קורס איור אונליין בזום

קורס איור אונליין בזום

מחפשים קורס איור בזום דיגיטלי אבל דוחים כל הזמן את ההרשמה כי אין לכם זמן פנוי? אתם בעבודה הממלאת את רוב היום שלכם ולא יכולים כרגע לרדת בהיקף המשרה? אתן אימהות במשרה מלאה ולא יכולות להגיע ללימודים של יום שלם או מספר ימים? אנחנו במכללת סולו מביאים אליכם קורס איור דיגיטלי אונליין מהבית! בכתבה הבאה נענה על השאלות, מהו קורס איור דיגיטלי? איך מלמדים במכללת סולו את הקורס? מהי מתכונת הלימודים ואילו נושאים מעניינים אתם הולכים להכיר וליישם, מהי תוכנת האילוסטרייטור ואיך מוצאים עבודה בתחום בתום הלימודים. בתחתית העמוד מוצגים מאות דוגמאות של בוגרי מסלול איור – ציור דיגיטלי אונליין, תוכלו להתרשם ממגוון שיעורי דוגמה שהם חלק ממסלול הלימודים הפרטני אחד על אחד אונליין עם המורה הפרטי שלך.

מהו קורס איור דיגיטלי?

קורס איור דיגיטלי הוא קורס המלמד אתכם לצייר דמויות ואלמנטים בעזרת תוכנת מחשב שבה כלי ציור, ממש כמו כלי הציור שמשתמשים בהם כאשר מציירים ציור על קנבס עם מכחול או כאשר מציירים על דף עם עיפרון. הציור הדיגיטלי מאפשר לאנשים לצייר בדיגיטל כל מה שמציירים בציור עם מכחול. דמויות אנימציה, בגדי אופנה, איורים לספרים, לוגואים, חוברות, הדמיות לקעקועים ועוד. בקורס איור דיגיטלי למעשה לומדים טכניקות ציור ממוחשבות בעזרת תוכנה.

איך מלמדים קורס איור דיגיטלי במכללת סולו?

מכללת סולו היא מכללה ייחודית המלמדת את תחום האיור אונליין מהבית בעזרת הזום. המטרה היא לאפשר לאנשים שרוצים ללמוד את התחום, אך עמוסים ביום יום, לשלב את שאר הדברים בחיים שלהם יחד עם לימודי האיור. בוגרים רבים שהגיעו אלינו, הגשימו חלום בלימודיהם, כאשר לפני חשבו כי לא תהיה להם אפשרות לעשות זאת מבלי לפנות לפחות יום עבודה שלם. במכללת סולו מלמדים אחד על אחד. כלומר, מורה פרטי מלמד אתכם וכל תשומת הלב היא אך ורק עליכם.

כמה ניסיון יש למכללת סולו בתחום והאם אצא מאייר מקצוען?

כשמדברים על למידה איור ציור בזום, רבים חושבים כי אנו מכללה חדשה שמלמדת אונליין בעקבות שנת הקורונה ומצא חן בעיניה השיטה, אך לא כך הדבר. למכללת סולו ניסיון של 15 שנים בלימוד תחום העיצוב הגרפי, האיור ומקצועות העיצוב להייטק אונליין מהבית. בעבר היינו עושים זאת עם תוכנות חיבור אחרות והיום אנו מאמצים גם את הזום. אנו מכללה מקצועית בתחום המלמדת עם מיטב המרצים והמטרה שלנו להוציא אתכם מקצוענים לשוק העבודה.

מהי מתכונת  לימודים ציור במכללת סולו?

כמו שאמרנו, מכללת סולו מלמדת אונליין מהבית, אחד על אחד. מסגרת השיעורים היא שעה וחצי בשבוע, ביום קבוע ושעה קבועה הנקבעים אתכם טרם תחילת הקורס. גם המורה הוא קבוע. השיעורים במכללת סולו הם לימודים המתבססים על המושג “למידה לקראת שליטה”. המטרה היא ללמוד את החומר בתתי נושאים, נדבך על נדבך ברמה התיאורטית ולאחר מכן ברמה המעשית. בכל שיעור המורה מבצע הקנייה קצרה של 3-5 נושאים על פי הקצב שלכם. ההקניות לא עוברות את העשר דקות. הסיבה לכך נובעת מהעובדה שהמוח שלנו קולט טוב יותר ומעבד טוב יותר כאשר ההקניה קצרה. לאחר ההקניה המורה מבצע דוגמא ואז אתם מתרגלים יחד. בסוף כל תרגול תקבלו גם שיעורי בית לתרגול עצמאי. את שיעורי הבית יבדוק המורה בשיעור שלאחר מכן. על כל תרגול של שיעורי בית תקבלו משוב אמיתי בהתאם למה ששוק העבודה דורש בתחום. מתכונת הלימודים שלנו מוודאת שאתם מבינים את החומר וגם יודעים ליישם אותו ברמה המקצועית. כל שיעור איור ציור דיגיטלי עם מורה פרטי מתקיים במשך שעה וחצי מלאה הכוללים שיעורי בית ותרגילים.

אילו נושאים אלמד בקורס איור דיגיטלי במכללת סולו?

בקורס איור דיגיטלי אנו למעשה מלמדים ציור בדיגיטל. זה אומר שאתם תלמדו את התוכנה שבאמצעותה תבצעו את האיור. לתוכנה קוראים אילוסטרייטור. בתוך התוכנה יש המון כלי ציור שבעזרתם ניתן לצייר. אך לדעת את התוכנה זה לא מספיק, יש גם לדעת טכניקות בציור שאותם תלמדו בקורס. אור וצל, קווי מתאר, כתמי צבע וצבע, קומפוזיציה, פרספקטיבה, ציורי משולשים, שימוש בתמונות קיימות לביצוע ציור, שימוש בצורות לביצוע ציור ועוד המון נושאים חשובים תלמדו בקורס. לאחר הקורס תדעו לצייר בדיגיטל יצירות מופלאות. הרבה מהבוגרים שלנו לאחר הקורס לא מאמינים לציורים שהם יצרו בעצמם.

מהי תוכנת האילוסטרייטור ואיך מבצעים בה איור?

תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה לעיצוב גרפי שהמטרה שלה היא לצייר איורים. התוכנה מבוססת על ווקטורים ולכן מאפשרת לצייר במרחב ציור קטן ולהגדיל אותו מבלי לפגוע באיכות שלו. זאת בניגוד לתוכנות העובדות על פיקסלים שלא מאפשרות זאת.

לאילוסטרייטור מגוון כלים שיעזרו לכם ליצור דברים נפלאים. בתוכנה עפרון ציור המאפשר משיחת קווים פתוחים וגם קווים במעגל סגור. כמו כן, הוא מאפשר משיכת קו המייצר קו עגול ויצירת תנועה בצורה זו. באילוסטרייטור יש גם כלים נוספים לשינוי קו המתאר, הצבע שלו והמראה. מעבר לכך, יש אפשרות להשתמש במברשות הצבע ובעוד כלים ממש מגניבים בתוכנה. אילוסטרייטור היא אחת התוכנות המצוינות עבור מאיירים וניתן לצייר איתה כל מה שרק תרצו.

באילו עבודות משתמשים באילוסטרייטור לציור?

אז במה תמצאו עבודה לאחר הלימודים? זו בטח אחת השאלות היותר חשובות לכם. אז חשוב לדעת שיש המון עבודה בתחום! מאיירים יכולים להשתלב בבתי אופנה ולצייר אופנה, יכולים להשתלב בבית דפוס ולצייר דמויות בספרים מצוירים, יכולים לצייר לוגואים לעסקים, אנימציות לסרטוני אנימציה ועוד המון עיסוקים מגניבים. האיור הוא אחד המקצועות המתוקים והיצירתיים שיש בתחומי העיצוב הגרפי והיום בשנת 2021 יש כל כך הרבה אפשרויות עבור המאיירים.

איך מוצאים עבודה לאחר קורס ציור באינטרנט?

למצוא עבודה כמו בכל תחום, זו עבודה בפני עצמה. יש לחפש משרות, לשלוח קורות חיים ובאיור ועיצוב גרפי, צריך גם לשלוח תיק עבודות. ללא תיק עבודותבאיור דיגיטלי סביר שלא יתייחסו לקורות החיים שלכם. תיק העבודות הוא הפנים של המאיירים. בעזרתו לקוחות ומעסיקים יכולים לדעת את איכות העבודה שלכם והמחשבה הציורית. במכללת סולו מודעים לכך ולכן כבר במהלך הקורס אתם תכינו עבודות ברמת תיק עבודות ותוכלו להכניס אותם לתיק העבודות הראשוני שלכם.

כמו כן, למכללת סולו יש קבוצת דרושים בפיסבוק שהיא הגדולה ביותר שקיימת כיום בתחום. בקבוצת הדרושים מתפרסמות בכל יום עשרות משרות שמאפשרות לכם לשלוח קורות חיים ותיק עבודות ולנסות להתקבל. הקבוצה כבר עשוה עבורכם חמישים אחוז מהדרך ואחרי מספר משרות שתשלחו תיק עבודות, סביר שתמצאו עבודה ראשונה בתחום.

בניית תיק עבודות לאחר העבודה הראשונה בציורי גרפיקה ועיצוב דיגיטליים

לאחר שבניתם תיק עבודות ראשוני באמצעות העבודות שהכנתם בשיעורים והתקבלתם לעבודה הראשונה שלכם בתחום, זה זמן מצוין להתחיל להפוך את תיק העבודות שלכם למקצועי. תוכלו להכין עבודות מגוונות או להגיע אלינו לקורס תיק עבודות. בקורס תלמדו איך לבנות תיק עבודות מקצועי ותבנו אותו בפועל.

לסיכום, איור הוא תחום סופר מתוק הנלמד אצלנו במכללת סולו אונליין מהבית. המכללה לעיצוב גרפי אונליין באינטרנט מלמדת במתכונת של הוראה פרטית אחד על אחד בטכניקה של למידה לקראת שליטה. בסוף הקורס תדעו לצייר ולאייר כל מה שרק תרצו. כמו כן, תדעו את תוכנת האילוסטרייטור על בוריה. אז אם גם אתם מעוניינים ללמוד איור דיגיטלי, צרו איתנו קשר או גילשו באתר שלנו. באתר שלנו תוכלו להתרשם מהסרטונים המקצועיים שלנו בתחום האיור ובתחומי עיצוב נוספים. או להתרשם מהסרטונים בכתבה הזו.