פוטושופ CS6 CC – ללמוד את סודות הפוטושופ. צפו, מדריכים בשיעורי וידאו חינם. חדש!

אם גם אתם רוצים להתאים את עצמכם לעידן החדש, ורוצים לדעת לעצב בפוטושופ בצורה מקצועית, הסרטונים האלו הם בדיוק בשבילכם. בסרטונים תקבלו כלים בסיסיים ומתקדמים לעיצוב בפוטושופ, עיבוד תמונה, עיוותים ותיקונים. המדריכים מוסברים היטב ומותאמים גם למי שאין לו רקע בתחום, ועם הקשבה ורצון ללמוד גם אתם יכולים לדעת את התוכנה ואת המאפיינים שלה. פוטושופ היא לא סתם התוכנה הידועה והשימושית בעולם בתחום העיצוב, והיום אין מעצב או בונה אתרים, כמו גם צלם או כל מי שעוסק בגרפיקה בדרך זו או אחרת, שיכול להרשות לעצמו לא להכיר אותה ולדעת לעשות בה שימוש.  הנה כמה
פוטושופ CS6 CC – ללמוד את סודות הפוטושופ

דוגמאות קטנות למה שהיא מסוגלת לעשות.

תמונה מטושטשת – קרה לכם שצילמתם תמונה ממש, אבל ממש חשובה, אבל תפסתם אומנם את הרגע אך לא מספיק ברור? יש לא מעט תמונות מאלו שפוטושופ יכולה לתקן. תתפלאו איך בכמה קליקים התמונה שהתאכזבתם ממנה כל כך תהפוך לתמונה מוצלחת.
הבהרת תמונה – נכון, יש גם תוכנות פשוטות יותר שפותחו בשנים האחרונות שיודעות להבהיר תמונות שיצאו חשוכות. אך מה אם אתם רוצים להבהיר רק אזור אחד בתמונה? מה אם אתם רוצים ליצור איזה שהוא אפקט עם ההבהרה הזו. לא לחינם התוכנה ממשיכה להתעדכן ולהיות פופולארית מידי שנה. פשוט כי אין לה תחליף אמיתי…

תיקון עיוותים –

קיבלתם תמונה של הסבתא ממלחמת העולם השנייה ואתם ממש רוצים לשפר אותה? עם פוטושופ תוכלו לעשות זאת. הכלים המרובים בפוטושופ מאפשרים לעבוד כמעט על כל תמונה בכל מצב, ועיוותים שקיימים בתמונה יכולים להיעלם (בחלקם) כלא היו. לא תאמינו איך התמונה תיראה לפני ואחרי.
אפקטים שונים – תמונה יכולה להיות עוד אחת מיני רבות, ויכולה עם מספר אפקטים להיות תמונה מיוחדת במינה. עם לימוד פוטושופ תדעו גם אתם להוסיף אפקטים שונים לתמונה ולעשות ממנה תמונה ייחודית ומרשימה.

אין סוף כלים ואפשרויות

תוכנת פוטושופ היא תוכנה שמתעדכנת כל שנה, והיא תוכנה שאלפים רבים עושים בה שימוש, ולמעשה כל מי שיש לו נגיעה לעיצוב חייב לדעת להשתמש בתוכנה. בתוכנה יש עוד אין ספור כלים ואפשרויות שלא נגענו בהם, ועם האוכל בא התיאבון – רק כשתתחילו ללמוד תבינו כמה אתם רוצים לדעת עוד!

2019-08-04T20:50:26+03:00