צייר קעקועים

יש לא מעט אנשים שרוצים לעשות קעקוע. יש צעירים שמחכים כמה שנים עד שהם יהיו עצמאיים ולא יהיו תלויים בהורים שלהם ובעיקר בהתנגדות של ההורים שלהם, יש כאלו שעוד לא בטוחים ורוצים קצת זמן להחליט על זה מכיוון שזו החלטה בלתי הפיכה, ויש את אלו שמחליטים לעשות וזהו. מה שיהיה יהיה ואין דרך חזרה. פעם זה אכן היה סיכון גדול יותר מכיוון שמספיקה טעות אחת קטנה בשביל להרוס את הכול וזה היה נזק בלתי הפיך, אך היום המצב שונה לגמרי. היום יש טכנולוגיה הרבה יותר מדויקת וניתן להפחית משמעותית את הסיכויים לטעויות. דרך אחת להפחית את הסיכונים לטעויות היא על ידי הכנה של הציור המיועד בצורה מושלמת, ציור שלו בתוכנת אילוסטרייטור מה שמבטיח עבודה מדויקת מאוד.

מהי תוכנת אילוסטרייטור?

תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנת צייר מתקדמת מאוד, תוכנה שמאפשרת לצייר באופן מדויק על מחשב. אם בעבר ציור היה פיזי בלבד הרי שהיום ניתן לצייר ציורים מרהיבים ולהפיק תוצאות מדהימות. לא צריך להיות יותר תלויים בכלים שונים ולא צריך לסחוב יותר שום דבר לכל מקום אם רוצים להמשיך ולצייר במקום אחר, כל מה שצריך הוא מחשב, את תוכנת אילוסטרייטור וזהו. אפשר להתחיל לצייר. היום עושים שימוש בתוכנת אילוסטרייטור גרפיקאים, קריקטוריסטים, אנשי תלת ממד ומי לא… עם תוכנה כזו ובעיקר עם הנוחות שהיא מציעה אין שום סיבה לא לעשות בה שימוש.

להעתיק אחד לאחד את הקעקוע…

אם אתם רוצים לעשות קעקוע ומחפשים תוכנת צייר קעקועים, אילוסטרייטור היא התוכנה בשבילכם. אילוסטרייטור היא תוכנה באמצעותה ניתן לצייר כל קעקוע אך חשוב מכך, ניתן באמצעותה להעתיק את הציורים הללו אחד לאחד אל העור. אם אתם רוצים לעשות דמות מיוחדת שתהיה כחלק מן הקעקוע או כולו, אם אתם רוצים להוסיף אלמנטים שונים מתמונות ולהפוך אותן לציור, היום זה קל מתמיד. היום אין שום הגבלה וניתן בעצם לעשות כל קעקוע שרוצים. אתם יכולים לשלם על כך כסף למעצב גרפי שיעשה את זה עבורכם אך למה לכם? למה לא ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור ולהתמקצע בה?

ללמוד אילוסטרייטור

צייר קעקועים

אילוסטרייטור היא תוכנה לא קשה ללימוד. תתפלאו, למרות שהיא נמצאת בשימוש אצל אנשי מקצוע, כל אחד יכול ללמוד אותה ואפילו די בקלות. בעידן בו יש אין סוף מידע ברשת, אין סוף מאמרים ואין סוף אפשרויות ללימוד אין שום סיבה שלא תעשו את זה. אם תלמדו את תוכנת אילוסטרייטור תרוויחו לא רק חיסכון בכסף לקעקוע אלא גם תרוויחו יידע ייחודי שלא כדאי לכם לפספס. תוכלו לעשות שימוש בתוכנה לעוד כל כך הרבה דברים ותוכלו לסייע גם לאחרים שיצטרכו את התוכנה ואפילו בתשלום. לא סתם מיליוני אנשים ברחבי העולם עושים בה שימוש…

 

2019-08-04T21:49:58+03:00