קורס אילוסטרייטור במרכז

//קורס אילוסטרייטור במרכז

קורס אילוסטרייטור במרכז

גרים באזור המרכז ומחפשים ללמוד את תוכנת האילוסטרייטור? אתם הגעתם למקום הנכון! במאמר זה נסביר לכם בהרחבה לקראת מה אתם הולכים בעולם העיצוב הגרפי, כיום אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה המבוקשת ביותר בעולם העיצוב הגרפי. אילוסטרייטור כבשה את עולם העיצוב גרפי אבל לא רק, משתמשים בתוכנות בעולם העיצוב הרב תחומי מצאו בה עניין בגלל הקלות שאפשר לעצב, קהלים שישתמשו בה יהיו מעצבי אופנה ועד לענף האדריכלות ופנים, אילוסטרייטור מגיעה ממפתחת התוכנה הנקראת אדובי מערכות, חברת אדובי אחראית על תוכנות בגרפיקה ממוחשבת אחרות כגון: פוטושופ ואילוסטרייטור ועוד אין ספור תוכנות גרפיות הקשורות לעולם התקשורת חזותית ועיצוב. במאמר זה תוכלו לראות סרטונים ושיעורים שהעלינו מהיוטיוב, השיעורים מוסברים בשפה העברית בצורה קלילה להבנה לכל אחד, גם אם אתם לא מבינים בעולם העיצוב עדיין השיעורים יראו לכם מה זה בכלל תוכנות גרפיות דיגיטליות.

ללמוד הכשרה של קורס גרפיקה ממוחשבת באילוסטרייטור באזור המרכז ללמוד לעבוד על תוכנת העיצוב גרפי ILLUSTRATOR CC

מסלול המלא של מה תלמדו בהכשרה של קורס אילוסטרייטור במרכז יפרט לכם בהרחבה את כל תכני הלימוד הכל מנושאים טכניים ועד לשימוש באפקטים מקצועיים להוצאות עיצובים גרפיים, הלימודים כוללים תרגילי חשיבה כגון בניית לוגואים מעוצבים שעומד מאחוריהם קונספט עיצובי מכוון מטרה ועד למודעות מכירתיות לקידום מכירות ושיווק, המטרה בלימודים לנצל את הידע בתוכנה לעומק ולא ללמוד רק את הפקודות בצורה פשוטה, בעולם התוכנות הגרפיות כדי להוציא עיצובים גרפיים מקצועיים צריכים לערבב בין הפקודות עד לקבלת עיצוב גרפי שיראה בצורה מדהימה, במסגרת הלימודים תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי להשתפשף בצורה טובה בתוכנה, משיעור לשיעור תרגילי החשיבה יהיו מאתגרים יותר. תוכלו לראות בשיעורי ההסבר שהראינו לכם בעמוד זה איך מעצבים גרפיים וגרפיקאים חושבים כדי להוציא עיצוב גרפי במספר דקות עם שימוש ובחירה של פקודות בצורה נכונה.

קורס אילוסטרייטור במרכז

איך ללמוד במחשב בצורה פרטית ואישית דרך האינטרנט אונליין באזור המרכז את תוכנת העיצוב גרפי אילוסטרייטור של חברת אדובי עם מורים פרטיים מהבית

לימודים דרך המחשב אונליין מתבצעים עם מורה שמחובר ישירות לתוכנה שלכם דרך תוכנת חיבור בין המחשב של המורה לתוכנת האילוסטרייטור שלכם, המורה הפרטי שלכם יסביר לכם צעד אחר צעד איך לעבוד על תוכנת האילוסטרייטור או הפוטושופ תלוי באיזה קורס תבחרו, השיחה בין המורה לסטודנט מתבצע דרך מיקרופון ואזניות, בכל שיעור המורה יראה לכם איך לעשות אפקט מסוים לדוגמה ואתם תצטרכו להראות למורה איך אתם מבצעים את זה לבד, במידה ואתם לא מבינים נושא מסוים המורה יחזור אתכם שוב ושוב עד שתבינו את החומר היטב, בסוף כל שיעור תקבלו שיעורי בית שיכללו את הכל החומר שלמדתם בשיעור, בפגישה הבאה שלכם אתם תראו למורה את מה שעשיתם, אם יש חומר לא ברור המורה יסביר לכם איפה הטעות שלכם או איך לתקן כדי להגיע לשלמות, צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את כל הפרטים על עולם העיצוב גרפי, איך לומדים מהבית, מהם שעות הלימוד של הקורס האישי ועוד, אתם יכולים גם להשאיר פרטים בטופס צור קשר באתר ואחד מיועצי הלימוד שלנו יצור אתכם קשר בהקדם להשלמת המידע שחסר, עד אז אתם מוזמנים לצפות בשיעורי ההסבר על עולם הפוטושופ ואילוסטרייטור עולם מרתק שמושך אליו תעסוקה באין ספור תחומים כיום, צפייה נעימה!

צפייה בשיעורי יוטיוב – ההבדלים בין עולם הפוטושופ ADOBE PHOTOSHOP CC לבין עולם הגרפיקה ממוחשבת בצורה וקטורית אילוסטרייטור ADOBE
ILLUSTRATOR  CC

2019-07-28T12:36:21+03:00