פלאש שפותחה על ידי אדובי מערכות ,הינה אחת מתוכנות המולטימדיה

//פלאש שפותחה על ידי אדובי מערכות ,הינה אחת מתוכנות המולטימדיה

פלאש שפותחה על ידי אדובי מערכות ,הינה אחת מתוכנות המולטימדיה המקדמות ונמכרות ביותר בעולם, כך שקשה מאוד למצוא חברת עיצוב או משרד פרסום שלא עובד עם תוכנת הפלאש. למעשה בעזרת תוכנת הפלאש ניתן לבנות סרטוני מדיה/אנימציה ברמה גבוה ומתקדמת ומשתמשים בה כיום בפרסומות הטלוויזיה, פרסומות האינטרנט, משחקי מחשב רבים ועוד. על מנת להכיר את תוכנת הפלאש על בוריה ולשלוט בה באופן מקצועי יש לעבור קורס נחמד- קורס פלאש שיכשיר אותנו לבצע מיומנות זו ויקנה לנו את הידע הנדרש והכלים ההכרחיים.

פלאש שפותחה על ידי אדובי מערכות ,הינה אחת מתוכנות המולטימדיה

תנאי קבלה ותוכנית הלימודים של קורס פלאש

למעשה אין כל תנאי קבלה ללימודי קורס פלאש ועל כן, כל אחד או אחת שרק מעוניינים ללמוד את התוכנה לצורך מקצועי או לצרכים פרטיים כתחביב וכו’, יכולים לגשת ולהירשם באחד מן המוסדות הרבים שמספקים הכשרה זו ברחבי הארץ.

  • למרות שרבים סבורים כי על מנת ללמוד את תוכנת הפלאש יש צורך ברק במחשבים ובאינטרנט ברמה גבוהה אין הדבר נכון ורבים מן המגיעים ללמוד קורס פלאש מגיעים ללא רק מוקדם כלל באינטרנט משום שהתוכנה נוחה לשימוש וקלה להבנה.
  • קורס פלאש אינו קורס ארוך ולרוב מתבצע בתוכנית בת 8-10 מפגשים חד שבועיים בלבד, בה השיעורים שיועברו הינם לרוב שיעורים מעשיים שבהם לומדים לעבוד עם התוכנה ולהכיר את הכלים והמאפיינים שבה. בין השיעורים: מבוא והיכרות ראשונית עם התוכנה, יצירת אנימציה, יצירת סרטוני וידיאו, יצירת פלאשים לאתרי אינטרנט ועוד.

 

למי מתאים קורס פלאש ומה היתרונות

לימודי קורס פלאש ניתנים לכל אחד שמעוניין להכיר את התוכנה באופן מקצועי או אפילו כתחביב אישי שכן ניתן לראות בקורסי הפלאש המון לומדים שכבר עוסקים בתחום ההייטק והעיצוב ורוצים להתפתח ולהכיר גם את תוכנת הפלאש לצורך התקדמות בעבודה וכמו כן, גם אנשים שמגיעים ללמוד את קורס הפלאש בשל אהבה גדולה לתחום העיצוב והגרפיקה גרידא.

בסוף לימודי קורס פלאש כל הבוגרים יקבלו תעודת גמר ויוכלו להשתלב בעבודות נחשקות בתחום האינטרנט והפרסום שבהם תנאי העבודה לרוב מהטובים ביותר בשוק והשכר גם כן לא רע בכלל.

2019-08-05T00:39:56+03:00