פוטושופ פרספקטיבה השטחה של תמונות עיוות מדריך לימוד חינם מדהים!!

איך ללמוד להיות מעצב גרפי? איפה ללמוד פוטושופ? לפני שאתם שואלים את השאלות הללו אנו מזמינים אתכם לראות דוגמאות של עבודות של מעצבים בשיעורי וידאו כדי לקבל קצת מידע על לימודי גרפיקה ועיצוב לימודי תעודה ועל עבודת המעצבים הגרפיים, בשיעור היום נתמקד על עבודה בתוכנת הפוטושופ, מה זה בכלל פוטושופ ואיך מתחילים לעצב בה?

כמה מילים על פוטושופ

פוטושופ הנה תוכנה מרכזית בקריירת מעצבי גרפיקה חזותית, דרך פוטושופ תוכלו לעצב מודעות פרסומיות ולקדם מכירות לעסקים, התוכנה מאפשרת לבצע מניפולציות על תמונות לכל מטרה, במסגרת לימודי התוכנה תחשפו לאין ספור פקודות מדהימות שיאפשרו לכם לעצב גרפיקה לכל מיני מטרות הכל מיצירת דרמתיות על תמונות ועד לעיבוד תמונה מתקדם, מה שהראינו בסרטון כאן של פוטושופ היא עבודות בגרפיקה לדוגמה שגרפיקאים עושים, מעצבי גרפיקה לא משתמשים בתוכנה בצורה יבשה ותמיד חושבים איך להביא את האפקט בצורה הכי נכונה ללקוחות שלהם, יצירתיות ועבודה למרחב אכן נלמדת במסגרת לימודי פוטושופ או עיצוב גרפי, מה שתראו כאן זה איך המעצב חושב, איך הוא על ידי פקודות פשוטות ביותר יכול להוסיף עוד כמה תבלינים לעיצוב גרפי ללקוחות שלו.

מורים פרטיים לפוטושופ

אם אתם רוצים לקחת צעד אחד קדימה את האהבה שלכם לעולם העיצוב תוכלו ללמוד את זה גם מהבית אחד על אחד אונליין עם מורים פרטיים המחוברים אליכם דרך המחשב, הלימודים יהיו בשעות הבוקר, צהריים וימי שישי, במסגרת הלימודים תקבלו מטלות ושיעורי בית כדי להטמיע את החומר הנלמד, בסיום הלימודים תקבלו תעודה מקצועית שתעיד על סה”כ השעות שלמדתם, לאורך כל הקורס יש לכם תמיכה מלאה מהמורה שלכם להתקדמות האישית להצלחה מלאה.

העבודה בעיצוב גרפי אם אתם כבר פה אז למה לא לקבל מידע חשוב זה?


כיום המחסור במעצבים גרפיים איכותיים מורגש מאוד לאור העובדה שעולם ההייטק שאב לתוכו כמויות של מעצבים גרפיים שעובדים בחברות עצמן וחלקן הרב של קהילות אלה גם עובד מהבית, עקב הבעייה של כח אדם נפתחו אין ספור קבוצות בפייסבוק ומדורי דרושים בעיצוב גרפי מלאים בהצעות עבודה שעדיין לא מצאו להם מעצבים מקצועיים, כולנו יודעים שעולם ההייטק שואב לתוכו כח אדם מידי חודש וכולנו יודעים שהמחסור בעולם זה יצר אין ספור בתי ספר שיעמדו בדרישה להכשרת כח אדם מקצועי ומיומן לדרישות העולם בתחום זה, אז מה מעצבים גרפיים עושים בעולם ההיטק? התחומים שגרפיקאים ומעצבים עושים בעולם זה עיצוב אפליקציות, עיצוב אתרי אינטרנט, עיצובים גרפים לפרוייקטים שונים, צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר ללימודי עיצוב גרפי לימודי תעודה, נסביר לכם בהרחבה על מקומות העבודה שתוכלו לעבוד בהם לאחר סיום הלימודים, נקשר אתכם עם קבוצת הפייסבוק הכי גדולה ברשת שנכון ליום זה נמצאים בה מעל 13000 חברות ומעסיקים שמחפשים אותך שם, צפייה נעימה

 

2017-09-04T20:38:03+03:00