים בצורה כזו שהלומד לא יחמיץ שום מרכיב חיוני. כל שיעור יתחיל בסקירת שיעורי בית, והתלמידים יוכלו להציף את המדריך בשאלות. לאחר מכן המדריך יתחיל ברכישה והדרכה מהירה של נושא מסוים, התלמיד יתרגל עם המורה, ובסופו של דבר התלמיד ייתן עליו דגש בשיעורי בית. סיבוב זה יחזור על עצמו ארבע עד חמש פעמים בכל שיעור, כך שהתלמיד לומד כחמישה נושאים לרוב מתכנית הלימודים בכל שיעור. זהו שיעור ממוצע לתלמיד, אולם מכיוון שמדובר בשיעור פרטי, התלמיד עשוי לבחור קצב למידה מהיר יותר או איטי יותר. התלמיד אינו מסתמך על כל הכיתה או על תלמידים אחרים; כי כל תשומת הלב מתמקדת בו ובהבנתו. השיעור הוא באיכות גבוהה במיוחד כתוצאה ממבנה למידה זה.

מה אני צריך כדי ללמוד את המקצוע מהנוחות של הבית שלי?

אתה לא צריך שום ציוד מסוים כדי ללמוד באינטרנט מהבית. עליך להיות בעל מחשב, כמו בכל הכשרה בעיצוב גרפי. כדי ללמוד אונליין מהבית, תזדקקו גם לאינטרנט, שזמין כעת כמעט בכל בית, וגם לאוזניות עם רמקול, בדומה לאוזניות בטלפון שלכם. נשמע קל, לא? זה, למעשה, קל מאוד. המדריך ייתן לך את כל השאר. לפני השיעור הראשון תותקן תוכנת חיבור שתאפשר לכם לשמוע את המדריך שיוכל לראות את המסך שלכם ולהשיג שליטה בעכבר. יתרה מזאת, תותקן עבורך תוכנת אדובי עיצוב הרפי שעליה דנו בתחילת המידעון.

האם יש קורסים מקוונים בחינם נגישים עכשיו?

כמו בכל תעשייה, יש הדרכות מוקלטות בחינם ביוטיוב וכדומה, אבל הם לא שיעורים המכסים את כל הדרוש כדי להפוך למעצב גרפי מוכשר. אם אתם רוצים ללמוד עוד על התעשייה ולצפות בסרטים סופר מקצועיים המייצגים את העיצוב הגרפי לשנת 2022, היכנסו לאתר מכללת סולו וצפו בסרטוני הסיוע של המרצים המובילים שלנו. סרטים אלה יעזרו לך ללמוד יותר על התעשייה ולקבוע אם היא מתאימה לך.

האם אוכל להיכנס לתחום אם אלמד אותו מהר?

כפי שנאמר בעבר וקודם בשיעורי יוטיוב שהצגנו כאן, המסלול המהיר ביותר הוא מסלול של 7 חודשים המכסה את כל מה שצריך לדעת כדי להיכנס למקצוע. הדבר החשוב ביותר שיש לזכור במהלך הקורס הוא לבצע את כל המטלות שהוקצו ולחקור כמה שיותר. כך תוכלו לבנות לעצמכם תיק עבודות ולהשתמש בו כדי לקבל ראיונות עבודה. הפריט החשוב ביותר שמאפשר לך לרכוש עבודה בענף זה הוא תיק העיצוב הגרפי שלך. תיק העבודות מאפשר למעסיק ללמוד על עבודתך המקצועית ולקבוע האם אתה מתאים לתפקיד. כתוצאה מכך, קריטי שתפתח תיק עבודות מקיף ואיכותי המייצג את הזהות המקצועית שלך לאורך כל הקורס.

מה התעריף הנוכחי לקורס עיצוב גרפי מהיר?

קורס עיצוב גרפי עולה בין 8,000 ל-16,000 ש"ח. כאשר אתה לומד באינטרנט מהבית, אתה מוזיל את עלות הקורס מכיוון שאינך צריך לשלם עבור תחבורות ציבוריות, ארוחות בחוץ, חניה והוצאות אחרות. כתוצאה מכך, תלמידים עשויים להפיק תועלת רבה מחינוך לעיצוב גרפי. במציאות הם זוכים ללמוד קורס איכותי בעלות זולה, ועם החישובים הכלכליים של היום, זה מאפשר לסטודנטים רבים לרכוש מקצוע מבוקש בעלות נמוכה. חשוב להבין שעלות הקורס אינה משקפת את המקצועיות שלו.

האם אוכל להחזיר את עלות הקורס שלי די מהר?

התשובה היא חד משמעית כן; גרפיקאים בימינו מרוויחים שכר די טוב גם בתחילת דרכם. מעצב גרפי מתחיל, למשל, עשוי להרוויח כ-11,000 שקלים כשכיר ואם המעצב המתחיל בחר להיות עצמאי ירוויח הרבה יותר בהתאם לכמות הלקוחות. זו עבודה ממש רווחית שכדאי ללמוד אותה עכשיו להתאמה לעבודות בהייטק.

איפה אתה משתלב בעבודה אחרי שסיימת את הקורס מעצבים גרפיים מתחילים?

עיצוב גרפי מאפשר כיום למעצבים לעבוד במגוון מסגרות, לרבות משרדי פרסום, בתי דפוס, ארגונים הזקוקים למעצבים גרפיים קבועים, משרדי הייטק הדורשים מעצבי חווית משתמש ואחרים. יתר על כן, אם החלטתם להיות עצמאים, תוכלו להשתתף במגוון רחב של פעילויות עיצוב גרפי. מכללת סולו מבינה עד כמה חשוב לסטודנטים להשיג עבודה לאחר סיום השכלתם. כעת יש לנו את קהילת הפייסבוק  מעל 19 אלף הגדולה ביותר עבור מעצבים גרפיים שמחפשים עבודה. מדי יום, מאות מודעות דרושים למעצבים חדשים מתפרסמות בקבוצה זו, מה שהופך אותה למקום מצוין להתחיל את הקריירה שלך במגזר.

אילו עוד קורסים אני יכול לקחת מהבית באינטרנט?

מכללת סולו מציעה כעת מגוון רחב של קורסים בעיצוב לשוק העבודה בהייטק. אתה יכול לחדד את כישוריך בתקשורת חזותית או חווית משתמש. אלו הם קורסים שכדאי ללמוד לאחר סיום קורס עיצוב גרפי בסיסי. שיעורים אלו ירחיבו את הידע שלך ויאפשרו לך להתמקצע בתחומים אחרים. אלו הם גם אזורים שבהם ניתן לקבל אישור לעבודה והסמכה בהייטק. קורס פיתוח אתרים הוא עוד נושא פופולרי וחיוני בימינו. זהו קורס שילמד אותך איך להפוך למעצב גרפי רווחי יותר בשוק.

לסיכום, עיצוב גרפי הוא תחום מדהים המאפשר לתלמידיו לעבוד במקצוע מבוקש מאוד עם התמחויות הייטק שונות בתחומים מסקרנים באמת. כעת תוכל ללמוד את הקורס מקוון מהבית בפרק זמן קצר למדי ולבנות לעצמך מקור הכנסה מרתק ומוצלח ביותר. כאשר אתה לומד באינטרנט מהבית, אתה עשוי ללמוד בצורה יעילה יותר עם מדריך פרטי מכיוון שכל הריכוז בשיעור מתמקד בך. זוהי שיטה נפלאה ללמוד את המקצוע מבלי לצאת מהבית.