קורס אילוסטרייטור באר שבע

//קורס אילוסטרייטור באר שבע

באר שבע לימודים לתוכנת אילוסטרייטור מתחיל פה! אם אתם מחפשים ללמוד את תוכנת הגרפיקה ועיצוב אילוסטרייטור מאמר זה בהחלט יכול לעזור לכם. אילוסטרייטור הנה תוכנה הנלמדת במסלול לימודים בעיצוב גרפי או במסלול לימודי תוכנת אילוסטרייטור בלבד, התוכנה נחשבת לכלי העזר העיקרי של גרפיקאי או מעצב גרפי, באמצעות התוכנה תוכלו למתג עסקים או לבנות ציורים ואיורים גרפיים, תוכנת ILLUSTRATOR משרתת קהלים רבים ולא רק מעצבים גרפיים, החל ממעצבי אופנה ועד למעצבי פנים שרוצים לבצע הדמיות דיגיטליות, במאמר זה נביא לכם הסברים על יכולותיה של התוכנה, שיעורי היוטיוב שהכנו במיוחד עבורכם יסבירו לכם את יכולותיה בשפה העברית ובצורה פשוטה ביותר להבנה, השיעורים מתאימים למתקדמים שמבינים דבר או שניים בתוכנה אך בהחלט מתאימים למתחילים שרוצים להבין איך תוכנת אילוסטרייטור יכולה לעזור להם.

קורס אילוסטרייטור בבאר שבע ILLUSTRATOR CC תכני הקורס 

לימודי אילוסטרייטור מתחילים בהבנת כלי התוכנה, נלמד החל מכלים הבסיסיים שהתוכנה מציעה ולאט לאט נעלה לכלים המתקדמים, המטרה בלימודים לפתח את נושא היצירתיות בתוכנה להוצאת עיצובים גרפיים מרשימים. בלימודי התוכנה נצטרך לדעת לשלב בין פקודות להוצאת עיצוב גרפי החל ממודעה מכירתית לקידום מכירות ועד ללימוד עיצוב לוגו שעומד מאחוריו קונספט עיצובי, אילוסטרייטור בעולם העיצוב הגרפי אחראית בעיקר לנושא המיתוג העסקי ובניית תדמית לעסקים אבל לא רק, יש עולם שלם של מעצבים מכל הסוגים שמוצאים בתוכנה את מה שהם רוצים, בסופו של דבר כולם לומדים את אותם כלי התוכנה אבל כל מעצב מוצא בה את מה שהוא צריך. במסגרת הלימודים תקבלו תרגול לשיעורי הבית, התרגול כולל מטלות יצירתיות לפיתוח החשיבה העיצובית וחידוד היצירתיות. לאילוסטרייטור כלים מדהימים להכנת רקעים ועד לבניית גרפיקות שמורכבות מתלת מימד.

קורס אילוסטרייטור בבאר שבע ILLUSTRATOR CC 

קורס אילוסטרייטור בבאר שבע עבודות לדוגמה  ILLUSTRATOR CC

ללמוד בבאר שבע דרך האינטרנט אונליין אילוסטרייטור ADOBE ILLUSTRATOR CC

כיום שיש אין ספור אפשרויות ללמידת תוכנות בעיצוב גרפי או במכללות לגרפיקה או בתי ספר לעיצוב גרפי כמובן שיש גם את האפשרות ללמוד אונליין עם מורים שמחוברים אליכם ישירות לתוכנה ומסבירים לכם צעד אחר צעד איך לעבוד על תוכנת אדובי אילוסטרייטור, המורה ישוחח אתכם דרך מיקרופון ואזניות וידריך אתכם בצורה אישית איך לעבוד ולהשתמש בתוכנת הגרפיקה, הלימודים מתקיימים רוב שעות היום ובתיאום מראש עם הסטודנטים על שעות הלימוד שנוחות להם. לדוגמה אם המורה מראהלכם במחשב שלכם איך לבצע אפקט מסוים אתם לאחר ההסברים של המורה שלכם תצטרכו להדגים ולראות אם אכן הבנתם את החומר בצורה ברורה, במידה ואתם לא מצליחים בתרגיל שקיבלתם המורה יראה לכם שוב ושוב את החומר עד שתבינו הבנה מלאה את ההדרכה. צרו קשר עוד היום ושוחחו עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי הלימודים שעומדים בבית הספר, עד אז אתם מוזמנים לצפות בשיעורי ההסבר על התוכנות בעיצוב גרפי או להתרשם בעמוד ההסברים איך לומדים אחד עלאחד מהבית עם מורים פרטיים, צפייה נעימה!

סרטוני הסבר על הפוטושופ ואילוסטרייטור

2018-10-25T18:15:45+03:00