קולאז’ תמונות חינם

//קולאז’ תמונות חינם

החתונה של החבר מתקרבת בצעדי ענק. אוטוטו אחד האנשים הקרובים לליבכם עושה את הצעד הזה ואתם רוצים לתת לו משהו ייחודי. אתם רוצים לתת לו משהו לא שגרתי, משהו מקורי שלא כל אחד נותן ואתם רוצים שזה יהיה יצירתי. יש מתנות שונות שאתם יכולים לתת אך אם אתם מחפשים משהו שידהים אותו, קולאז’ תמונות יכול להיות כזה. הוא ירגש אותו ובעיקר יעורר בו תחושות נוסטלגיות עם הצפייה בתמונות שבקולאז’. אך מה זה בכלל קולאז’? קולאז’ תמונות הוא צבר של תמונות קטנות שמסודרות בסדר מסוים ונמצאות על משטח כלשהוא, בד קנבס או כל דבר אחר והתמונות הללו מספרות סיפור. במקרה שלנו קולאז’ יכול להיות של תמונות של שני בני הזוג לאורך השנים מאז שהכירו ועד שהחליטו להתחתן, זה יכול להיות של שני החברים מה שיסכם את כל שנות החברות שלהם, ויכול להיות עוד כל דבר אחר.

קולאז' תמונות חינם

לא חייבים לשלם על כל דבר…

כשניגשים להתחיל ולתכנן את קולאז’ התמונות מבינים שזה יכול לעלות לא מעט כסף. יש את ההדפסה וההכנה של הקולאז’ אך לפני כן יש את העיצוב. עיצוב קולאז’ תמונות יכול להיות על ידי מעצב גרפי או מי שעוסק בעיצוב ועריכה של תמונות, אך לא באמת חייבים לשלם על העיצוב. קולאז’ תמונות חינם הוא משהו אפשרי, משהו שרבים עושים כשהם מעדיפים לחסוך את הכסף, וכל מה שצריך הוא ללמוד את תוכנת פוטושופ ולעבוד עמה. פוטושופ היא התוכנה הטובה ביותר לפרויקטים מעין אלו.

פוטושופ – לפני כל התוכנות האחרות…

בשנים האחרונות אנו מתוודעים לעוד ועוד תוכנות עריכה של תמונות ואפליקציות שונות בתחום לנייד. זה מגיע בעקבות השימוש המוגבר שלנו במצלמה בין אם זה במצלמה דיגיטלית ובין אם זה בסמארטפון שלנו, והתוכנות והאפליקציות יכולות אכן להבהיר או להכהות תמונות, לסייע עם החיתוך של האלמנטים בהן ועוד תכונות אחרות שכל אחת מהן מציעה. אך עם כל הכבוד לכל אותן תוכנות ואפליקציות הן מיועדות לחובבנים. אף אחת מהן לא משתווה ואפילו לא מתקרבת ליכולות שמציעה פוטושופ, יכולות עריכה ועיבוד אמיתיים של תמונות ויצירת דברים מדהימים כמו קולאז’.

מהי תוכנת פוטושופ?

פוטושופ היא תוכנת עריכת ועיבוד תמונות של חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת ביותר בעולם שפיתחה גם את אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש ואחרות. פוטושופ היא תוכנה שלימוד שלה יכול לסייע להפיק דברים מדהימים, ויכול אף להיות מקצוע של ממש. יש היום אין ספור אנשים שעושים שימוש בתוכנה הזו, בין אם אלו גרפיקאים, מעצבים גרפיים, אנשי עריכה, מעצבי אלבומים ועוד רבים.לימוד פוטושופ גם ייתן לכם מקצוע שיש לו לא מעט ביקוש כך שמכל הבחינות כדאי לכם ללמוד ולהכיר את התוכנה המדהימה הזו, תוכנת פוטושופ.

2019-08-04T22:03:07+03:00