פוטושופ – מלכת האמנות

//פוטושופ – מלכת האמנות

מה משותף לתיקון ניאגרההחלפת פלאגים באוטוהבנת הרגשות של בן/בת הזוג שלך ופוטושופאת כולם אנחנו חושבים שאנחנו יודעים לעשותאבל בפועלאין לנו מושג. אז קבלו במחיאות כפיים סוערות את תוכנת המחשב שהופכת כל תמונה לשעשועכל רופס לשרירן אולטימטיביכל תמונה לחוויה של ממשפוטושופ.


פוטושופ – מה שלא ידעתם

פוטושופ נמצאת איתנו כבר למעלה מ-20 שנהאך לרבים מאיתנו נדמה שהיא הגיעה רק אתמוללשלושה מבינכם שלא יודעיםמדובר בתוכנת עריכה גראפיתמבית ABODE, המשמשת לתיקוני תמונות,חידודים ושינויים.

גדולתה של הפוטושופ נעוצה בעובדה כי לכולם היכולת להתמודד איתהברמה כזאת או אחרתועל כן היא משמשת גם כשעשוע לילדים בני 9, וגם למעצבים גרפיים מחברות עולמיות לעיצובמיליוני ציירים,אמניםצלמים ומעצבים משתמשים בתוכנה זאת בכל רחבי העולם מדי יום.

שבפוטושופ הרבה יותר פונקציות וכלים שימושיים מאשר בשאר התכונות המוכרות.

קורס פוטושופ – כי אין האדם לבדו

אם זאתטעות יהיה לחשוב שלימוד התוכנה ברמה סבירההוא עניין פשוט הניתן לעשות בכמה שעות ביתיות מול התוכנהבדרך זאת ניתןאולילהגיע לרמה בסיסית ביותרשגם כןתישכח במהרה אם לא תיושם מדי פעםלא מדובר בתוכנה אינטואיטיביתכמו WORD למשלשבה ניתן לקיים ניסוי וטעייהמה גם שבפוטושופ הרבה יותר פונקציות וכלים שימושיים מאשר בשאר התכונות המוכרות.

  • רמה טובה של פוטושופ ניתן לרכוש באחד מעשרות הקורסים המוצעים בישראלקורס פוטושופ הינו כיפי וקלילומאפשר לימוד לכל אחדעם סיום קורס פוטושופ תוכלו להשתמש בידע שרכשתם למטרות אישיות וכן למטרות מקצועיות.

קורס פוטושופ – קצת פרטים

כיוםכשהגרסה ה-12 של התוכנה יצאה לשוק לפני מספר חודשיםכבר נלמדת גרסה זו במרבית מוסדות הלימודמנטורגון ברייסחשיפה הן רק שלושה מוסדות לימוד לקורס פוטושופשנלמד בממוצע פעמיים בשבוע לטווח של שלושה עד שישה חודשיםעלות קורס שכזה נעה בין 1,500 ל-4,000 שקלים. לשימוש מקצועילשימוש ביתי או לכל מטרה אחרת – לימוד פוטושופ הינו מומלץ ביותרחוויה פרודוקטיביתאם תרצו.

אז בררו על מוסד הלימוד הקרוב למקום מגוריכםוהצטרפו למיליונים שנהנים מפוטושופ מדי יום.

2019-08-03T14:33:24+03:00