פוטושופ cs3 בעברית 

פוטושופ cs3 בעברית לנוחות מושלמת

 

רוב העולם מכיר את השפה האנגלית ויש רבים החיים מחוץ למדינות שדוברות אנגלית ועדיין שולטים בשפה זו בצורה מעולה. אך בל נשכח כי יש רבים שלמרות יכולותיהם השכליות לא ממש שולטים בשפה זו והם מעדיפים לוותר על שירותיה, אם ניתן לקרוא לזה כך, מאחר והם מעדיפים בצורה טבעית להשתמש בשפת האם שלהם.

אם ניקח למשל את נושא התוכנות הרי שנראה כי בראש ובראשונה הן מגיעות באנגלית ורק לאחר מכן עוברות לוקליזאציה בכדי להתאים אותן לקהל היעד של המדינה שבה הן משווקות. במקרה כזה ניתן לראות כי בישראל הופצה פוטושופ cs3 בעברית בכדי שכל מי שצריך את התוכנה הזו יוכל להשתמש בה בצורה נוחה ביותר.

לשלוט בתוכנה גרפיקה בצורה המקסימאלית

עבודה עם תוכנות מסוימות היא לא כזו שניתן לבצע בין רגע. יש תוכנות רבות שרק לאחר לימוד ארוך יכול המשתמש לשלוט בהן בצורה רצינית ולבצע עליהן את העבודה שהוא נדרש לבצע. תוכנת פוטושופ cs3 בעברית למשל היא כזו שיש הרבה מה ללמוד בטרם מתחילים לערוך איתה תמונות ברמות שונות.

בכדי לשלוט בתוכנת פוטושופ cs3 בעברית נראה כי רבים לומדים לא מעט, אך בין היתר הם גם נהנים מכך שהתוכנה מוצגת בעברית. כך הם יכולים לעסוק בלימוד התוכנה עצמה ולא בהסתבכות מיותרת עם מושגים מקצועיים בשפה זרה, גם אם היא אנגלית.

לעתים זו ברירת מחדל עבור לא מעט אנשים

ניתן לראות כי עבור ישראלים רבים עבודה עם תוכנת פוטושופ cs3 היא הרבה יותר משאלה של רצון אלא שפשוט אין להם כל ברירה אחרת. במקרים מסוימים יהיו כאלו שלא יצליחו לעבוד עם תוכנה זו בשפה אחרת גם אם היא כזו שנחשבת מוכרת לכמעט כל אחד בעולם המערבי וגם אם יש רבים כל כך שמשתמשים בה.

נוכל להשוות בין צורת העבודה של אלו העובדים על תוכנה זו בעברית ובין אלו שנאלצים לעבוד בה באנגלית.

פוטושופ cs3 בעברית

באנגלית

עבודה שוטפת ומהירה

עבודה שיכולה להיות מקרטעת (במיוחד בהתחלה)

הכרת כל הפונקציות בצורה קלה

חשיפה מוגבלת לפונקציות שונות

יכולת קלה להתעדכנות

ויתור על עדכונים בשל מסורבלות מסוימת

יצירת שליטה מלאה

שליטה רק באלמנטים נדרשים

2017-09-04T21:49:45+00:00