פוטושופ לימוד עצמי 

פוטושופ לימוד עצמי ואיכותי

מרתק לראות כיצד יש כיום אפשרות רבה ללימוד עצמי של חומרי לימוד שונים ושל תוכנות רבות. אנו יכולים להביט בילדים בגילאים שונים ולראות עד כמה הם מצליחים ללמוד בעצמם לא מעט דברים מסובכים שאף אחד לא יושב להסביר להם אותם. תוכנות קשות מפוצחות תוך זמן קצר על ידי לא מעט ילדים בישראל ובעולם כולו.

נראה כי אפשרויות ההורדה הרבות שיש לרשת האינטרנט להציע הביאו לכך שכל אחד כמעט מנסה להוריד תוכנה, משחק, או כל דבר אחר, ולנסות אותם בעצמו. בכל הקשור לתוכנת פוטושופ לימוד עצמי הוא אפשרי גם כן אך חשוב לזכור שמדובר בתוכנה מאוד מיוחדת שלה פונקציות רבות, כך שדרושים ריכוז וסבלנות רבים.

חוסכים בכסף ומפחיתים את הלחץ

יש לא מעט יתרונות בשיטה של לימוד עצמי, כך שאין הדבר רק כורח הנסיבות או חוסר ברירה. אם נתעמק לרגע באותה תוכנת פוטושופ לימוד עצמי הכולל מדריכים כתובים או דיגיטליים איכותיים יהיה כזה שבו יוכל התלמיד להתקדם בצורה מהותית. התקדמות בקצב אישי תוך התעכבות על נקודות מסוימות היא דבר אפשרי.

בל נשכח גם כי יש כאלו המעוניינים לחסוך בהוצאות כספיות מסוימות ובכל הקשור לתוכנת הגרפיקה המיוחדת פוטושופ לימוד עצמי הוא מבחינתם האופציה הטובה ביותר. כך הם מנסים את מזלם ורואים האם הם יכולים להסתדר לבד עם חומר הלימוד ועם השליטה בתוכנה המורכבת עד לרכישת היכולת לעבוד איתה עצמאית.

חשיבותה של המשמעת העצמית

לימוד עצמי אולי מציג לא מעט יתרונות אך חשוב גם לשים לב שיש בו חסרונות לא מעטים. חלק מחסרונות אלו הם אובייקטיביים ואילו חלק אחר הוא כזה שתלוי בתלמיד עצמו. לכן ניתן לראות כי מי שמוריד את תוכנת פוטושופ לימוד עצמי הוא לא דבר שאיתו הוא מצליח להתמודד כך שהתוצאות לא מגיעות במהרה, אם בכלל.

ניתן להשוות בין צורות הלימוד המוכרות –

לימוד עצמי

לימוד במסגרת כלשהי

לבד קשה מאוד אם אין משמעת עצמית

המסגרת מחייבת ועוקבת אחרי הביצועים

לא תמיד יש את מי לשאול

סיוע הוא דבר ידוע ובר השגה

קצב הלימוד אישי ולכן הוא נוח יותר

קצב הלימוד יכול ליצור בעיית פערים

2017-09-04T21:27:12+00:00