פוטושופ תרגילים    

תוכנת הפוטושופ הידועה נהייתה התוכנה העיקרית בה משתמשים רוב המעצבים הגרפיים ופופולרית גם בקרב חובבי הז’אנר למיניהם. לומדים אותה בקורסים מסודרים בדרך כלל שכן התוכנה בעלת הרבה ממשקים ואפליקציות אשר כל מי שמעוניין לעסוק בה מקצועית חייב לדעת.

תוכנה זו קורצת לכל מי שמעוניין לערוך תמונות ולעצב טקסטים לא רק בצורה מקצועית כי אם גם בשביל הכיף ובצורה יותר חובבנית. נושא חשוב הקשור בתוכנה זו הינו לאן לגשת כדי לחרוט את הידע העיצובי בראש והוא נקרא פוטושופ תרגילים וכך גם צריך לכתוב במנוע החיפוש כשניגשים לחפש עזרה.

מה זה נותן לנו

כל מי שמתחיל בתחום זה, בין בשביל קריירה או בין בשביל משחק, זקוק ליד מכוונת ופה בדיוק נכנס פוטושופ תרגילים לתבנית. כשמו כן הוא, ישנם אתרים באינטרנט שמעניקים את האפשרות לתרגל את מה שלמדנו או מה שאין אנו יודעים לעשות.

תמיד ניתקל במצב בו אנו לא בטוחים בצעד הבא או כיצד לגשת לפתרון. בעיקר כאשר המדובר בתוכנות של מחשב אשר בדרך כלל טמון בן פן מסויים בו נתקעים וזקוקים ליתר עזרה. פוטושופ תרגילים מכיל פתרונות וכלים דרכם ניתן לבצע כל מיני עיצובים נחשקים עליהם לא ידענו.

למה לא להיעזר רק באתר הדרכה

בעקרון אין שום מאום מלשלב בין השניים ולעיתים קל יותר למצוא פתרון במקום אחר מאשר דרך אמצעי ההדרכה הנתון ישירות מהיצרן. לאלו אשר למדו בקורס מסודר סביר להניח יהיו פחות שאלות והם יתקלו בפחות בעיות, אך גם הם זקוקים לעיתים לעזרה.

פוטושופ תרגילים עוזר לגשת לבעיות ולתרגל כלים כך שיהיה ניתן לעבוד איתם ביתר קלות. זה לא אומר שלבדוק בעוד אתרים או עזרים שונים אחרים יהיה חסר תועלת אלא פשוט כי במידה ונתקלת בבעיה יש לך את האפשרות לאתר אותה ולתרגל את פתרונה.

לכל יש פתרון

מה שחשוב לזכור הוא שניתן למצוא עזרה בתרגולים אלו של פוטושופ תרגילים, הפרקטיקה אף פעם לא מאכזבת וזו עובדה אשר תופסת לגבי כל תחום בחיים אותו אנו מעוניינים לפתח ובו לגדול.

 

2017-09-04T21:47:27+03:00