פוטושופ מקצועי    

בימנו יש הולך וגובר הביקוש לבעלי מקצוע. גם בתחום העיצוב על כול תחומיו, יש הביקוש לגרפיקאים מקצועיים נמצא בצמיחה מתמדת. בין הכישורים שנדרשים מגרפיקאים מקצוענים נמצאת גם הדרישה לשליטה מלאה בתוכנות של גרפיקה ממוחשבת. יש הרבה תוכנות של גרפיקה ממוחשבת. אחת התוכנות הנפוצות ביותר היא תוכנת פוטושופ.

נדרשת שליטה מלאה בתוכנת פוטושופ מגרפיקאים מקצועיים כי התוכנה היא כלי עבודה אלמנטרי בעבודות גרפיקה. הגדולה של התוכנה נמצאת באפשרויות הרבות שהיא מציעה לגרפיקאים. היא מציעה יכולת גבוהה לערכית תמונות, מגוון רקיעים, אפקטים, צבעים ושלל פונקציות עיצוביות. התוכנה מאוד שימושית והיא נפוצה בעיקר בקרב גרפיקאים מקצועיים אך לא רק, יש גם הרבה חובבי גרפיקה שמשתמשים בה.

מה דרוש בשביל מקצוענות פוטושופ מקצועי

בשביל להגיע לרמת שליטה מקצוענים בתוכנה צריך ללכת לקורס בגרפיקה ממוחשבת. הטבלה הבאה מרכזת חלק מבתי הספר שמעבירים קורסים בנושא ומידע עליהם.

בית ספר

קורס

הערות

דרך צילום בית ספר גבוהה לצילום

יסודות הפוטושופ לצלמים

מיועד לצלמים מקצועיים.

מנטור– בעל הסמכה מהחברה שמייצרת את התוכנה

קורס פוטושופ לגרפיקאים

נחשב לאחד הקורסים  טובים בארץ

מכללת סולו

קורס מקיף על עיצוב גרפי

מיועד למעצבים גרפים.

מכללות

קורס גרפיקה ממוחשבת

הקורס מתמקד בתוכנת פוטושופ.

לשלוט בצורה מקצועית בתוכנת פוטושופ משתלם כי:

  1. יש לנו יותר סיכוי להתקבל לעבודה בתחום הגרפיקה עם נשלוט בתוכנה.

  2. התוכנה מקצרת לנו את תהליכי העבודה ומקלה עלינו, כך שנספיק לעשות יותר בפחות זמן וזה שווה הרבה כסף.

  3. התוכנה פוטושופ מקצועי     מאפשרת לנו יותר חופש פעולה ונותנת לנו יותר כלים של עריכת תמונות.

שליטה מקצועית בפוטושופ כדאית גם לנו וגם למעסיק שלנו. תוכנה זאת היא התוכנה הבסיסית ביותר בשוק- אי אפשר לעבוד בלעדיה בתחום הגרפיקה והעיצוב, ובאותה נשימה היא גם בין התוכנות המשוכללות ביותר בשוק- אין גבול לתמונות שאפשר ליצור בה.

למידת פוטושופ היא כלי שילך אתנו כל החיים. התוכנה יכולה לעזור בתחום המקצועי, אבל יש לה גם ערך מוסף לחיינו הפרטיים. התוכנה היא בעלת יתרונות רבים ומי שלא לומד אותה פשוט מפספס.

 

2017-09-04T21:49:11+03:00