פייסבוק עיצוב גרפי
פייסבוק עיצוב גרפי

פייסבוק עיצוב גרפי

טיפים חשובים איך למכור יותר דרך שימוש בעיצוב גרפי מקצועי ונכון ברשת החברתית פייסבוק

במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים כיצד להכין עיצובים גרפיים במהירות בשימוש בתוכנות גרפיות של חברת אדובי. הסרטונים כאן מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לשדרג את יכולות העיצוב שלו ברשתות החברתיות. אין ספק שכיום יש פרסומות ללא הפסקה ברשת החברתית פייסבוק והיא מאפשרת לעסקים לפרסם בחינם כל רעיון או מוצר כלשהו אזי צריכים להיות יותר מעניינים. שימוש במודעות מעניינות יאפשרו לכם לקדם את העסקים שלכם בדף העסקי או דרך הפרופיל האישי. ככל שהמודעות שלכם יהיו מעוצבות בסגנון נכון ומקצועי תוכלו בהחלט להגיע לרמות מאוד גבוהות של מכירות. טיפים בעמוד זה מתאימים גם לכאלה שלא יודעים תוכנות גרפיות ורוצים לקבל קצת מידע איך להשתלב בתעשייה הזאת ולעצב בעצמכם כל גרפיקה דיגיטלית אפשרית.

פייסבוק ועיצוב גרפי כבר מזמן הולכים ביחדאם בעבר הרשת החברתית הייתה אך ורק בשביל לשתף בתמונותחוויותוכל מה שמסביב הרי שהיום היא גם פלטפורמה עסקית חשובה מאודהיום אין עסק שיכול להרשות לעצמו לא להיות ברשת החברתית מהסיבה הפשוטה – כולם נמצאים שםפייסבוק היא הרשת המובילה מבין הרשתות הקיימות היום והיא רק הולכת ומתפתחת כל הזמןהייחודיות שלה והכדאיות לפרסם בה מגיעים בעיקר ממקום אחד – היא אוספת עלינו כל הזמן מידע מה שאומר שאנו בתור בעלי עסקים נוכל לטרגט את הלקוחות שלנונוכל להציע את המוצרים או השירותים שלנו בדיוק ללקוחות שכנראה יתעניינו יותר מאחרים מה שהופך את פייסבוק למכרה זהב של ממשאז מה הקשר לעיצוב גרפיפשוט מאוד… בשביל לפרסם בצורה נכונה ובשביל להגיע לקהל היעד הספציפי צריך גם ליצור לו חוויה ויזואלית וזה אומר בעיקר עיצוב גרפי של החומרים המפורסמים..

פייסבוק עיצוב גרפי

מה צריך לעצב בפייסבוק? האם אפשר גם לעצב לאינסטגרם?

פייסבוק עיצוב גרפי מתייחס לכל חומר גרפי שעובדים עליו לטובת השיווק בפייסבוקאם מדובר על קמפיין פרסומי צריך לעצב את התמונות שמעלים כחלק מן הקמפיין או כל חומר אחר שאמור להיות מוצג לגולשיםחשוב לעצב את החומר הזה ברמה מקצועית גבוהה בכדי שהוא יעשה את העבודהמעבר לתמונות בקמפיין פרסומיצריך לעצב את הדף העסקי עצמואת התמונה הראשית ואת תמונת הפרופיל.עיצוב דף הפייסבוק העסקי חייב להיעשות ברוח האתר ובכללברוח המותגכך שהוא ישמור על אחידות בכל מה שהוא משדר ללקוח.

לא חייבים מעצב בגרפי! – ללמוד לבצע בעצמכם כל סגנון גרפי כזה או אחר

מי שיכול להרשות לעצמו מעצב גרפי מקצועי זה מצויןאך רבים מהעסקים הקטנים לא יכולים להרשות את זה לעצמם וגם יש כאלו שלא רוצים להוציא הוצאה גדולה למטרה הזובדיוק בשביל זה יש את תוכנת פוטושופוגם אם אתם לא אנשי מקצוע מהתחום ואתם בלי נגיעה לגרפיקה תוכלו ללמוד אותה מהר מאודפוטושופ היא לא תוכנה שקשה ללמודהיא תוכנה פשוטה אך היא דורשת תרגולעם תרגול רב והתמדה ניתן להגיע לתוצאות מרשימות

במידה ואתם מעצבים בעצמכם את העבודות בעיצוב גרפי לא תצטרכו להיות תלויים באף אחד ולחסוך עלויות מאוד גבוהות בהכנת גרפיקה דיגיטלית. תחילה תצטרכו ללמוד את השפה העיצובית וכיצד לקשר את האלמנטים הוויזואלים לנושא שאותו אתם צריכים לעצב. התוכנות הגרפיות הם רק כלים אבל כל החשיבה מעבר תהיה שלכם. ככל שיהיה לכם יותר ידע תוכלו להגיע לרמות עיצוב מקצועיות ולפרסם את העסקים שלכם בעצמכם.  כמו כל שפה שצריכים לדעת גם עיצוב גרפי הוא שפה ויש לו חוקים משלו ככל שתתרגלו את כל הנושאים והתוכנות הגרפיות בצורה מקצועית תוכלו למתג את העסק שלכם תוך שמירה קפדנית על ערך המותג. התוכנות הגרפיות הם מאוד ידידותיות ומאפשרות לכל אחד בהבנה לוגית כזו או אחרת להגיע על ידי הפקודות להכנה של עיצובים מקצועיים החל מעיבוד תמונה ועד ליצירת לוגואים או מודעות פרסומיות.

קידום אורגני בפייסבוק  על ידי עיצוב גרפי – התמונות והמודעות שלכם יעבדו בצורה נכונה

קידום אורגני בפייסבוק הוא תהליך מאוד חשוב להצלחת תהליך המכירות של עסקים שמחליטים לפרסם באמצעות הרשת החברתית. ככל שדף הפייסבוק שלכם יהיה עשיר בגרפיקה ותמונות ויזואליות תוכלו לקבל יותר מבקרים. פייסבוק נותנת חשיבות ועדיפות לבעלי העסקים שדואגים לדף הפייסבוק שלהם וככל שיש יותר פוסטים עם תמונות הדף יופיע אצל יותר גולשים גם לאנשים שלא עושים  לייק בדף העסקי שלכם והם לא עוקבים שלכם בצורה קבועה. תמונות ומודעות מוכרות הרבה יותר מאשר סטטוס פרסומי שמוגדר על ידי כיתוב בלבד. אנשים אוהבים לראות אלמנטים ויזואליים ורוצים לראות את בעלי העסקים משקיעים בפרסום בצורה נכונה. עליכם לדאוג שכל האלמנטים והגרפיקה בדף העסקי יכלול תמונות או אביזרים אחרים מעוצבים ויראו בצורה נקייה ואיכותית, כי בסופו של דבר גולשים שופטים איך עסקים נראים ברשת החברתית וזה אחד הדברים שגולשים הולכים לראות לפני שהם הולכים לקנות את המוצר.

במנוע חיפוש בפייסבוק אפשר להקליד מילת חיפוש לפי הצרכים האישיים של הגולשים. במידה והדף שלכם חי ופעיל לאורך זמן עם אינספור מילות מפתח שהכנסתם לתמונות אזי כל פעם שגולשים יחפשו מוצר מסוים בקטגוריית חיפוש הדף שלכם יופיע בין הראשונים. קידום אורגני הוא מתבצע גם בגוגל וגוגל כיום סורקת את כל הדפים של פייסבוק ומציגה אותם גם במנוע החיפוש שלה. במידה ויש לכם הרבה גרפיקות ותמונות בדף הפייסבוק הם יופיעו גם במנוע החיפוש של התמונות הייעודי של גוגל.

קצת על תוכנה העיצוב תמונות מספר אחת פוטושופ

פוטושופ היא תוכנת הבחירה של אנשי גרפיקההיא תוכנה מבית חברת אדובי והיא אחות לתוכנות כמו אילוסטרייטוראינדיזייןדרימוויבר ואחרות והיא תוכנה שניתן באמצעותה להפיק כל עבודת עיצובבין אם זו עבודת עיצוב לפייסבוק ובין אם זו עבודה לכל מטרה אחרת באינטרנט עדיף לעשות את זה לבד לאחר שמכירים את פוטושופ גם בשביל ההנאה וגם בשביל החיסכוןעם פוטושופ אתם יכולים להגיע רחוקאתם יכולים לעצב כל דבר וגם אם אתם עושים את זה עכשיו רק לעסק שלכם יכול להיות שבעתיד תרצו לעשות את זה כפרנסהפוטושופ היא תוכנת הבחירה של אנשי המקצוע וגם חובבנים צריכים לבחור בה על פני כל תוכנה אחרת.

ללמוד להכין באנרים ופרסומות בתוכנות הגרפיות

התוכנות הגרפיות כבר הזכרנו קודם הם רק כלים. תוכלו לראות בשיעורים יוטיוב שהכנו כאן את הטכניקות המקצועיות שמעצבים גרפיים עושים על ידי שימוש בפקודות פשוטות בתוכנה. ככל שיש לכם יותר ידע בתוכנות גרפיות יהיה לכם חופש פעולה לבצע סגנונות עיצוב. אם אתם אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית בהחלט תמצאו בתוכנות הגרפיקה חממה והנאה מקסימלית להכין את העיצובים בעצמכם. לכל תוכנה יש סגנון עיצוב משלה ואם ניקח לדוגמה את תוכנת הפוטושופ עיקר העיסוק שלה זה בעבודה גרפית על תמונות ויצירת מניפולציות שונות דרך תמונות. כל תמונה משעממת יכולה להיראות דרמטית ומעבירה מסר במידה ואתם יודעים איך להשתמש בתוכנת הפוטושופ. אילוסטרייטור היא עובדת נהדר עם צורות וקווים ואפשר להכין גם באמצעותה מודעות ועיצובים בצורה מאוד גבוהה. השילוב בין 2 התוכנות האלה מאפשר למעצבים גרפים להגיע לרמות גימור מאוד גבוהות. אין ספק שצריכים ללמוד אותם לאורכה ולרוחבה ולתרגל המון כאלה כדי להגיע לשליטה מלאה ולפיתוח היצירתיות / הכישרון העיצובי.

ללמוד את חוקי העיצוב שיעבדו בצורה נכונה

במסגרת לימודי העיצוב תלמדו לא רק את התוכנות בעיצוב גרפי אלה שימוש בחוקי העיצוב שלומדים מעצבים גרפיים. החוקים כוללים קומפוזיציה גרפית לסידור האלמנטים בצורה נכונה כדי שהמסרים החברתיים יעבדו נכון. נלמד כיצד להשתמש בצבעים שיעשו את העבודה ויעבירו את המסר לקהל היעד. לכל קהל יעד יש את הצבעים הנכונים לו ובמידה ולא נשתמש בתמונות או גרפיקות איכותיות נעשה את הפעולות ההפוכות. במהלך הלימודים תקבלו תרגילים ושיעורי בית מיועדים לנושאים שאתם צריכים לעצב כדי לתת לכם חופש פעולה ועבודה מהירה בתוכנות של חברת אדובי.

לימודים אונליין מהבית בתחומי העיצוב וגרפיקה ממוחשבת

הלימודים בבית הספר מתקיימים דרך האינטרנט אונליין בהדרכה אישית עם מורים פרטיים במתכונת של שיעורים פרטיים. תקבלו מבית הספר תוכנה שמאפשרת לשתף את המסך שלכם עם המורה הפרטי. המורים וכל להזיז לכם את העכבר תוך הסברים רכבים על תוכנות העיצוב הגרפי. השיחה מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו של תוכנת הסקייפ עובדת או דרך הטלפון. במהלך השיעור המורה אסביר לכם נושאים מסוימים ולאחר ההסבר תצטרכו להראות שאתם באמת מבינים את החומר בצורה טובה. במידה ויש נושא שהוא לא ברור ואתם רוצים שהמורה יחזור על זה אזי תקבלו הסבר נוסף על כל המהלכים.

למידה אישית במתכונת של שיעורים פרטיים יבטיחו לכם לקבל את מלוא תשומת הלב וכמובן נוחות מקסימאלית בלימודים אונליין מהבית או מהמשרד. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם יועצי הלימוד של בית הספר איך ללמוד אונליין דרך האינטרנט את מקצועות עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת יחדיו. עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בכל הסרטונים שהכנו במיוחד עבורכם כדי לתת לכם מידע מה היכולות של התוכנות הגרפיות כיום,  צפייה מהנה