פוטושופ שילוב תמונות שימוש בפוטושופ

תוכנת פוטושופ היא תוכנה ידידותית, תוכנה עם המון פיצ’רים וכלים שניתן לעשות בהם שימוש לעיבוד של תמונות. בעבר, תוכנת פוטושופ הייתה תוכנת עיבוד תמונות בסיסית, בעזרתה ניתן היה לתקן חדות של תמונות, להקטין או להגדיל אותן, לתקן עיוותים ועוד תכונות בסיסיות נוספות. היום, לאחר שנים רבות בהם התוכנה קיימת ולאחר המון שדרוגים ושינויים, התוכנה היא כזו שמאפשרת לעשות בעזרתה כמעט הכול, בין בתמונות עצמן ובין במה שבסביבתן.

בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד איך לשלב תמונות אחת עם השנייה בצורה נכונה, ואיך לעשות את זה ברמה גבוהה ובלי טעויות. ניסוי וטעייה ללא לימוד מקדים עלול להיות מתיש, ובמקרים רבים אף עלול לגרום למי שחדש בתחום להתייאש ולעזוב. הסרטון הינו קל וברור להבנה וכל מה שנדרש ממי שצופה בו הוא להקשיב לנלמד בו, ליישם ולתרגל כמה שיותר, והסרטון מיועד הן למתחילים שרק נכנסו לעולם הפוטושופ והן למי שכבר בעל ניסיון ועושה שימוש תדיר בתוכנה. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברה שפיתחה גם תוכנות עיצוב נוספות כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש, דרימוויבר ואחרות, חברה שחרטה על דיגלה קידמה וחדשנות כל הזמן כך שהיא דואגת לשדרג ולעדכן את התוכנות שפיתחה כל הזמן. אם אתם רוצים להיות מעצבים טובים יותר או אם אתם רוצים לעבוד על תמונות שיש ברשותכם כחובבנים, תוכנת פוטושופ היא בדיוק התוכנה אותה אתם צריכים להכיר, ואחד מהיסודות שלה הוא שילוב של תמונות.
שילוב תמונות  שימוש בפוטושופ

מי עושה בה שימוש בפוטושופ?

  1. חובבנים – גם אם אתם לא אנשי מקצוע מתחום הצילום או מתחום העיצוב, עם התוכנה הזו תוכלו לעשות נפלאות לתמונות שלכם ותוכלו אף להפיק אלבומים דיגיטליים.
    צלמים – מי שרוצה לקחת את התמונות שלו עוד צעד אחד קדימה ולהוסיף להן אפקטים ויזואליים שונים, או מי שרוצה לתקן צילומים שלו במידת האפשר.
    מעצבים גראפיים – פוטושופ היא כלי עבודה בסיסי למעצבים גראפיים, יחד עם תכנות עריכה ועיצוב נוספות.
    מעצבי אלבומים – תחום עיצוב אלבומי תמונות הפך בשנים האחרונות למבוקש, ומעצבי אלבומים עובדים באופן עצמאי או אל מול צלמים שמעבירים להם עבודותלא משנה מה אתם ומי אתם, תמיד יהיה לכם מה לעשות עם התוכנה ותועלות להפיק ממנה. עם שימוש בנלמד בסרטון הזה תדעו איך לשלב תמונו בצורה מקצועית יותר, מדוייקת יותר ונכונה יותר.

 

2019-08-04T11:23:41+03:00