קורס אילוסטרייטור בירושלים

//קורס אילוסטרייטור בירושלים

קורס אילוסטרייטור בירושלים ללמוד אונליין אחד על אחד מהבית – לימודי תעודה ותיק עבודות מקצועי 

ירושלמים? ומחפשים ללמוד את תוכנת העיצוב גרפי מספר אחת אילוסטרייטוראתם במקום הנכון! , אילוסטרייטור אחות החורגת של תוכנת הפוטושופ עובדת מצוין עם צורות וקווים, העבודה בתוכנה נקראת גרפיקה וקטורית, בסיס הגרפיקה הוקטורית הנו צבע על פי שטח מלא לעומת תחשיב הפיקסלים שזה יחידת נקודה על פי שטח, גרפיקה וקטורית ידועה כגרפיקה איכותית יותר להדפסה, אמנם אילוסטרייטור לא מיועדת לעיצוב של תמונות אך בהחלט תוכלו לשלב גרפיקה עם תמונות בתוכנה, היא לא תוכנה מיועדת לעיבוד תמונות מתקדם בשביל זה יש לכם את תוכנת הפוטושופ.

ללמוד בירושלים את תוכנת האילוסטרייטור מהבית אחד על אחד איך זה עובד?

זה לא משנה אם אתם גרים בירושלים או במרכז, כל אחד יכול ללמוד היום דרך האינטרנט כל מקצוע בליווי אישי, לימודים אונליין מתבצעים תוך חיבור של המורה למחשב האישי שלכם בצורה מקוונת אונליין, המורה יוכל לעבוד אתכם על תוכנת האילוסטרייטור ולהסביר לכם צעד אחר צעד איך לעבוד ולעצב גרפיקות דיגיטליות ממוחשבות, השיחה מתבצעת דרך המחשב ומאפשרת לכם ללמוד בצורה נוחה וקלילה עם דגש על היחס האישי, כמובן שתקבלו תעודה מקצועית שלמדתם את תוכנת האילוסטרייטור אבל גם תיק עבודות בתוכנה יהיה חלק בלתי נפרד מהלימודים, נלמד אתכם איך לחשוב כמעצבים גרפיים, איך להוציא גרפיקה מקצועית לכל מטרה שרק תרצו. המטרה בלימודים זה ללמוד בצורה אישית ובלי לחץ כיתתי, גם אם לא הבנתם משהו בשיעור תמיד תוכלו לבקש מהמורה שיחזור אתכם שוב ושוב על החומר, בזמן השיעור אתם תתרגלו את החומר הנלמד כדי להיות בטוחים שאתם מבינים את כל שלבי העיצוב.

 

תיק עבודות ודוגמאות באילוסטרייטור שתעשו בקורס – דוגמאות של שיעורים חינם שהכנו עבורכם בעמוד זה

הלימודים כוללים חשיבה מעמיקה וכיצד לתרגם רעיונות ולשלב אותם עם אלמנטים גרפים בתוכנה. בגלל שתוכנה אילוסטרייטור היא תוכנה מאוד גדולה האפשרויות בהם רבות ומגוונות. תוכלו לאייר גרפיקה ולצייר אלמנטים לאתרי אינטרנט או לחנות אייקונים לאפליקציות.

לעצב גרפיקה לעיצוב גרפי ולענף ההייטק

כל אחד לוקח  מתוכנה לפי הנושאים שהוא צריך אבל הרוב באילוסטרייטור מיועד למיתוג כי היא מרכזית מאוד בלימודי עיצוב גרפי, מרבית תיק עבודות של מעצבים גרפים נעשה בתוכנת אילוסטרייטור היות והיא מאוד קלה לשימוש ומאפשרת ‏לעצב סגנונות שונים. תוכלו להתרשם בתיק העבודות שיש באתר ממגוון עבודות מדהימות שעיצבו התלמידים שלנו ולראות את החשיבה היצירתית בעבודה בתוכנת גרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי.

אילוסטרייטור בירושלים

מהם יכולות תוכנת האילוסטרייטור? ללמוד לעצב גרפיקה מקצועית

ADOBE ILLUSTRATOR תוכנת האילוסטרייטור שימושית בעולם המעצבים הגרפיים והגרפיקאים אבל לא רק, שימושים נוספים בתוכנת הגרפיקה והעיצוב תהייה בעולם העיצוב אופנה, עיצוב פנים וציור דיגיטלי, אפשר לבצע עיטורים גרפיים או כל עיצוב של אלמנט, בתוכנה תצטרכו ללמוד להפגין יצירתיות כדי להוציא עיצובים מדהימים, עיצובי לוגו ובניית תדמית לעסקים יהיו חלק בלתי נפרד מהלימודים, כמובן שתלמדו לצייר גרפיקה במחשב בלי שום בעיה כדי להעשיר לכם את תיק העבודות, ציור דיגיטלי יכול להיות סמלים ולוגואים שנעשו על ידי צורות וקווים כדי להעביר מסר חברתי או רעיון לקידום מכירות.

עיצוב לוגו – אילוסטרייטור הנה התוכנה הבלעדית

בתור תוכנת עיצוב לוגואים אילוסטרייטור היא התוכנה הבלעדית לעבודה כזאת, פוטושופ לא יכולה לבצע את העיצובים הללו בגלל מגבלות התוכנה, מעצבים גרפיים כדי להיות מקצוענים ולשלוט בכל כלי העבודה בשוק הגרפי צריכים ללמוד את כל תוכנות העיצוב ולא רק תוכנה אחת, לכל תוכנה גרפית יש יעוד שונה השילוב בין כל התוכנות לעיצוב יוצר את קריירת המעצבים הגרפיים, יש עיצובים גרפיים שיהיו מורכבים מכמה תוכנות ולאו דווקא תעבדו בתוכנה אחת בלבד, בסרטונים שעשינו כאן תוכלו לראות את החשיבה שעומדת מאחורי הפקודות, המטרה היא לקחת את כל הידע שצברתם בתוכנה ולערבב אותו כדי להוציא עיצוב, שילוב של פקודות יהיה דבר שתצטרכו להתאמן עליו כל הזמן, הדבר הטוב הוא שככל שתתאמנו יותר ויותר תראו שאתם משתפרים עם הזמן ורעיונות יציפו אתכם כל הזמן, צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר ללימודים אישיים אחד על אחד עם מורים פרטיים אונליין, צפייה נעימה.

2019-07-20T14:51:44+03:00