פרסום בפייסבוק מחירים ולמה לעבור לפרסום חינמי על ידי עיצוב תמונות ומודעה?

//פרסום בפייסבוק מחירים ולמה לעבור לפרסום חינמי על ידי עיצוב תמונות ומודעה?

זה נכון להגיד שהפרסום בפייסבוק עובד, לשלם לפייסבוק לפי הקלקה

או לשלם להם לפי יום להפצת מודעות פרסומיות שיצרנו, אבל זה עדין כסף ובתור עסק קטן, יהיה מומלץ לא להתחיל קמפיינים בתשלום בפייסבוק אלא פשוט להעלות פוסטים עם תמונות מעוצבות.
פרסום בפייסבוק מחירים ולמה לעבור לפרסום חינמי על ידי עיצוב תמונות ומודעה

אבל אם לא אבנה קמפיין בתשלום בפייסבוק, מי יסתכל על המודעות שלי?

זה לא ממש משנה כמה שתשקיע עכשיו או אח”כ לשם התחלה, תתחיל להראות קצת פעילות בפייסבוק, להעלות תמונות מעוצבות בתוכנת פוטושופ, להעלות תכנים מעניינים לפוסטים, תדאג לעדכן את הדברים כל כמה ימים, חשוב שלקוחות יאמרו לעצמם, “הנה עסק שלוקח עצמו ברצינות, מעדכן את הדברים בזמן, שם תמונות מעוצבות ויפות יש לו מאמרים מעניינים שמתחלפים, מעניין מה הוא מוכר” כך עוד ועוד לקוחות יתעניינו בדף הפייסבוק שלכם, ובשירות עליו אתם מדברים במאמרים שלכם, יעשו לייק יעבירו אותו הלאה ויסתקרנו אלו פוסטים תפרסמו לפעמים הבאות, או אילו תמונות יפות ומעוצבות תעלו בפעם הבאה.
חשוב לא להתבלבל ולא להעלות בטעות תמונות לא מעוצבות, שלא נראות טוב, כי כל הדעה הטובה שחשבו הלקוחות על השירות והעסק שלכם, עלולה להשתנות לרעה למחשבה שאם התמונות לא נראות טוב, בטח גם לא משקיע בשירות, למרות שאין זה נכון, זה מה שמשדרת תמונה שלא נראית טוב לאנשים רבים. ולכן חשוב ליפות אותה ולעצב אותה כמה שיותר מהר.

תמונות שעולות לפייסבוק מהרגע שהופכים אותן ל”ציבוריות” יש אפשרות גם להפוך פוסטים לפרטיים, כלומר רק בעל דף הפייסבוק יכול לראות את אותו הפוסט וגולשי פייסבוק אחרים לא.

תוכנת הפוטושופ יכולה לתת סיוע רב בנוגע לעיצוב תמונות, התוכנה יכולה להוסיף מסגרות, צבע, טיפול בניגודיות הצבע, התוכנה יכולה להוריד אלמנטים ולהוסיף אלמנטים חדשים, לשלב בין התמונות, אפשר לשלב טקסט בתוך התמונה, אם העניין יעזור להעביר את המסר שרוצה בעל העסק, כל תמונה ניתן להתאים לגדלים מוסכמים, במיוחד גדלים שקבעה פייסבוק כשמעלים הודעות לפלטפורמה שלה, תמונה הדר גדולה של 851X315 פיקסלים, יהיה חשוב מאוד שתעוצב טוב ותהיה ברזולוציה טובה, זוהי תמונה מייצגת וחשוב מאוד שתהיה מעוצבת טוב. לאחר תמונת ההדר, ניתן להוסיף פוסטים שונים, גם חינמיים, שמורכבים מתמונה מעוצבת, מטקסט שיווקי טוב ומהפניה לקישור שבעל העסק מחליט, המטרה היא לגרום דבר ראשון, לגולשי פייסבוק שמעוניינים לעבור לצפות באתר של בעל העסק או לרכוש מהמוצרים שלו עצמו לבדם.
חשוב מאוד ללמוד את תוכנת הפוטושופ במכללות ברחבי הארץ ובאף במכללות שנותנים שיעורים פרטיים און ליין עם מורה מקצועי ומומחה שיעקוב אחרי כל צעד של התלמיד.


2019-08-05T09:11:37+03:00