פוטושופ 9

תוכנת פוטושופ 9 היא תוכנת עיצוב גרפיקה מקצועית, מצוינת ומקיפה לעריכה, ציור ועיבוד תמונות דיגיטליות. בעזרתה ניתן לשפר את איכות התמונות ואת אופן הצגתן, לדוגמא: *ניתן להחיל עליהן אפקטים מיוחדים *להעלים אובייקטים מתמונות קיימות ועוד.

גירסה זו של פוטושופ 9 אמנם תומכת בגופנים בעברית, אך לא בכתיבתם מימין לשמאל, שזה אולי החיסרון שלה אך יש בה המון אפקטים נוספים בגרסא זו ובנוסף גם אופציות נוספות לבחירה. ברשת מופצים מדריכים שונים רבים ומגוונים לתוכנה.

תוכנה חזקה.

כידוע פוטושופ היא אחת התוכנות החזקות ביותר כיום לעיבוד תמונה ולעיצוב גרפי. היא מאפשרת עבודה מאוד נוחה עם שכבות ומסכות ובאמצעות פילטרים ייעודיים כמו *חידוד * ניקוי רעשים וכד’ ומאפשרת לערוך ולשפר תמונות שצולמו במצלמה דיגיטלית.

פוטושופ 9 היא ללא ספק תוכנה מצוינת, פופולארית (ביותר) ומקיפה לעריכה. בעזרתה ניתן לשפר את איכות התמונות ואת אופן הצגתן, להחיל עליהן אפקטים מיוחדים, להעלים אובייקטים מתמונות קיימות,ונראה שאין דבר שהתוכנה הזאת לא יכולה לעשות.

מאפייני תוכנת פוטושופ 9.

בגרסה זו, נוספו מאפיינים חדשים, והעבודה בתוכנה נעשתה קלילה יותר למשתמשים החדשים, ואף מורחבת יותר במקצועיותה כלפי המשתמשים המתקדמים,ישנם מספר מאפיינים לתוכנה זו החושבים מבניהם כמובן הוא נושא עיצוב התמונה שלשמה התכנסו.

פוטושופ 9.

שאר תוכנות הפוטושופ

נוספה אפשרות שכפול יותר טובה, צביעה בצבעים נוספים ובאיכות טובה.

מבחר הצבעים נמוך יותר מאפשר בחירה נמוכה יותר.

איכות 32Bit מוגברתאיכות מרבית וללא פגיעה בתמונה

האיכות אומנם גבוהה אך לא מקסימאלית כבחידוש.

 

תוכנה עם הרבה פחות סיכון.

תוכנת הפוטושופ עברה בדיקות שונות עמ לספק לכם את חווית העיצוב של הדור הבאמבלי חשש לשגיאות שונות בהאו באגיםהיא עברה הרבה שינוים ותיקונים בכדי להציג תוכנה מוגמרת עם רמת מצוינות ומקצועיות גבוהה.

לימוד תוכנת הפוטושופ בכלליותה מאפשרת לך הצלםהאדריכל ואף הרופא ללמוד תוכנה שתשמש אותך בתחום המקצועי ואף האישייצאת מאוכזב מאלבום תמונותעכשיו יש לך יכולת לשנות זאת בקלות באמצעות הכלים שקיבלת דרך הלימוד בתוכנת הפוטושופ 9.

 

2017-09-04T21:41:43+00:00