קורס אילוסטרייטור אשקלון

//קורס אילוסטרייטור אשקלון

אשקלונים? זה בשבילכם! איך ללמוד את תוכנת הגרפיקה ממוחשבת אילוסטרייטור של חברת אדובי באשקלון? במאמר זה נביא לכם מידע חשוב ביותר על יכולות תוכנות אדובי, נעשיר אתכם בסרטוני מידע על יכולות תוכנת האילוסטרייטור, שיעורי היו טיוב שהכנו במיוחד עבורכם מוסברים בשפה העברית בצורה פשוטה וקלה להבנה, המטרה בסרטוני מידע היא לתת לכם את האפשרות להבין למה התוכנה אילוסטרייטור מסוגלת, השיעורי הסבר מתאימים גם למתחילים שרוצים לדעת מה זה אילוסטרייטור? וגם למתקדמים שמבינים מספר נושאים בתוכנה. בהמשך נסביר לכם מה לומדים במסגרת קורס אילוסטרייטור באשקלון! וכמובן ניתן לכם דוגמאות חיות על ההבדלים בין תוכנת הפוטושופ ואילוסטרייטור.

קורס אילוסטרייטור אשקלון מה לומדים ILLUSTRATOR CC

בעולם העיצוב גרפי יש אין ספור תוכנות שמשרתות את משתמשי עולם הגרפיקה, כיום כדי להיות מעצבים גרפיים או גרפיקאים עליכם ללמוד את תוכנות הגרפיקה פוטושופ שהיא מיועדת לעיצוב תמונות, אילוסטרייטור שמיועדת לעבודה על גרפיקה וקטורית ואינדיזיין שעיקר תפקידה הוא לעצב חוברות וקטלוגים, כל תוכנה עושה דברים ומעצבת גרפיקות שהאחרת לא יכולה, אנו נתמקד באילוסטרייטור וביכולות שלה, אחד הדברים שאילוסטרייטור אחראית זה על תהליכי המיתוג בעולם העיצוב הגרפי החל מבניית לוגואים ועד לעיצוב מודעות לקידום מכירות. באמצעות כלי התוכנה האפשרויות הם רבות.

אילוסטרייטור

אילוסטרייטור דוגמה לעבודה

פיתוח את החשיבה הגרפית

במסגרת הלימודים נלמד לפתח את החשיבה הגרפית ולא רק לדעת איך להשתמש בתוכנה החל משילוב בין פקודות ועד לפיתוח היצירתיות שקיים בכל אחד. תרגילים יהיו חלק בלתי נפרד מהצלחת הקורס, ללא תרגול בתוכנת הגרפיקה לא תוכלו להתקדם ולהפגין יצירתיות. ההבדלים בינה לבין תוכנות האחרות שהיא ממוקדת בעבודה על קווים וצורות, אתם קובעים איך לייצר מניפולציה גרפית וכיצד היא תשתלב לכם עם עיצובים אחרים. בשיעורי הסבר הראינו לכם כיצד מעצבים גרפיים וגרפיקאים חושבים וכיצד הם מוציאים עיצובים מרהיבים משימוש בפקודות פשוטות.

ללמוד דרך האינטרנט אונליין אילוסטרייטור באשקלון ADOBE ILLUSTRATOR

לימודים אישיים אחד על אחד ידועים כלימודים האיכותיים ביותר, במסגרת הלימודים תקבלו תעודה מקצועית על שליטתכם בתוכנת האילוסטרייטור, הלימודים מתקיימים עם מורים פרטיים שמחוברים אליכם ישירות לתוכנת האילוסטרייטור, המורה יוכל להסביר לכם צעד אחר צעד איך להשתמש בתוכנה, לאחר ההסבר של המורה אתם תצטרכו לראות אם הבנתם את החומר הנלמד, לאחר מכן אתם תבצעו בעצמכם את מה שראיתם. המורה אתכם לאורך כל השיעור אם לא הבנתם נושא מסוים המורה יוכל לעזור לכם ולהדריך אתכם שוב עד שתבינו את החומר הנלמד, כל שיעור תקבלו תרגילים ושיעורי בית על מה שלמדתם כדי לתרגל שוב ושוב את החומר הנלמד לשליטה מלאה בתוכנה. צרו קשר עוד היום עם אחד מיועצי הלימוד שלנו ושוחחו על מהות הלימודים ושיטת הלימוד מהבית דרך האינטרנט אונליין, עד אז אתם מוזמנים לצפות בשיעורי ההסבר על עולם העיצוב הגרפי ושימוש בתוכנות הגרפיקה ממוחשבת.

שיעורי הסבר על עולם העיצוב גרפי – מה זה אילוסטרייטור ומה זה בכלל חשיבה עיצובית
2018-10-25T18:16:02+03:00