מדריך פוטושופ לצלמים עיבוד תמונה מצילום עבודה בעריכת תמונות

//מדריך פוטושופ לצלמים עיבוד תמונה מצילום עבודה בעריכת תמונות

אחד היתרונות הגדולים בעידן של היום ” העידן הדיגיטלי” הוא צילום דיגיטלי ועיצוב תמונות.

צילום דיגיטלי והאפשרות לערוך ולעצב גרפית תמונות בתוכנת פוטושופ מאפשרת לנו לטפל בתמונות דיגיטליות לחתוך, לערוך צבעים ברבדים שונים בתמונה עם אפשרות לעיבוד תמונה מתקדם וליצא את הטוב ביותר בכל מה שקשור לניגודיות , בהירות הצבעים ,לשנות ולהטעין ערכים אחרים מהגודל המקורי שהיתה בו התמונה קודם.
תוכנה פיקסלית הפופולרית ביותר לעריכה ,עיצוב ועיבוד תמונה , כמעט כל צלם מקצועי או חובב צילום עורך ומעצב תמונות בתוכנת הפוטשופ החל מחובבן ביותר ועד למקצועי ביותר שבצלמים , תוכנה שפותחה ועובדה על ידי חברת ADOBE  וכעת פוטו שופ בין המובילות ביותר בשוק הצילום והעיבוד תמונה.
שימושית ביותר אצל מעצבים גראפיים , אדריכלים , מעצבי פנים , צלמים , מעבדי תמונה , מעצבי אופנה,  מעצבי אתרי אינטרנט ועוד.

כלים עיצוביים יצירתיים לעריכה יעילה ביותר ועיבוד התמונות
בעלת כלים עיצוביים יצירתיים לעריכה יעילה ביותר ועיבוד התמונות כמו כן מאפשרת לטפל בקובץ ולהביא תוצאות חסרות תקדים כל פעם מחדש

בקורסי הדרכה נלמד כיצד להשתמש בתוכנת הפוטו שופ ולהשתמש בכל הכלים שהיא מציעה כגון טכניקות עבודה מתקדמות , באמצעות קורס ולימודי פוטושופ תוכלו להתאים את התמונות לצרכים האישיים של כל אחד ואחד.
נלמד בקורס לנהל את אחוזי הצבעים בתמונה , תיקון אור וצל , הצרת היקפים,  תיקון קמטים , טשטוש פגמים בעור,  עיבודי תמונה מתקדמים , ריטוש , ליטוש פנים , יצירת שקפים , תיקון תמונות ישנות סרוקות , טיפול בסריקה מתקדמת , תיקון תמונות בעזרת כלי הריפוי של התוכנה. מסיעת לצלמים מקצועיים לעצב את התמונה בצורה הטובה ביותר ובקלות , באמצעות קורס ולימודי תוכנת הפוטושופ נוכל לשלב את עיבוד התמונה שביצענו עם פרסומות , שלטי חוצות , מגזינים , אתרי אינטרנט ובכל המדיה האפשרית הקיימת בשוק העיצוב הגרפי והמדיה הדיגיטלית לשמה.
  • נותנת את האפשרות לערוך תמונות לאינטרנט במיוחד בגירסאות האחרונות שלה , מאפשרת להקטין רזולוציות מבלי לפגוע באיכות של התמונה בעיצובה ועדיין להשאיר את התמונה באיכות גרפית שניתן לראות אותה בצורה טובה. היא תוכנה גרפית הידועה בשימוש הרחב שלה ובכלים החדשים שנותנים למעבדי התמונה את האפשרות לעצב את התמונה ולהביא את התמונות המעובדות למקומות רחוקים ליצור תעתוע ותחושה אחרת מהמקור שבה היא צולמה.

פוטושופ – ללמוד קורס נפרד?

קורסי גרפיקה ממוחשבת הפכו למבוקשים עבור אוכלוסייה מגוונת. אפשר למצוא רבים שמגיעים כדי לפתח תחביב, כמו עיבוד תמונות באמצעות תוכנת פוטושופ, אחרים לוקחים קורסים מקצועיים שמעניקים לבוגריהם תעודת הסמכה שבעזרתה יוכלו להתקבל למגוון משרות בתחום הגרפיקה והעיצוב. חלק מהקורסים מציעים גם לימוד על תוכנת פוטושופ כחלק מתכני הקורס, וישנם גם קורסים נפרדים שמתמקדים אך ורק בתוכנה זו. בחירת קורסי הלימוד הינה בהתאם לצרכים ולרצונות של כל אחד. למשל, אם מישהו מגיע כדי לפתח את התחביב שלו שכולל עיצוב ועיבוד תמונות באמצעות פוטושופ, הוא יכול להירשם לקורס שמתמקד רק בתוכנה זו. אם לעומת זאת, הוא רוצה לטעום קצת מעולם הגרפיקה ולהכיר תוכנות נוספות, הוא יכול ללמוד קורסי עיצוב גרפי שנוגעים בכמה נושאים שונים, ביניהם גם תוכנת פריהנד, תוכנות תלת מימד, פוטושופ ותוכנות נוספות שמשמשות גרפיקאים. מי שמחפש ללמוד את התחום באופן מקצועי ילמד תוכנית מסודרת וממושכת יותר שבמסגרתה תלמד גם תוכנת פוטושופ באופן מעמיק ומקיף.

כיצד לבחור קורס פוטושופ?

כדאי שתגדירו לעצמכם קודם את המטרות והתכנים שמעניינים אתכם. למשל, אם אתם כבר מכירים את התוכנה באופן בסיסי ורוצים להתמקד בפונקציות התלת מימד של התוכנה, אז כדאי שתמצאו קורס לימודי המשך של פוטושופ שמיועד עבור מי שמכיר את התוכנה ומעוניין להתמקצע באספקטים של התלת מימד. אם אתם צלמים שמעוניינים להכיר על בוריים את השינויים שאפשר לעשות על תמונות באמצעות התוכנה, אז כדאי שתרשמו לקורס שמיועד לקהל יעד דומה. קורס יכול לכלול מגוון נושאים, ואז יכול להיות שיגעו מעט בכל נושא ותישארו עם טעם של עוד לגבי תחום מסוים. לכן, אם מה שאתם רוצים מהקורס הוא להיות מומחים בעריכת תמונות, חשוב שתבחרו בקורס המתאים לכם. למשל אם צלמתם מישהי והיתה לה שריטה על הלחי, תלמדו כיצד לטשטש את השריטה כך שעור פניה יראה חלק ומושלם. אם ברקע הופיע חתול ואתן רוצים להעלים אותו מהתמונה, תוכלו לעשות זאת בקלות. תוכלו לשנות כל תמונה לפי הצרכים והרצונות שלכם ושל לקוחותיכם.

2019-08-04T11:52:11+03:00