פוטושופ PHOTOSHOP עיצוב תמונות – תרגילים למתחילים ולמתקדמים

//פוטושופ PHOTOSHOP עיצוב תמונות – תרגילים למתחילים ולמתקדמים

אין סוף שימושים יום יומיים לכל אחד פוטושופ PHOTOSHOP עיצוב תמונות – תרגילים למתחילים ולמתקדמים

החלטתם להיכנס לעולם האין סופי של פוטושופ? מצוין! אתם הולכים ליהנות ואתם הולכים לבלות, ומעבר לזה אתם הולכים לרכוש לעצמכם מיומנות שיכולה לסייע לכם בדברים רבים. פוטושופ היא לא עוד תוכנה או אפליקציה לעיבוד תמונות אלא כוללת בתוכה אין סוף כלים שימושיים הן למי שרוצה לעסוק בתחום באופן מקצועי והן לחובבנים. בסרטון זה תוכלו ללמוד איך לעצב תמונות בפוטושופ ותוכלו לתרגל את הפעולות הללו. לא משנה אם אתם מתחילים או מתקדמים ולא משנה מאיזו סיבה אתם רוצים ללמוד את התוכנה. אתם צריכים רק להקשיב לנאמר ולתרגל עוד ועוד ובסופו של דבר תוכלו לעשות את זה בקלות רבה.

Photoshop Tutorials – YouTube לימוד תוכנת פוטושופ ליום יום

בשביל ללמוד פוטושופ אתם לא צריכים אם כן להיות צלמים או מעצבים גרפיים גם לא אנשי פרסום למרות שכל אלו עושים שימוש תדיר בתוכנה. כל אחד היום מצלם בכל מקום ובכל זמן וחלק ניכר מהצילומים הללו יכול להיות שימושי בשבילנו או מזכרת נחמדה. אך חלק מאותם צילומים לא תמיד יוצאים באיכות הדרושה ולעתים פרט קטן בתמונה שישונה יהפוך אותה לתמונה מיוחדת. בשביל שזה יקרה אתם צריכים את פוטושופ ואתם יכולים לעבד את התמונות שלכם ולהפוך אותן לתמונות מדהימות. יש עוד אין סוף שימושים יום יומיים לכל אחד בפוטושופ ואם תתמקצעו בתוכנה תוכלו בקלות לבצע את אותם דברים וגם לעזור לחברים…

דרמתיות בתמונה עם שימוש שקופיות בפוטושופ

פוטושופ PHOTOSHOP

הדרכה פוטושופ – תוכנת חובה לצלמים.

אם אתם צלמים מקצועיים אתם בטוח צריכים את התוכנה. אז נכון, יש צלמים שנותנים לאחרים לעבד עבורם את התמונות אותם הם מצלמים, אך אם תדעו לעשות את זה ולעבוד עם התוכנה לא תצטרכו לשלם על כל דבר למישהו אחר. לעיתים שיפור קטן בתמונה שיכול לקחת לכם חמש דקות אם תדעו לעבוד עם התוכנה, יחסוך לכם עשרות ומאות שקלים. בנוסף, אתם יכולים להציע ללקוחות שלכם אלבומים מעוצבים ויכולים להיות אלו שיעצבו את אותם אלבומים. זו תוספת הכנסה מצוינת וכל צלם שיידע לעצב עם פוטושופ, יוכל או להרוויח יותר או להציע את העיצוב כשירות משלים בתוך התשלום, וכך להגדיל את כמות הלקוחות הפוטנציאליים שלו.

ללמוד קורס פוטושופ רק בסולו!

אם אתם רוצים להכיר את התוכנה טוב יותר מאשר לראות כמה סרטונים, או אם אתם רוצים ללמוד אותה יחד עם תוכנות גרפיות נוספות ולפתוח המון דלתות בתחום הקריירה שלכם, מכללת סולו היא המכללה אותה אתם מחפשים. במכללת סולו תוכלו ללמוד מתי שמתאים לכם ותוכלו לרכוש מקצוע מדהים עיצוב גרפי  או ללמוד את פוטושופ בשביל עיסוק חובבני ובשביל שימוש יום יומי. במכללת סולו לומדים עם המרצים הטובים ביותר בשיטת אחד על אחד דרך המחשב, שיטה שהוכיחה את עצמה אצל מאות בוגרים שהשתלבו בתעשיית העיצוב ועושים חיל בתחום.

 

 

2019-07-24T23:24:56+03:00