צביעה ממוחשבת

אם אתם כישרוניים ויש לכם ציורים במחשב שסרקתם או ביצעתם סריקה איכותית תוכלו לראות בסרטון הבא כיצד או איך לצבוע איורים או ציורים ישירות במחשב על ידי תוכנת צביעה של ציורים כמו הפוטושופ, יכולות הפוטושופ הם רבות ועל כך נכתבו אין ספור מאמרים ברשת על נפלאותיה, הכנו לכם סרטון מאוד בסיסי שימחיש לכם איך לצבוע ישירות במחשב על סריקה. דוגמאות לציורים דיגיטליים בתחתית העמוד.

טיפים בסריקה של הציור

אם החלטתם לסרוק את התמונה או הציור שלכם ולהעלות אותו למחשב מאוד כדאי שתבדקו מהו הרזולוציה שאתם סורקים איתה, לכל סורק גרפי יש את הרזולוציה שלו, במידה ולא קבעתם רזולוציה לפחות של 300 DPI העבודה שלכם לא תהייה מספיק טובה לתוכנת עיבוד הסריקות כמו הפוטושופ, תוכלו לראות מגוון סרטונים של תוכנת פוטושופ ולראות קצת יותר על יכולותיה המדהימים בכל מה שקשור לאיורים וציורים וגם עיצוב תמונות בצורה מדהימה.

איך מתחילים לצייר מהי התוכנה המועדפת ? איך לומדים לעבוד איך לצבוע ציור

אם כבר אתם אוהבים לצייר אז למה לא לעשות כבר את הכל בתוכנות לעיצוב גרפי? שלבי העבודה יכולים להיות על ידי ציורים גרפיים וקטורים בתוכנת אילוסטרייטור או בתוכנת הפוטושופ, אם כל הכבוד לעפרון והדף היום הטכנולוגיה מאפשרת לכל צייר או ציירת לעבוד בצורה נפלאה על תוכנות ציור מקצועיות ישירות למחשב חלקם בחינם וחלקם יש להם עלות מינימלית. על ידי ביצוע של קורס ציור דיגיטלי במחשב תוכלו לקחת את כל הכשרון שלכם ולהפוך אותו למקצוע גם אם אתם חובבי הציור תוכלו ללמוד לעבוד בצורה טכנולוגית מתקדמת ולעבור לצייר ישירות במחשב, הנוחות שהתוכנות לציור ואיור מאפשרות הדפים והעפרונות ממש לא יכולים לתת לכם את הכלים.עבודה בתחום
כיום לציור הוקטורי יש ערך מוסף בעולם העיצוב גרפי, מעצבים גרפיים יש בשוק אבל המחסור במאיירים וציירים אנחנו מרגישים את זה מאוד עד כדי כך שחברות פרסום פונות למעבר לים לציירים שיעשו להם עבודות לתהליכי עיצוב ופרסום. אם אתם רוצים להפוך את המקצוע הזה שלכם צעד אחד קדימה תוכלו להתחיל לצייר בתוכנות מקצועיות. תלמדו את התוכנות הכי מעודכנות בשוק, תפתחו לכם אתר או בלוג שבו יהיו כל האיורים והעבודות שלכם, חלקם תוכלו להציע למכירה ולגבות את התשלומים שלכם דרך חברת פייפאל והכסף יכנס לכם ישירות לחשבון הבנק שלכם.
  • אם תחליטו לעבוד בצורות מסחריות יותר תוכלו למכור את הציורים שלכם למספר רחב יותר לקהלי יעד, בתחום הזה רבים יבקשו ממכם ציורים לעיצובי לוגו או לצייר דמויות מסחריות לשיווק וקידום מסעות פרסום, תוכלו לראות איו ספור עסקים שמשתמשים במאיירים גרפיים או בציורים כדי להעשיר את הגרפיקה והעיצוב שלהם עם דגש בהעברת מסרים או כוונות דרך האיורים שלכם. אז קחו צעד אחד קדימה והתחילו להפוך את התחביב שלכם למקצוע של ציירים מקצועיים לעבודה בתחום האופנה או בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית למסעות פרסום בהצלחה!

דוגמאות לאיורים וציורים דיגיטליים