פוטושופ me  

 

תוכנת הפוטושופ עברה מספר גרסאות ולמזלנו יש לה גם גרסא בעברית אשר אין ספק מקלה לנו על החייםבואו נכיר את הגרסא פוטושופ me התומכת בשפה העברית ואשר מעבירה אותנו לשלב הבא בו גם מי שלא בקיא בשפת הממשק באנגלית יוכל להנות.  

גירסת פוטושופ me מספקת את כל מה שיש בתוכנת הפוטושופתוכנה זו אשר נחשבת כפופולרית ביותר בקרב תוכנות העיצוב למיניהם מגיעה לכל אחד הביתהניתן להוריד לה תוספות שונות שמעניקות לה עוד כלים לעיצוב.

איפה ניתן למצוא את הגירסא

בימינו ניתן ללמוד את התוכנה בגירסת פוטושופ me דרך קורסים אשר קשורים לתחום העיצוב ואשר מספקים לימודים מעמיקים שלהלימודים אלו של הפוטושופ הם חלק חשוב מתוכנית הלימודים והם אלו שממקדים את העיניים על קורות החיים של הבוגר.

ברור לחלוטין שניתן למצוא את הגירסא של פוטושופ me 

באינטרנט ואף סביר להניח שתתאפשר הורדה אם מחפשים עמוק מספיקבמידה ומעוניינים רק להרגיש אותה ועדיין לא בטוחים ברכישתה ניתן בהחלט להוריד אותה עם תקופת ניסיון אשר יכולה לעזור לנו להחליט.

שינוי טוב ומרענן

תוכנה זו בגירסתה העברית סיפקה סוג של הקלה בקרב מעצבי הגרפיקה ומקצועני התחום האחרים אשר משתמשים באופן שוטף בתוכנהאמנם הם כבר בוודאי שולטים מספיק על מנת למצוא דרכם גם בשפה האנגלית אך אין ספק שכאשר ייצאו חידושים יהיה הרבה יותר פשוט להתמודד איתם בעברית.   

כאשר מסתכלים על התמונה המלאה של השינוי המשמעותי שגירסא זו של פוטושופ me ביצעה או אפילו מהפךצריך להסתכל על קהל היעד המקצועי ואף קהל היעד החובבני יותר שכן התוכנה לפתע מקבלת קהל נוסף מבין שני הקהלים הללוקהל אשר מעדיף וחיכה לגירסא זו בדיוק.   

המטרה הסופית

כל מי שנכנס לתחום יודע שניתן להתפתח בו בצורה מהירה ואף להגיע למצב בו מעצב גרפי יוצא בתור עצמאי ולוקח עימו לקוחות דרכם הוא יוצר עודתחום העיצוב לא היה יכול להיות כה נרחב וכה משמעותי לולא היתה תוכנת הפוטושופהיצורת האולטימטיבית של העיצוב.

2017-09-04T21:43:55+03:00