ציורים יפים וקלים לציור

כמה פעמים הרגשתם שאתם חייבים לבטא את עצמכם בדרך כלשהיאחייבים להוציא את מה שיש לכם בנפש פנימה אל החוץכמה פעמים אמרתם לעצמכם שאתם חייבים להתמקצע בתחום אומנותי מסוים ולעסוק בו בשעות הפנאי בשביל תחביב ובעיקר בשביל הנפשכמה פעמים אמרתם לעצמכם שציור הוא משהו שמעניין אתכם ועובדהכשכבר התנסתם בציור והפקתם דברים מרשימיםאך תמיד ידעתם שאתם צריכים איזו שהיא דחיפהמשהו שיהפוך את התחביב הזה ואת הרצון הזה למעניין יותר עבורכםואם היה אפשר היום בעידן הטכנולוגי לעשות את זה עם המחשב ולא באופן פיזי כבר מזמן הייתם נכנסים לזה.. אז כןזה אפשרי וזה אפילו רצוי למי שרוצה לצייר ורוצה ללמוד איך לעשות את זה בצורה מקצועית ולהפיק תחת ידיו עבודות מרשימותעם תוכנת אילוסטרייטור תוכלו להיות ציירים ולרתום את הטכנולוגיה ואת האינטרנט לטובתכם.

איך אפשר לצייר עם אילוסטרייטור?

ציורים יפים וקלים לציור

ציורים יפים וקלים לציור כמו גם ציורים מורכבים יותר ניתן לעשות עם אילוסטרייטוראילוסטרייטור היא תוכנת הבחירה של כל גרפיקאי בעיקר מי שעוסק בין השאר בציוראילוסטרייטור היא תוכנה בעלת כלים שונים ואפשרות לעבוד בצורה מדויקת על קויםעל צבעים שונים וסגנונות רבים והיא תוכנה שמאפשרת גם לייבא תמונות ולהפוך אותן לציורים.

יתרונות עבודה עם אילוסטרייטור

  • עבודה מכל מקום בעולם – מה שהורגלנו אליו עד היום – הציור הפיזיגרם לו לתלות באלמנטים פיזיים כמו דפיםצבעים וכדומהציור באילוסטרייטור הוא ציור על גבי המחשב מה שאומר שאתם לא מוגבלים וכל מה שאתם צריכים הוא את התוכנה ומחשב לעבוד עליו.

  • עבודה בשכבות – אילוסטרייטור כמו שאר התוכנות של חברת אדובי מאפשרת לעבוד בשכבותזה אומר שגם אם עשיתם איזו שהיא טעות קריטית במהלך העבודה שאתם לא יכולים לחזור ממנה,אתם לא חייבים להתחיל את הכול מהתחלהכל מה שאתם צריכים הוא למחוק את השכבה שבה עשיתם את הטעות ולהמשיך כמה צעדים קודם לכן.

  • הגדלת אלמנטים – אילוסטרייטור היא תוכנה וקטורית ולא עובדת על פיקסלים כמו פוטושופ ולכן ניתן בתוכנה להגדיל אלמנטים כמה שרוצים בלי לאבד מהאיכותניתן גם להדפיס קובץ גמור בכל גודל שרוצים בלי לפגוע בו מאותה הסיבה.

  • כלים רבים ומגוונים – אילוסטרייטור מאפשרת עבודה עם כלים רבים ומגווניםהיא מאפשרת גם לשלב את העבודה בה עם תוכנות גרפיות אחרות של חברת אדובי מה שהופך את העבודה ליעילה יותר וטובה יותר והתוצאות בהתאם.

רוצים לצייר ציורים יפים?

אם אתם רוצים לצייר ציורים יפים וקלים לציוראילוסטרייטור היא התוכנה אותה אתם צריכיםהיא תוכנה קלה ללימוד והיא תוכנה שכשתכירו אותה לעומק תוכלו ליצור באמצעותה דברים מדהימיםהיא תוכנה כיפית ללימוד ובסופו של דבר הופכת את הציור לבילוי של ממש.

 

2019-08-04T22:16:15+03:00