קורס אילוסטרייטור בשרון

//קורס אילוסטרייטור בשרון

קורס אילוסטרייטור באזור השרון

מחפשים ללמוד את האילוסטרייטור באזור השרון והמרכז? הגעתם למקום הנכון! כיום תוכנת האילוסטרייטור נחשבת לתוכנה המרכזית ביותר בעולם הגרפיקה ממוחשבת, התוכנה מאפשרת לעבוד על גרפיקה וקטורית ומסוגלת לעבוד על קווים וצורות בצורה מעולה, התוכנה נלמדת כחלק ממסלול לימודים של עיצוב גרפי ללימודי תעודה בעיצוב גרפי – מעצבים גרפיים, כמובן שאפשר ללמוד את התוכנה גרפיקה לבד ללא לימוד של תוכנות גרפיות אחרות, בעמוד זה תוכלו לראות סרטונים להעשרה מעולם העיצוב גרפי ואילוסטרייטור בפרט, השיעורים שהראינו כאן מתאימים לכל אחד גם לכאלה שרק מתחילים להתעניין בעולם העיצוב גרפי וגם לקהל שיש לו ידע בעולם העיצוב או בתוכנת גרפיקה אחת בלבד. נושאי הסרטונים החל מדוגמאות על הכנת  לוגואים מעוצבים או בניית רקעים גרפיים בתוכנת העיצוב תמונות הפוטושופ.

קורס אילוסטרייטור באזור השרון לאהוב את תוכנת הגרפיקה ILLUSTRATOR CC

לאילוסטרייטור יש אין ספור אפשרויות ובגלל שהיא עשירה בכל העבודה מוצאים בה עניין גם קהלים שוני כגון עולם האופנה או שרטוט ואדריכלות, התוכנה מאפשרת לבצע הדמיות דיגיטליות בגלל שהיא תוכנה וקטורית שעובדת נהדר עם קווים וצורות, תוכלו לראות בתמונה המצורפת למאמר דוגמת עבודה של תוכנת האילוסטרייטור כמובן שאם תגלשו באתר גם לתיקי העבודות של סטודנטים באתר תוכלו לראות אין ספור לוגואים המעוצבים בתוכנה, הלימודים כוללים לימוד של כלי העבודה בתוכנה עם הרחבה ללימודים של עיצוב בתוכנה, תוכלו לקרוא בהרחבה על מסלול הלימודים בתוכנת אילוסטרייטור מה לומדים. הלימודים כוללים שיעורי בית ותרגילים כדי לגרום לכם לשלוט בתוכנה בצורה מעולה. הסוד בעולם העיצוב הנו תרגול, ככל שתתרגלו הרבה בתקופת הלימודים תוכלו להבין את החומר בצורה מעולה ולפנות זמן לפיתוח היצירתיות בתוכנות הגרפייות.

האילוסטרייטור נחשבת לתוכנה המרכזית ביותר בעולם הגרפיקה ממוחשבת

ללמוד דרך האינטרנט במחשב אונליין באזור השרון את תוכנת האילוסטרייטור עם מורים פרטיים מהבית

אתם לא חייבים לרוץ למכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה באזור השרון או המרכז, תוכלו ללמוד את עולם העיצוב גרפי גם מהבית עם מורים פרטיים שמחוברים אליכם ישירות למחשב, הלימודים יהיו אונליין המורה שלכם יוכל לעבוד אתכם על העכבר ולהדריך אתכם צעד אחר צעד כיצד לעבוד עם תוכנת העיצוב. השיחה תתבצע דרך מיקרופון ואזניות, צרו איתנו קשר עוד היום ושוחחו עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי הלימוד, השיעורים מתקיימים לאורך כל היום, ישנתם מסלולי בוקר, צהריים וערב, תוכל לתאם מראש את השעות שנוחות לכם ללמידה, עד אז אתם מוזמנים לצפות בסרטוני ההסבר שהכנו במיוחד עבורכם, צפייה נעימה!

שיעורי הסבר חינם בעברית מה זה בכלל תוכנות גרפיות, כיצד מעצבים גרפיים חושבים ומעבירים קונספט עיצובי לקידום מכירות או בניית תדמית עסקית עם תוכנות הגרפיקה שלחברת אדובי. השיעורים נלקחו ממגוון מסלולי הלימוד, ההתמקדות בשיעורים הנם לדעת על עולם העיצוב ולא רק הפעלת התוכנה בצורה בסיסית אלה להשתמש בכלים פשוטים להוצאת עיצובים גרפים מדהימים.
 

2019-07-28T12:57:03+03:00