פילטר ציור- פוטושופ מדריך חינם

עיצוב גרפי און ליין הוא בית ספר שמאפשר לכם כיום ללמוד את מגוון תוכנות גרפיקה ממוחשבות און ליין במתכונת של אחד על אחד ובהדרכה אישית וצמודה. מדובר בלימודים יעילים בעלי מגוון רחב של יתרונות, כמה מהם נובעים מכך שלא תצטרכו כלל לצאת מן הבית ותוכלו ליהנות מתהליך למידה עצמאי ואיכותי שמועבר על ידי מיטב המומחים בתחום העיצוב הגרפי בכלל ובתוכנת פוטושופ בפרט. הסרטונים והמדריכים הרבים שמופיעים באתר הבית של מכללת סולו לעיצוב גרפי און ליין, כוללים הדרכה מכוונת ומעמיקה ללימודי כלי תוכנת פוטושופ.

כיצד להפוך תמונות למצוירות?

בסרטון הנוכחי נתמקד באפקטים של פילטרים מרשימים במיוחד. ישנן קטגוריות רבות של פילטרים שמוצעות על ידי תוכנת פוטושופ, ניתן לבחור כמה גוונים של פילטרים, ועוד מגוון רחב של אפשרויות בקטגוריית הפילטרים. באמצעות אלו ניתן להפוך את כל התמונה לציור שנראה ממשי במיוחד. אולם ניתן גם באמצעות כלי זה להפוך רק חלק מסוים מן התמונה למצוירת. ואז ניתן למעשה להלביש על חלק זה את הפילטר המבוקש וליהנות מאזור אחד בלבד מצויר ולא מתמונה שלמה שנראית מצוירת.

לימודי הכלים של תוכנת פוטושופ

ניתן לבחור שרק הרקע של התמונה ייראה מצויר, מה שיכול לייצר תוצאה מאד מרשימה במיוחד אם הדמות המצולמת מופיעה על רקע של טבע פורח. בנוסף ניתן לעשות פילטרים מצוירים על חלקים נוספים בתמונה. מלבד סרטון זה, אתר הבית של מכללת סולו- לימודים גרפיים און ליין, ניתן להתרשם ממדריכים נוספים ללימודי תוכנת פוטושופ. חלקם מיועדים לאנשים בעלי רקע והבנה בסיסית בתוכנת פוטושופ ואילו חלקם מתאימים גם לאנשים שמעולם לא עבדות או עשו שימוש בתוכנה.

מגוון יתרונות

כיום תוכנת פוטושופ נחשבת לאחת התוכנות השימושיות והמבוקשות ביותר בעולם העיצוב הגרפי, עיצוב מוצר, עיצוב אופנה, צילום וכן הלאה. אם ברצונכם להשתלב באחד מהתחומים הללו, יהיה צורך תחילה להיחשף וללמוד את תוכנת פוטושופ. לימודי התוכנה למעשה פותחים בפניכם צוהר לעולם רחב הכולל בתוכו מגוון של אפשרויות תעסוקה עם שכר נאה בצדן ולא מעט יוקרה.

 

2017-09-04T21:09:31+03:00