פוטושופ 5

העולם החדש של פוטושופ 5

אין ספק כי אף אחד לא יכול לעצור את הקדמה ובכל תחום אנו יכולים לראות כיצד חידושים ופיתוחים רבים מציפים את חיינו כמעט מדי יום. גם בתחום הגרפיקה הממוחשבת ניתן לראות כיצד חידושים רבים מאפיינים את תוכנת פוטושופ 5 לעומת גרסאותיה הקודמות שהיו נפוצות בעולם כולו ושימשו רבים מספר שנים קודם.

דרישות השוק הן דבר דינאמי ומאחר וכולם מנסים להיות יצירתיים יותר ומקוריים אנו רואים מהלכים נועזים של חברות שונות המנסות לעשות הכול בכדי ליצור חידושים שיעניקו יתרונות למשתמשים רבים. חברת “אדובי” המפתחת של תוכנת פוטושופ יודעת שאין היא יכולה לנוח על זרי הדפנה של ההצלחה ועליה לחדש כל הזמן.

להריץ את התוכנה במחשב שלכם

אלו הנחשפים לתוכנת פוטושופ 5 מבינים עד כמה היא בעלת עוצמה ועד כמה האפשרויות לעריכה ולעבודה עם אובייקטים שונים הן רבות ומדהימות. עבודה עם גרסאות חדשות של תוכנת פוטושופ היא דבר שרבים מעוניינים בו אך עליהם לשים לב לנקודה טכנית הקשורה ליכולות המחשב שעליו הם מנסים להתקין אותה.

למחשבים שונים יש נתונים טכניים שיכולים שלא להספיק במקרים מסוימים. להלן מספר נתונים להשוואה ולתשומת לב.

עבודה עם גרסה קודמת

עבודה עם תוכנת פוטושופ 5

פונקציות מוכרות

תוספת פונקציות חדשות שצריך להכיר

יכולה לעבוד על מחשבים עם נתונים טכניים סבירים

דורשת נתונים טכניים רציניים יותר

עובדת בשילוב עם תוכנות מסוימות

מציגה אפשרויות רחבות יותר לעבודה

חיפוש מקורות למציאת התוכנה

בעולם של היום המקורות למציאת חומרים שונים הם רבים יותר מאשר בעבר. כיום יש לנו את רשת האינטרנט שבה ניתן למצוא כמעט כל מידע שעולה על דעתנו. גולשים ממדינות שונות בעולם יכולים בפשטות ובמהירות להעלות מידע חשוב על נושא מסוים וגולשים מצדו השני של העולם ימצאו אותו ויעשו בו שימוש מסוים.

כך גם בכל הקשור לתוכנת הגרפיקה פוטושופ 5 שיכול להיות שמעבר למכירתה הרגילה או לשיווקה החוקי בצורות שונות יהיו גם כאלו שינסו ויצליחו לפרוץ אותה בכדי להעלות אותה לרשת האינטרנט בצורה בלתי חוקית ולאפשר לאחרים להוריד אותה ולעשות בה שימוש כרצונם.

2017-09-04T21:32:54+02:00