צריך לדעת: מדוע כדאי להשקיע בבניית לוגו לעסק

בעולם השיווק כיום במיוחד במרחב הדיגיטלי ישנו חשיבות רבה למתן תשומת דגש רב על הלוגו של העסקלוגו של העסק משקף אישיות ועקרוןלוגו הוא הפנים של העסקעל מה אנשים חושבים כאשר אומרים להם אפלרד בולפייסבוקבדיוקעל הלוגו של החברה.

וזה בדיוק הקסםבחירה בעיצוב לוגו היא השקעה כדאית לכל עסקעיצוב לוגו טוב מושך יותר ומוכר הרבה יותרלכל עסק יש את התחום שלואת השירות שהוא מציע ואת המוצר שהוא מוכרכדי שפעולת עיצוב הלוגו תעבוד כפי שצריך יש לאפיין את העסק.

פעולה זו תעזור להכיר את העסק מקרובמהן הדרישות מבעל העסק ומהי המטרה העיקרית של הלוגו – מדוע כדאי להשקיע בעיצוב לוגו לעסקים? כדי להפוך את הלוגו למוצלח וייחודילוגו שעובד!

עיצוב לוגו זה הרבה יותר מעבודה

שלבים חשובים בתהליך עיצוב הלוגו

כדי להגיע לתוצר סופי איכותי יש להתייחס ל-3 נקודות עיקריות בשלב עיצוב הלוגוהחשיבות להתמקד באותם שלבים הם קריטים כדי להגיע ללוגו מוצלח.

  • סיעור מוחין – בשלב זה צוות המומחים יושב על הבריף שנכתבעושה בדיקה יסודית של תחום העסקמהו קהל היעדמיהם המתחריםואיך הלוגו הזה יבדל את המוצר מכל השארהעלה של קונספטים עיצוביים מתאימים לפי המסר והצבעוניות שנחברה תיצור את הלוגו הנכוןהלוגו שיבליט את המוצר או השירות מכל השאר וימנף כל עסק.
  • עיצוב הלוגו – שלב זה כמו שמו הוא השלב שצוות העיצוב ניגש לפעולהצוות מעצבים מחוננים ומוכשרים המוכנים לכל פעולה מוכנים להפוך את הלוגו למכונה ממותגת ומשומנת ובכך מכינים את הסקיצה הראשונה שנותנת אינדיקציה למראה הויזואלי של הלוגו על פי האיפיון.
  • סגירת הלוגו – מספר סקיצות כבר באווירצבעים קצת שוניםפונט קצת אחראבל הרעיון כבר מול העינייםליטושים ותיקונים אחרים והלוגו מוכןלוגו חדש שמתאים לכל מדיה למטרת בידול והענקת משמעות לעסקלוגו שצועק אני פה“.

עיצוב לוגו זה הרבה יותר מעבודה

כאשר ניגשים לעבודה על הלוגו חשוב לעשות זאת באהבה אולטימטיבית לתחוםעיצוב לוגו היא כמו הרפתקאהוכל פעם מחדש נכנסים למסע חדש,תוך הבנה מלאה שלוגו שמותאם אישית לעסק הוא לוגו שעובדלוגו שנותן משמעותלוגו שמראה – אנחנו השקענו בעסק. עיצוב לוגו מראה לקהל הלקוחות שלכם מי אתם ולמה אתם עדיפים מכל השארלוגו שמעוצב בקפידה על פי כללים נכונים גורם לתנועהמביא לקוחות ומשפר את תדמית העסקמסר ברור וחזק היא המפתח להצלחה של הלוגו ובכך.. הצלחה של העסק.

2019-08-04T18:58:25+03:00