צילומים מרגשים ומיוחדים

//צילומים מרגשים ומיוחדים
כאשר נולד לנו תינוק אנחנו מאוד מתרגשים. לידה של תינוק חדש היא אירוע שמשנה את החיים של כל משפחה ושל כל זוג הורים. אם אנחנו רוצים לתעד את ההתרגשות שלנו ואת רגע השינוי הגדול אנחנו יכולים לעשות זאת על ידי צילומים מיוחדים של התינוק שלנו. צילומי ניו בורן הפכו להיות מאוד פופולאריים בשנים האחרונות והרבה מאוד משפחות בוחרות לצלם את התוספת החדשה למשפחה בסטודיו צילום מקצועי בעזרת צלם מקצועי. התוצאה הסופית הן תמונות ייחודיות מאוד ויפות לאחר  עיצוב גרפי קל שיישארו אתנו למזכרת למשך כל ימי חיינו.

צילום ייחודי של התינוק שלנו

צילומי ניו בורן יכולים להיות צילומים ייחודים מאוד של התינוק שלנו. כאשר הילדים שלנו צעירים מאוד ורק נולדו כל דבר בעולם מעורר בהם פליאה וכל דבר חדש בשבילם. צילומים מרגשים אלו יכולים לאפשר לנו להנציח את תחושת הפליאה של הילדים כאשר אנחנו מצלמים את התינוקות שלנו כבר מהחודש הראשון לחיים שלהם אנחנו מנצחים את הדרך שבה הם מסתגלים לעולם ומתפתחים. שלנו ואת הדרך בה הם מגלים את העולם. כל מבט שנצלם של התינוק הרך שלנו הוא מבט חדש וכל חיוך שלו או הבעת פנים הם ייחודים וראשונים.
צילום ייחודי של התינוק שלנו

תמונה ששווה לזכור כל החיים

צילומי ניו בורן יכולים לספק לנו תמונות שיהיה לנו שווה לשמור אותן ולזכור אותן לכל משך ימי החיים שלנו. גם כאשר נהיה בני 50 והתינוק שלנו יהיה בן 20 נוכל לשוב לתמונות הראשונות שלו ולזכור בהתרגשות רבה את הלילות שקמנו בשבילו בלילה ואת הימים הראשונים בהם ניסנו להרגיע אותו כאשר הוא בכה. צילומים אלו יכולים להיות אסתטיים מאוד ויפים. הצילומים יכולים להיות מרגשים מאוד והם יכולים לאפשר לנו לזכור גם כעבור שלושים או חמישים שנה את הימים הראשונים בהם הפכנו להורים לילד שלנו.

למה חשוב לצלם תינוקות כאשר הם נולדים?

למה בעצם חשוב שנצלם את התינוקות שלנו כאשר הם נולדים? כאשר אנחנו מצלמים את התינוקות שלנו מרגע הלידה שלהם ולכל אורך ההתפתחות שלהם אנחנו יכולים לקבל תיעוד מרגש של חיים. לתינוקות יש חיי רגש עשירים מאוד – הם רק לא יודעים לבטא אותם במילים. כאשר אנחנו מצלמים את התינוקות שלנו אנחנו יכולים לאפשר להם לחוש רצף בהתפתחות שלהם. כאשר הילדים שלנו יהיו בני שלוש, חמש או עשר נוכל להראות להם את התמונות ולומר להם – ככה הייתם שרק נולדתם, תראו איך גדלתם! תחושת הרצף חשובה מאוד עבור כל ילד והיא יכולה לאפשר לו לצמוח וליהנות מבריאות רגשית. סיבה נוספת שבגללה כדאי לנו לצלם את התינוקות הרכים שלנו היא שנוכל להראות את התמונות לקרובי משפחה שלנו שגרים רחוק מאתנו (או אפילו בחוץ לארץ) וגם לחברים קרובים.
2019-08-04T19:08:14+03:00