פרוייקטים קורס בגרפיקה ממוחשבת

גרפיקה הינה אחת משיטות עיצוב ולפיכך גרפיקה ממוחשבת הינה שיטת עיצוב שנעשית באמצעות המחשב ותוכנות הגרפיקה המותקנות בו. תחום הגרפיקה הינו תחום שקיים כבר עשרות שנים, אך עם כניסתו של המחשב לחיינו, אין ספק כי התחום זינק מעלה וכיום נחשב לאחד מהמקצועות הנחשבים והנחשקים ביותר.

אז למה המחשוב כל-כך חיוני לתחום הגרפיקה?

  • מאז ומתמיד תחום הגרפיקה והעיצוב היה נפוץ מאוד, אך בעבר, הגרפיקאים היו למעשה מעצבים שיושבים ועושים את כל עבודת העיצוב בידיהם בלבד, דהיינו, גוזרים, מדביקים, מחברים וכו’ – מה שהמחשב מבצע עבורם כיום וברמה מדויקת, מהירה ומקצועית בהרבה.


היכן ניתן ללמוד גרפיקה ממוחשבת ?

בשל הביקוש הרב שיש לתחום העיצוב הגרפי, כיום ניתן למצוא עוד ועוד מוסדות חינוך הפזורים בכל רחבי הארץ ומעניקים הכשרה בתחום הגרפיקה. ניתן ללמוד גרפיקה ממוחשבת כקורסים בודדים או כתואר שלם בעיצוב וגרפיקה.

היכן ניתן ללמוד גרפיקה ממוחשבת

גרפיקה ממוחשבת תואר –

תואר בגרפיקה הוא תואר נחשב מאוד ומתבקש מאוד וניתן למצוא כמה מוסדות ברחבי הארץ שמעניקות הכשרה בו. כמו כן, לימודי תואר גרפיקה ממוחשבת נמשכים כ-4 שנים שבסופם יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודות רבות המוצעות בשוק שבהן התנאים מעולים והמשכורות לא רעות בכלל.

  • קורס בגרפיקה ממוחשבת – הדרך הקלה יותר להיכנס לתחום הגרפיקה הממוחשבת היא לעבור קורס שנמשך כמה חודשים שמעניק תעודת גמר ולאחריו לנסות ולהתקבל לעבודות המוצעות בשוק. אין ספק כי הקורס הוא זול יותר ומהיר יותר מהתואר וכמו כן, גם הוא לרוב ללא תנאי קבלה וכך מוצא פיתרון לכל אותם אנשים שלא יכולים לממן שכר לימוד של תואר או שאינם עומדים בתנאי הקבלה לתואר בתחום זה. אך לצד היתרונות הרבים התלמידים בלימודי תעודה בעיצוב גרפי צריכים להכין תיק עבודות מקצועי לקבלה לעבודה : בקורס התלמידים לומדים באופן רציני מאוד מקבלים תמונה מפורטת ואת כל הכלים ההכרחיים אשר חיוניים לתחום זה.
  • מעצב גרפי מיומן ומקצועי יודע כי מוטלות עליו שתי משימות חשובות בכל תהליך של עיצוב גרפי ממוחשב שהוא עושה והינן: שילוב בין יופי לאופי, דהיינו, לגרום למסר בתוצר הסופי להיות קליט ואחיד ובנוסף למשוך את עיניי הצרכנים בחיצוניות שלו.
2019-08-05T10:02:07+03:00